Як перекласти коментарі в ютубі: на Андроїд, на телефоні

Як перевести коментарі в ютубі: як зробити переклад коментів на російську, на яких мобільних пристроях працює опція

Цей відеохостинг являє собою платформу, на якій розміщуються відеоматеріали на різних мовах. Як стверджує адміністрація сайту, їх шістдесят чотири. Щоб користуватися системою комфортно, доводиться переводити інформацію на знайомий англійську, а ще краще – українська. Спробуємо розібратися, як перевести коментарі в ютубі.

Яким чином виконується переклад

Перекладач коментів в YouTube включається за допомогою декількох кліків.

Після натискання профільної іконки відкривається панель, через яку забезпечується управління, і в російськомовній версії присутні деякі вкладки:

  • місцерозташування. Той регіон, в якому знаходиться користувач в даний час. Наприклад, вирішивши переглянути відеосюжети з новинами з Чехії, рекомендується вибрати відповідну країну. Це принесе користь тим, хто намагається оволодіти іноземною мовою.
  • мова. Представлений спеціальної вкладкою, через яку задається переклад саме для інтерфейсу. З його допомогою для кожного управлінського елементу і вкладки користувач встановлює знайоме йому прислівник.

Вибрати його легко. Клікаємо по іконці, входимо в розділ «налаштування», знаходимо пункт «перевести», визначаємо потрібну мову.

Особливості процесу

Переходимо до розгляду питання, як переводити коментарі в ютубі.

Складнощі полягають у тому, що під відеосюжетом мають право залишати свої текстові повідомлення глядачі з різних країн, так що перекладати кожен комент виявиться складним завданням.

наприклад, як перекласти коментарі в ютубі на російську мову? Найпростіше вирішити цю задачу кардинально – організувати переклад для цілого сайту. Для цього копіюється адресна посилання сторінки, де потрібен переклад коментарів, та копія адреси вставляється в https://translate.yandex.ua/translate.

Залишається визначити шуканий мову і варіацію для перекладу, щоб виключити найменші складності в ознайомленні з вмістом.

Є й інші сервіси, які виконують переклад для цілих сторінок – знайти їх можливо через гугловскую пошукову систему.

Виходить, що є можливість для легкого та чіткого сприйняття інформації на ютубі, і для цього необхідно зробити всього кілька кліків.

Враховуючи той факт, що смартфон сьогодні став невід’ємним атрибутом дорослих і дітей, користувачі задаються питанням, як переводити коментарі в ютубі на мобільному телефоні. Для активації зручного мобільного інструменту виконайте вхід на хостинг через браузерну сторінку або з допомогою завантаженої програми.

Перед тим, як перевести коментарі в ютубі на Андроїд, виберіть необхідний матеріал, клікніть по екрану телефону, щоб над плеєром з’явилися спеціальні клавіші. Немає необхідності перемикатися з однієї програми на іншу. Зробіть копію коментаря, і біля нього автоматично з’явиться перекладений варіант. Опція доступна в актуальному гугловський додатку «Перекладач для Андроїд». З її допомогою ви прочитаєте текст, залишений користувачами, не відчуваючи труднощів.

Звертаємо увагу, що аналогічна опція, що дозволяє зробити в ютубі переклад коментарів, передбачена для мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі iOS.