Як подивитися, хто лайкнув відео на ютубі: статистика, кількість

Як подивитися, хто лайкнув відео на ютубі: як дізнатися, хто поставив дизлайк, скільки платять за перегляди, які розцінки на хостингу

Блогери, знімають і розміщують на відеоканалі ролики, часто намагаються дізнатися, як подивитися, хто лайкнув відео на ютубі, і чи можливо взагалі це зробити.

вплив лайки?

Деякі вважають, що завдяки лайкам зростає рейтинг відеоканалу, а дизлайк надає абсолютно протилежну дію.

Якщо відверто, ютубом враховуються всі мітки, що підтверджують рівень активності переглядачів і передплатників, що благотворно відбивається на показниках та сприяє оптимізації.

Негативні лайки найчастіше турбують молодих блогерів, позбавляючи їх мотивації до продовження роботи по зйомці та публікації роликів. Багато зляться і намагаються відшукати кривдників, щоб відповісти їм аналогічними діями.

Пам’ятайте: всім сподобатися неможливо. Завжди знайдеться цільова аудиторія, здатна оцінити ваш матеріал по достоїнству.

Як уточнити, ким залишений лайк

Перед тим як подивитися, хто поставив лайк в ютубі, нагадаємо, що він вважається не тільки прекрасним мотиватором для зйомок, але і допомагає хостингу помічати матеріали з достатньою кількістю позитивних позначок, щоб організувати їх автоматичне просування.

Користувач має можливість залишати лайки в тому числі і на вподобані коментарі, написані автором або сторонніми глядачами.

Подивитися статистику лайків на відео вбудованої опцією не вийде через відсутність такої.

Але є «народні» методи, здатні допомогти у вирішенні такого завдання. Кожен запис має плейлист під назвою «сподобалися», в якому зосереджені ролики з залишеними під ними лайками. Крім цього, головна сторінка каналу оснащена функцією, що відображає певну кількість роликів, «лайкнутых» в числі останніх.

Багато не приховують статистику передплат, і вона теж є на основній сторінці. Натиснувши на список, ютубер зможе уточнити власних сабскрайберов. Напевно, деякі не ховають і лайки, але для вивчення таких даних всі канали доведеться переглядати вручну.

Перевіряємо авторів «дизлайків»

Як подивитися, хто тебе лайкнув в ютубі, ми дізналися. Але і негативні мітки приносять свій результат – хостинг бере їх на замітку, відзначаючи такий варіант активності на користь автора.

Виникає питання, як подивитися, хто поставив дизлайк в ютубі? Зауважимо, що такі символи відіграють роль вираження негативного ставлення глядача до вашого контенту.

Якщо згадаємо, як подивитися, скільки лайків в ютубі, то щодо негативних відміток скажемо, що тут не так все просто. Розглянутий нижче метод не видає вам ні ім’я, ні посилання на аккаунт автора, який залишив негативний лайк, але певну інформацію про такий групі користувачів ви все ж отримаєте.

Перед тим, як подивитися точну кількість негативних міток, задаємо пошук потрібний ролик і отримуємо наступні відомості про користувача, що лишив дизлайк:

  • регіон;
  • вік і стать;
  • відноситься до числа передплатників;
  • коли залишений дизлайк, з якого пристрою виконувався вихід.

Цим способом користуються на каналах з невеликою кількістю передплатників. Підходить він і в тому разі, коли вся цільова аудиторія приблизно однієї вікової категорії і проживає в одному регіоні.

Відповідаємо на питання

Скільки платять в ютубі за перегляди і залишені лайки? Наведемо приблизні розцінки. Російськомовний сегмент за один мільйон переглядів передбачає виплати від ста до трьохсот доларів, кінцева сума визначається тематичним напрямком відеоматеріалу.

Роздрібна вартість лайка варіюється в межах вісімдесяти копійок, тоді як за умовами роздрібних операцій він обходиться часом у кілька рублів.

Як подивитися перше лайкнутое відео на ютубі? Якщо точна назва ролика не пам’ятаєте, скористайтеся бібліотекою» або плейлистом «сподобалися».

Закінчуючи тему, як подивитися чужі лайки, звернемо увагу, що відомості такого роду носять закритий характер, але певну інформацію для моніторингу і подальшого використання витягти вдається. Не варто ображатися на негативні оцінки – вони теж мають своє значення для рейтингу.