Як подивитися дату відео на ютубі: виходу, випуску, завантаження

Як подивитися дату відео на ютубі: як визначити, коли вийшла публікація, як приховати час реєстрації, перевірити день випуску ролика

Найчастіше користувачів цікавить час відкриття відеоканалу, і з відповідним питанням вони звертаються до автора в своїх коментарях. Сьогодні розповімо, як подивитися дату відео на ютубі, уточнимо, як і де подивитися дату завантаження ролика.

Відповідаємо на питання

Для зручності сприйняття інформації наводимо питання, що найчастіше виникають у користувачів, і даємо на них відповіді.

Як подивитися дату публікації відео в ютубі? Для цього існує два способи:

  1. зменшуємо масштаб сторінки, використовуючи клавішу «Ctrl» і «-», або виконуємо прокручування коліщатка миші. Дані про публікації сюжету з’являються біля вказаного числа переглядів;
  2. виконуємо перехід на сайт, де знаходиться відеоролик, в пошукову рядок вписуємо посилання на відео.

Скориставшись будь-яким з варіантів, ви швидко визначите, де в ютубі виставляється дата розміщення ролика.

Як дізнатися дату підписки на канал в YouTube?

На жаль, така функція на відеохостингу не передбачена. Все, що ви зможете зробити – це виконати перехід на ютубовский канал, прокрутити сторінку вниз до розділу «підписки». Натиснувши на цей пункт, ви відкриєте вертикально розташований перелік каналів, на які оформляли передплату.

Чому на ютубі перестали показувати дату ролика? Відображення дати зазнало зміни після чергового ютубовского оновлення. Раніше на сторінці, відкритої в будь-якому масштабі, можливо було уточнити дату публікації відеосюжету, то тепер для цього необхідно виконувати маніпуляції, розглянуті вище, що не зовсім зручно при перегляді.

Чому на YouTube адміністрація не показує дату відео

Якщо дата виходу відео в ютубі не відображається, як перевірити, коли саме був створений канал?

Нагадаємо, що дата утворення відеоканалу не завжди збігається із днем, коли він почав свою роботу. Щоб уточнити день виходу першого відеоролика, відкриваємо вкладку «відео», знаходимо розділ «упорядкувати», вибираємо «за датою додавання» і знаходимо перший відеосюжет, опублікований на цьому каналі. Знаючи, як подивитися, коли вийшло перше відео, уточнюємо приблизну дату, а запустивши ролик, дізнаємося день його заливки на сайт.

Як приховати дату реєстрації на ютубі?

В профілі така інформація не відображена, і вона не відноситься до даних, які можна змінювати. Якщо в перспективі співробітники адміністрації розроблять для зміни інтерфейсу, і в профілі з’явиться цікавить вас дата, ймовірно, буде спосіб, щоб її приховувати або просто змінити.

Де подивитися дату виходу відео?

Щоб уточнити таку інформацію у HTML-коді сторінки, клацніть по будь-якому вільному місцю правою клавішею миші, щоб відкрилося контекстне меню. Знайдіть розділ «перегляд коду сторінки», який в більшості випадків знаходиться в кінці списку. Клікніть по ньому ЛКМ. Якщо дієте правильно, перед вами з’явиться вкладка, в якій знаходиться код HTML. Як діяти далі, щоб дізнатися, коли завантажене відео на ютуб? Натискаємо клавіші CTRL і F, що означає «знайти». Відкриється поле для написання пошукових фраз, в якому набираємо «publish date».

Уважно вивчаємо інформацію – тут відобразяться шукані вами дані.

Якщо вам потрібно дізнатися, з якого періоду видеоблогер виходить в ефір на ютубі, скористайтеся інструкцією, що розповідає, як визначити дату випуску ролика. Дізнавшись, як на ютубі подивитися дату публікації першого ролика, ви визначите, який стаж у вашого улюбленого автора.

Рекомендується також уточнити періодичність публікації відеосюжетів. Можливо, блогер влаштовував тривалі перерви в роботі.