Як поділитися посиланням на ютуб в Instagram: залишити, прикріпити, скинути

Як поділитися посиланням на ютуб в Instagram: як викласти в сторіс, розмістити, додати, поставити, завантажити в Instagram, вставити фото

Якщо не хочете втратити своїх передплатників на відеоканалах і блогах, скористайтеся ефективною методикою – залишайте активні посилання, що забезпечують швидкі переходи. Кожен відомий ютубер, паралельно ведучий кілька відеоканалів, користується такою простою схемою, при кожній можливості розміщаючи прямі лінки на власні ресурси. Спробуємо розібратися, як поділитися посиланням на ютуб в Instagram.

Де дозволяється залишати?

Щоб знати, як залишити посилання на ютуб в Instagram, нагадаємо, що швидкість переходу з кликабельним лінками супроводжується комфортом, оперативністю і вигодою, тому що число передплатників залишається з видеоблогером і дає відеоканалами реальний дохід. Виходячи з цього, з’єднувати майданчики один з одним необхідно. Від швидкості подібних дій залежить ефективність даних з поличок.

На жаль, не в кожному місці сторінки можливо розмістити активне посилання на прямі переходи.

Клікабельність лінка позначається підкресленням і синім відтінком шрифту. Якщо такі ознаки відсутні, перехід за посиланням не здійснюється.

Instagram надає дві зони, в які можна завантажити гіперпосилання, напрямні необхідні ресурси:

 • профільна шапка. Метод користується популярністю, знаходиться у вільному доступі для будь-якого користувача. Активність адреси тут зберігається постійно, поки посилання необхідна для вас;
 • stories. Тим, хто не знає, як вставити посилання на ютуб в сторіс Instagram, відкриємо один секрет – така можливість з’являється після того, коли число фоловерів перевищить десять тисяч чоловік.

Черговий варіант для поширення чинного URL-адреси – повідомлення в директ. Користувачі отримують не тільки прямі лінки на переходи, але і самостійно бачать ютубовскую піктограму ресурсу, на який потрібно перейти.

Створюємо і розміщуємо посилання

Будь-який блогер має відомий в соціальній мережі обліковий запис, зможе правильно скористатися URL для з’єднання всіх профілів. На мові досвідчених ютуберов така дія називається «перелінковка», що означає відсилання відвідувачів лінками на нові ресурси, що належать одному власнику.

Перед тим, як прикріпити посилання на ютуб в Instagram, рекомендується точно визначитися, що необхідно викласти – пряму виноску на ютубовский канал або на конкретне відео.

Якщо потрібно скинути лінк на окремий ролик, його краще скорочувати для зручності сприйняття і економії місця. Для цих цілей користуються спеціальними онлайн-прог.

Робота таких сервісів відрізняється простотою. URL копіюється з рядка, вставляється у відповідне поле, після цього натискається клавіша «скоротити».

На свій канал у профільній шапці

Розберемо популярну методику, як поділитися посиланням на ютуб в Instagram. З його допомогою використовується саме вигідне місце, в якому публікуються посилання. Наведемо алгоритм дій, як в Инстаграмме додати посилання на ютуб:

 1. на мобільному пристрої або ПК проходимо процес авторизації;
 2. переходимо у власний профіль, поряд з аватарки знаходимо клавішу «редагувати профіль», натискаємо її;
 3. відкриється меню, в якому вибираємо рядок «веб-сайт», вставляємо URL свого відеоканалу;
 4. на сторінці нижче знаходимо рядок «надіслати», натискаємо на неї.

Знаючи, як в Инстаграмме поділитися посиланням на YouTube, користувач зможе вставити виноску на власному каналі.

Через підпис до фото

Як вставити гіперпосилання під фото? В коменти вписується копія URL, відсилає на відеоканал або певний ролик, від чого втрачається його активність. Виноска, розташована нижче поста, представлена простим текстом, перехід з нею неможливий.

Щоб використовувати виноску, роблять спочатку копію, яку вставляють в браузерну рядок.

Розміщення посилання в сторіс в Инстаграме

Не так давно тільки відомі блогери знали, як у Инстаграме дати посилання на ютуб. Сьогодні ж будь-якому користувачеві, який набрав більше десяти тисяч передплатників, відомо, як поставити лінк. Якщо ви не знаєте, як додати посилання на YouTube в Instagram, виконуйте вимоги наступної інструкції:

 1. на мобільному телефоні пройдіть процес авторизації;
 2. натисніть кнопку, щоб додати нову сторіс;
 3. виберіть зображення, відео або фото;
 4. у спеціальному розділі для редагувань з’явиться мітка на внесення URL;
 5. зробіть копію потрібного URL, поставте в полі;
 6. натисніть кнопку «далі», щоб опублікувати сторіс;
 7. якщо є бажання, відомим способом додайте користувачів.

Мало дізнатися, як зробити посилання в Instagram на сторінку в ютубі. Необхідно запам’ятати, що пост в сторіс зберігає свою активність не більше однієї доби, поки працює лінк. По закінченню вказаного часу інформація направляється в архів.

Характерні помилки

Розібравшись, як вставити посилання на YouTube в Instagram, пам’ятайте про поширених помилках, перешкоджають такій дії:

 • для розміщення вибрано не те місце. Не знаючи, як зробити посилання на ютуб-канал, користувачі замість поля «веб-сайт» намагаються використовувати розділ «про себе»;
 • не варто пробувати вставляти одночасно кілька лінків на різні канали;
 • некоректно зроблена копія URL. Явище рідкісне, але іноді зустрічається;
 • для розміщення посилання немає достатньої кількості передплатників.