Як оновити ютуб на телевізорі: на Сматр ТБ, на BBK, Telefunken

Як оновити ютуб на телевізорі: що робити, якщо зявляється помилка оновлення на приставці, на Smart TV, на пристрої Томсон, Panasonic

Не кожна людина хоче задовольнятися невеликими телефонними дисплеями або комп’ютерними моніторами, щоб переглядати відеоролики максимально комфортно. Значно зручніше це робити через великий телевізійний екран. Абсолютно інше сприйняття сюжету, незрівнянні ні з чим враження – ось результат, який вас чекає. Сьогодні розберемося, як оновити ютуб на телевізорі, що робити, якщо процедура не дала потрібного результату.

Що робити, якщо ютуб припинив роботу?

Сучасні телевізори від провідних компаній мають вбудовану функцію Смарт ТВ, забезпечує доступ через телевізійний екран до мережі інтернет, де знаходиться YouTube.

Тих, хто тільки намагається освоїти дану опцію, підстерігають труднощі, пов’язані з припиненням роботи відеохостингу.

Для початку – відкиньте панічні настрої. Якщо телевізор Телефункен або іншої фірми випущений після 2012 р., нічого страшного не відбудеться, якщо ви поновіть програму, давши їй можливість заробити знову.

Власникам старих моделей трохи важче вирішувати таку задачу – після оновлення і вдосконалення кодування ютубовскіх серверів і їх змісту Гугл перестав підтримувати ранні моделі і деякі приставки.

У разі, якщо ви користуєтеся саме такими пристроями, доведеться купувати новий телевізор або приставку, або організовувати перегляд у браузері.

Оновлюємо програмне забезпечення

Враховуючи те, що ютуб вважається частиною операційки Смарт ТВ, одним з варіантів вирішення проблеми є оновлення програми.

Наведемо приклади такої дії на різних пристроях.

Як оновити ютуб на телевізорі BBK? Слід увійти в Гугл Плей, в пошуковому рядку вписати назву «youtube», підібрати варіант, який підходить вашому телевізору, натиснути кнопку «оновити».

Як виконати оновлення на телевізорі Супра? Тут це можливо зробити тільки до 6-ї версії ОС.

Що робити, якщо не оновлюється ютуб на телевізорі Telefunken? Спробуйте скинути налаштування, попередньо вимкнувши телевізор. Деякі моделі вимагають очищення кешу, інакше нормальної роботи від них можна не очікувати. Виконується це наступним чином:

  1. в меню вибираємо пункт «home»;
  2. через налаштування виконуємо вхід в список з додатками;
  3. визначаємо необхідну функцію;
  4. у вікні переліку вибираємо напис «youtube»;
  5. знаходимо пункт «очищення», даємо підтвердження своїм діям.

Як оновити YouTube на телевізорі Panasonic? Щоб це зробити, необхідно відкрити сторінку підтримки, знайти модель свого пристрою, завантажити файл з останнім оновленням, клікнувши по клавіші «download», підключити до ПК флешку. Після завантаження, розпакувати архівні дані і скопіювати його вміст на USB-пристрій.

Як оновити ютуб на телевізорі Nesons, щоб переглядати відео? Виконайте скидання налаштувань до заводських, увійдіть в меню, визначте варіант з’єднання, у переліку знайдіть логін мережі, введіть пароль для входу.

Якщо у вас сучасна модель телевізора, з’єднання з інтернетом відбудеться автоматично.

Перед тим, як оновити ютуб на телевізорі Hamber, вивчіть супровідну інструкцію. Дійте в суворій відповідності з встановленими вказівками. Аналогічним чином вирішуємо таку проблему на телевізорі Артіль.

Як оновити додаток ютуб на телевізорі Томсон? Причина головним чином пов’язана з відмовою підтримувати старі моделі, виготовлені до 2012 р.

Необхідно перепрошити телевізор, виконати скидання налаштувань і налагодити з’єднання з інтернетом у відповідності з керівництвом по експлуатації.

Загальний алгоритм оновлення для ТВ Sony

Пропонуємо варіант, як оновити прошивку в пристрої Sony на Смарт ТВ, щоб користуватися ютубом:

  • тиснемо на клавіатурі клавішу «home»;
  • знаходимо розділ «налаштування», далі – підрозділ «підтримка»;
  • у переліку визначаємо пункт «оновлення програмного забезпечення»;
  • обраного системного параметра ставимо мітку, тиснемо на пульті клавішу «enter».

В процесі оновлення YouTube телевізор на Smart TV від електричної мережі не відключається.

Що робити, якщо оновлення не допомогло?

Коли після оновлення і завантаження нового софта позитивного результату немає, і на ТВ приставки з’являється сигнал «ютуб: помилка оновлення», перевірте дані пристрої. Якщо випуск його був до 2012 року, то перегляд відео можливий виключно в браузері. Тим, кому таке рішення не підходить, доведеться придбати новий телевізор або приставку до нього.

Якщо технічних проблем не виявлено, відключіть телевізор від електромережі і через кілька хвилин знову ввімкніть. Якщо у функції Смарт стався збій, таким способом ви позбудетеся від нього.

В якості ще одного способу пропонується провести перевірку з’єднання з інтернетом.