Як подивитися свої коментарі на ютубі: залишені, що сподобалися

Як подивитися свої коментарі на ютубі: як швидко знайти старий коментар до відео по слову, дізнатися чужу історію в додатку YouTube

Хостинг ютуб давно став однією з великих соцмереж світового рівня. Користувачам немає необхідності змінювати майданчик, щоб поспілкуватися один з одним, досить написати свій коментар під відеороликом. З допомогою таких повідомлень, автори підтримують зворотний зв’язок з переглядачами, щоб розуміти, в якому напрямку розвиватися. Періодично з’являється необхідність вивчити старі записи, і на цій платформі така дія цілком можливо. Сьогодні розберемося, як подивитися свої коментарі на ютубі.

Порядок залишення коментарів

Перед тим, як знайти свій комент, пропонуємо розглянути порядок його написання.

Вважається, що для висловлювання своєї думки на ютубі досить мати обліковий гугловскую запис. Пройшовши авторизацію, користувач отримує масу можливостей, пов’язаних з коментуванням, збереженням відеосюжетів, відстеженням історії переглядів.

Щоб прокоментувати запис, необхідно:

  1. пройти авторизацію;
  2. визначити ролик, про який бажаєте висловити свою думку;
  3. перейти під відео;
  4. у вікні «залиште коментар» написати своє повідомлення;
  5. клацнути по клавіші «відправити».

Текст з’являється в списку, його стан залежить від кількості зібраних лайків, залишених глядачами.

Навіщо необхідно шукати власні коменти

Трапляється, що в процесі спілкування з користувачами з’являється необхідність переглянути свої коментарі на YouTube, залишені раніше. Це дозволяє уникати повторів або вказати глядачеві на той факт, що потрібні аргументи вже були наведені.

Необхідність у перегляді старих коментарів іноді з’являється з метою їх редагування або видалення.

Пошук коментів з персонального комп’ютера

Отже, як подивитися усі свої коментарі на YouTube? Для цього існує кілька методів, які мають певні переваги і мінуси. Кожен з них пропонуємо розглянути окремо.

пошук

Як знайти свій коментар на ютубі таким чином? Цей спосіб вважається не самим легким, підходить тим користувачам, які впевнені, що їхні повідомлення знаходяться вище чужих коментів. Потрібно згадати, як називався відеоролик, або утримання його прев’ю, щоб полегшити процес пошуку. Для цього виконуються наступні дії:

  • знаходимо відеоролик. Використовуємо для цього пошукову систему ютуба, ввівши в рядок для пошуку заголовок ролика. Крім цього варіанту, відео можливо відшукати на каналі блогера або скористатися вкладкою «історія»;
  • опинившись на сторінці з відеосюжетом, натискаємо комбінацію Ctrl і F. Можна також відкрити браузерні настройки, щоб вибрати варіант пошуку по сторінці. У рядок вводиться ваш нік, під яким ви виступаєте на платформі, і, якщо він згаданий на сторінці, браузер автоматично перенесе вас в потрібне місце.

Якщо під відеосюжетом залишено велика кількість коментів, необхідно неодноразово натискати клавішу «показати ще» (розташована під усіма повідомленнями). Є ймовірність, що коментар залишився внизу, і для його пошуку потрібен деякий час.

За допомогою повідомлень

Цей варіант, як подивитися свої коментарі в ютубі, надійністю не відрізняється. З його допомогою ви знайдете лише ті повідомлення, які відповіли на інші глядачі. Він рекомендований користувачам, виявляє активність у обговореннях.

Перед тим, як подивитися відповіді на коментарі на ютубі, переконайтеся, що налаштування сповіщень сповіщають про відповідях. Натисніть на значок «дзвіночок», що знаходиться лівіше профільного фото, у розділі «повідомлення» знайдіть пункт «коментарі».

Таке віконце відображає певну кількість повідомлень. Ті, які залишалися раніше, можуть загубитися.

Використовуємо вкладку «коментарі»

Є найефективніший метод, як подивитися коментарі до відео в ютубі. У зазначеному розділі збережені всі повідомлення, і якщо ви не знаєте, як перевірити свої коментарі на YouTube, дійте у відповідності з такою інструкцією:

  1. у меню зліва знайдіть вкладку «історія»;
  2. у правому виберіть «тип даних», перейдіть в розділ «коментарі»;
  3. на екрані з’явиться перелік усіх коментарів.

Цей спосіб вважають найбільш результативним, щоб знайти всі коментарі користувача YouTube.

Переглядаємо коменти з допомогою смартфона

Як подивитися свої коментарі в ютубі в 2020 році, користуючись комп’ютером, ми розібралися. Тепер подивимося, яким чином подібні дії виконуються на мобільному пристрої. Звертаємо увагу, що працювати доведеться в мобільному додатку ютуб, яке має бути встановлено на смартфоні. На жаль, воно має певні відмінності від десктопного варіанти, і не кожен користувач розуміє, як подивитися чужу історію коментарів.

Щоб знайти коментарі людини з телефону, необхідно переглянути весь список запропонованих відеозаписів, і під ними виявиться ряд з повідомленнями, залишеними глядачами.

Функціональні можливості мобільника аналогічні комп’ютерним. Ви не тільки дізнаєтеся, як швидко знайти свій коментар на YouTube, але і відповісте на надійшли повідомлення, поставите лайки під такими коментарями.

Шукаємо відповідь на власний коментар

Якщо ви написали повідомлення недавно, найзручніше знайти його другим способом (за допомогою дзвіночка). Відповіді за старим записам найкраще шукати за третьою методикою.

Перед тим, як перевірити свої коментарі в ютубі і вивчити залишені на них відповіді, викликаємо приховане меню, натиснувши кнопку «показати відповіді».

З’явиться додаткова гілка, де обговорювалася тематика, задана конкретним коментарем. Коли до автора відеоролика бажає звернутися інший учасник, він залишає гілку і залишає повідомлення під відео.

Відповідаємо на питання

Ми докладно розглянули питання, «як подивитися коментарі, які я залишав на YouTube». Але у користувачів часом виникають труднощі, вирішувати які вони намагаються за допомогою наведених нижче питань.

Як подивитися інформацію про те, хто лайкнув мої коментарі на ютубі? Дізнатися такі дані не представляється можливим. Ви тільки уточніть, скільки позитивних і негативних відміток поставили на ваш коментар інші користувачі.

Як подивитися перший коментар під відео в YouTube? Заходимо в ютубовский аккаунт, відкриваємо меню зліва, входимо в розділ «історія», з’явилася на сторінці праворуч вибираємо пункт «коментарі». Прокручуємо вниз, до першого повідомлення.

Як подивитися коментарі на ютубі на телевізорі? Smart TV дозволяє лише побачити ролик. Написати комент, поставити лайк або уточнити щось, пов’язане з такими діями, не вийде.

Чому не виходить подивитися коменти? Виконайте чистку файлів куки і кеш. Можливо, перешкоди створюються блокувальником реклами.

Як знайти коментар по слову? Перед тим, як шукати повідомлення, перегляньте всі коменти, після чого використовуйте вбудовану пошукову систему.

Як подивитися, де ти залишав коментарі? Як дізнатися, кому написав повідомлення? Скористайтеся інструкціями, наведеними вище.