Як подивитися коментарі на ютубі з телефону: Андроїд, Айфон

Як подивитися коментарі на ютубі з телефону: користувачеві знайти свої коменти під відео на мобільному пристрої

Загальнодоступність смартфона і його повсюдне застосування призвели до того, що більшість користувачів заходять в ютуб саме з подібного пристрою. Крім звичайного перегляду відеоролика, спеціальні утиліти забезпечують написання коментів і ознайомлення з ними. Сьогодні розбираємося, як подивитися коментарі на ютубі з телефону.

Перегляд коментів з мобільного пристрою

Програма підтримує багато опції, наявні у звичайному персональному комп’ютері, так що труднощів з функціонуванням не виникає, що вважається незаперечною перевагою для досвідчених і початківців користувачів.

Є можливість оформляти передплату на цікаві відеоканали улюблених авторів, писати коментарі перечитувати їх.

Існує один недолік – не можна проглядати історію коментів, що залишаються за час існування сервісу.

Така опція притаманна виключно комп’ютерної версії, мобільний варіант залишає можливість тільки знайомитися з текстом, розміщеним глядачем під відеосюжетом. І немає ніякого значення, ваш відеоролик або стороннього автора.

Досвідчені блогери змогли модерувати коменти у Творчій студії з ПК або мобільного браузера, активувавши перед цим відображення повноцінної версії сайту.

Як подивитися коментарі в ютубі на телефоні? Порядок дій не залежить від операційної системи, так що користувачі Айфонів або Андроїдів виконують схожий алгоритм дій. Для прикладу розберемося, як знайти свої коменти на YouTube в Андроїді:

  1. відкриваємо ютубовское додаток;
  2. підбираємо відеоролик, на якому плануємо редагувати текстове повідомлення;
  3. виконуємо прокручування сторінки вниз, знаходимо пункт «коментарі». Весь перелік схожих роликів, розміщений перед цим, можна проігнорувати. Якщо є бажання, залишилися записи сортируете по популярності і часу розміщення;
  4. перед тим, як подивитися коментарі в ютубі на Андроїд, натискаємо клавішу «показати відповіді». Якщо комп’ютерна гілка з текстами продовжується вниз, у мобільному додатку поверх з’являється сторінка з розташованими на ній коментарями. Скориставшись хрестиком вгорі праворуч, ви завжди закриєте її, щоб виконати повернення повний список повідомлень.

Останні оновлення в ютубі призвели до того, що не всі коментарі до відео відкриті до перегляду.

У першу чергу це відноситься до дитячого контенту або відеосюжетами, в яких беруть участь неповнолітні. Якщо ви шукаєте можливість, як подивитися коментарі на ютубі через телефон в таких випадках, перед вами з’являється повідомлення «коментарі відключені».

Щоб подивитися коментарі на ютубі з Айфона, виконується аналогічний порядок дій.

Врахуйте одну особливість – якщо ви намагаєтеся знайти коменти в ютубі в мобільному пристрої, щоб прочитати їх в той час, як переглядаєте відео, перегляд зарахований не буде.

Автори відеоконтенту радять передплатникам або звичайним глядачам зупиняти перегляд і уточнювати, які повідомлення залишені сторонніми користувачами. Подібні дії дозволяють отримувати додатковий дохід за монетизації, підвищувати активність відеоканалу.

Коменти допомагають розуміти загальний настрій переглядачів від побаченого сюжету, дають можливість налагодити зворотний зв’язок між автором блогу і передплатниками.

Як визначено правилами хостингу, блогер може встановити різні фільтри на повідомлення та коментарі, щоб блокувати варіанти з конкретними словами.