Як підтвердити акаунт ютуб: з телефону, компютера

Як підтвердити акаунт ютуб: чому не виходить, не вдається встановити обліковий запис YouTube на компі, на мобільному пристрої в 2020 році

Блогери, часто публікують відеоматеріали, задаються питанням: яким чином виконати підтвердження ютубовского аккаунта, щоб в подальшому отримувати максимальні привілеї і володіти багатьма можливостями. Виконується це просто, якщо користувач ознайомлений з особливостями верифікації і правилами, з допомогою яких підтверджується профіль. Розберемося, як підтвердити акаунт ютуб, розглянемо особливості даного процесу, щоб стати володарем спеціальної галочки.

Порядок підтвердження облікового запису

Перед тим, як підтвердити канал на ютубі в 2020 році, розберемося з привілеями, які отримує користувач. Пов’язано це з відкриттям деяких опцій, раніше вважалися неробочими:

 • завантажується відеоматеріал, тривалість якого перевищує п’ятнадцять хвилин;
 • для включення монетизації знадобиться від однієї тисячі підписок і більше чотирьох тисяч переглядів;
 • відкривається доступ до партнеркам;
 • з’являється відеоредактор;
 • дозволяється вести трансляції у прямому ефірі;
 • можна додавати анотації на сторонні сайти, встановлювати свої значки на відео;
 • на власні ролики можна визначати порядок доступу.

Є й інші можливості, які відкриваються після дотримання певних умов.

Пропонуємо детально вивчити, як підтвердити свій канал на YouTube.

ПК

Для початку розберемося, як це зробити з персонального комп’ютера. Такий варіант вважається найбільш простим.

Алгоритм дій на компі виглядає наступним чином:

 • виконується перехід за посиланням youtube.com/verify. З’являється системне попередження, що необхідність цього викликана тим, щоб довести вашу непричетність до роботам;
 • вказується регіон місцезнаходження;
 • визначається варіант, як підтвердити свій аккаунт на YouTube – за допомогою СМС-повідомлення або через голосове повідомлення;
 • вибирається зручний для вас мову. Варіант, запропонований системою, дозволяється міняти;
 • зазначається номер контактного телефону, за яким підтверджується аккаунт Гугл для ютуба. Для введення телефонного номера визначено формат з десяти знаків. Система повідомляє, що одним номером дозволено підтвердження всього пари акаунтів протягом року;
 • натискається клавіша «відправити».

Залишається дочекатися дзвінка або повідомлення і вказати у відповідній графі секретний код, виконати відправку даних. Подібних дій вистачає, щоб засвідчити обліковий запис в ютубі з ПК.

Такий спосіб для смартфона не підходить – саме на його номер надходить дзвінок або повідомлення.

Мобільний пристрій

Пропонуємо варіант, як підтвердити акаунт у ютубі з телефону. Порядок дій нагадує вже розглянутий варіант, для цього в пошукову браузерну рядок вводиться відома посилання, система автоматично перенаправляє користувача на мобільну версію і необхідну сторінку сайту.

Все, що потрібно від вас – вказати в полях відповідні дані і виконати процедуру підтвердження.

Деякі важливі особливості

Зі сказаного вище випливає, що користувач знає, як підтвердити канал на ютубі через телефон і комп’ютер. Необхідно виконати певні дії, на всю процедуру потрібно не більше трьох хвилин.

Система надсилає запит на номер контактного телефону, щоб мінімізувати кількість порушень і спам на порталі. Одночасно сервіс дає гарантію, що ваші дані зберігаються в окремій базі і стороннім людям не передаються.

Іноді користувачі задають питання: «чому не можу підтвердити канал на ютубі, на вказаний номер телефону не приходить повідомлення?»

що Підтверджує код приходить оперативно. Якщо виникла помилка та подібного не сталося, продублюйте запит або введіть новий номер для з’єднання.

підтверджується ютубовский канал

На сьогоднішній день є багато охочих володіти значком «підтверджено в ютубі», нагадує галочку. Він засвідчує, що профіль пройшов перевірку у фахівців.

Для створення підтвердженого каналу знадобиться зібрати не менше ста тисяч передплатників, у разі недотримання даного критерію ютуб у поданій заявці відмовить.

Запит також відхиляється, коли користувач видає себе за сторонньої людини або демонструє чужий бренд. У таких ситуаціях до юзеру можуть прийматися додаткові заходи.

Чому не виходить підтвердити відеоканал, ми з’ясували. Тепер подивимося, що ж для цієї дії необхідно. Слід дотримати всі критерії і направити звернення в технічну підтримку, але при цьому враховуються наступні моменти:

 • отриманий статус додаткових можливостей не надає, в якості призу його не вважають;
 • якщо змінюється заголовок, відеоканал доведеться підтверджувати повторно, надіславши заявку через творчу студію;
 • не вдається підтвердити акаунт у ютубі, якщо порушені умови використання. У цьому випадку ютубера позбавляють знака;
 • в 2019 році умови, що визначають, як підтвердити акаунт ютуба без номера телефону (голосовим повідомленням) були не такими суворими, тому на деяких відеоканалах, що не відповідають сьогоднішнім вимогам, з’являлися позначки.

На питання «чому я не можу підтвердити акаунт у ютубі?», відповідаємо просто – потрібно дотримуватися певні умови: канал тільки справжній, належить вам або конкретного бренду. При перевірці даного факту вивчається маса параметрів, в число яких входить і дата утворення. Співробітники адміністрації має право вимагати підтверджуючі документи або додаткову інформацію.

Крім того, відеоканал повинен бути оформлений у повному обсязі. Перевіряють опис, наявність банера, контент, значки тощо Канал повинен залишатися у вільному доступі і постійно оновлюватися.

Чому ютуб не дає підтвердити аккаунт, тепер зрозуміло. Але відомі випадки, коли адміністрація йде на виняткові заходи та сама дає підтвердження, навіть якщо канал не набрав ста тисяч передплатників.

Таке трапляється, коли автор має популярність не в сервісі.

З’ясувавши, як підтверджується аккаунт і що за цим слідує, користувач сам приймає рішення про актуальність і необхідність подібної дії.

Розвивати канал все одно доведеться, навіть якщо галочка не отримана. У таких випадках змінюють значки, придумують більш привабливі заголовки, виконують налаштування виду, створюють індивідуальний профіль.