Як подивитися віддалене відео з YouTube: знайти, повернути з архіву

Як подивитися віддалене відео з YouTube: як дізнатися назву, якщо видалити сюжет з ютуба залишаться перегляди, як відновити ролик на каналі

Іноді виникають неприємні ситуації, що стосуються видалення відеоконтенту через недотримання прав автора, або ненавмисного видалення ролика з каналу. Сьогодні розглянемо докладно, як подивитися віддалене відео з YouTube, яким чином виходити з положення, що створилося.

Дивимося на ПК

Уявіть собі, що відеоролик був завантажений на ваш персональний комп’ютер, але випадково пішов, і ви не змогли відшукати вихідну посилання.

Як подивитися видалені відео? Спосіб, який розглянемо нижче, як раз підходить для такої ситуації, і для цього потрібна програма, яка відновлює ролики, відома під назвою Data Recovery.

Скануємо відеосюжет

Починаємо розбиратися, як підняти віддалене відео з архіву в ютубі. Для цього завантажуємо на комп’ютер оновлену версію зазначеної вище програми, виконуємо її установку.

Основний інтерфейс представить два розділи, місце розташування і типи даних. Виконайте перехід в область типових даних, біля опції «відео» поставте прапорець-мітку. Після цього перейдіть в «місцеположення», виберіть комп’ютерний жорсткий диск, призначений для збереження відео.

Дані почнуть відновлюватися відразу після натискання вами клавіші «сканування».

попередній Перегляд віддаленого відеоролика

Як тільки стандартне сканування завершено, користувач опиниться у віконці з результатами, де видалені ролики розподілені згідно з форматами. Перейдіть по вкладці «відео», розташованої в колонці зліва, і перед вами з’являться папки, в число яких входять AVI, MP4, SWF, FLV та інші. Кожну з них слід відкрити, щоб переглянути відновлювані ролики.

Якщо не знаєте, як швидко знайти віддалене відео з ютуба, скористайтесь опцією «фільтр», що знаходиться на стрічці зверху.

Якщо потрібний ролик відшукати неможливо, натисніть клавішу «глибоке сканування», розташовану в кутку праворуч. З допомогою цієї функції ви відновите більшу кількість роликів.

Відновлення відео

Можна переглянути видалені відео, ми з’ясували. Тепер розберемося, яким чином воно відновлюється. Для цього у віддаленого ролика виставляється відповідна позначка, або вибирається для відновлення ціла папка, потім натискається кнопка «відновити», і процес починається.

Чекаємо його завершення, натискаємо клавішу «відкрити папку», щоб отримати доступ до повернутих ютубовским роликам. Ви отримуєте можливість не тільки переглядати, але і редагувати і завантажувати відеоролики в будь-який зручний момент.

Дивимося видалені ролики з URL

Що робити, якщо відео з ютуба видалили інші користувачі, але в закладках залишилися URL-адреси? У пошуку допоможе вам archive.org – спеціальний інструмент, призначений для вирішення подібних завдань. Він являє собою корисну інтернет-параметр, що зберігає відео, завантажені раніше. Якщо ви шукаєте варіант, як повернути вас цікавить ролик, цей сервисподходит найкраще.

Алгоритм дій, як дивитися видалені відео з ютуба, виглядає так:

  1. отримуємо доступ до власного облікового запису, раніше використовувалася для завантаження роликів. Знаходимо інформацію про віддалених відео, наприклад – адресу URL;
  2. відкриваємо чергову вкладку, в пошукову рядок вносимо «archive.org», натискаємо клавішу «enter», заходимо на сайт;
  3. копіюємо і вставляємо адресні дані відеоролика, який потрібно відновити, задіємо кнопку «пошук історії»;
  4. інструмент надасть вам історію заливки роликів, в якій ви знайдете віддалене відео. Після цього можете відновити ролик, завантаживши його для перегляду в звичайному режимі.

Сайт archive.org зберігає відеоролики протягом певного тимчасового періоду. Якщо строк зберігання вийшов, знайти віддалений відеоролик ви не зможете.

Переглядаємо ролики, віддалені іншими користувачами

Як відновити відео на ютуб-каналі, віддалені іншими користувачами? Виявляється, інтернет володіє приголомшливими можливостями. Питаєте, чи залишаться перегляди, якщо видалити відео з ютуба? Ліквідація ролика іншим користувачем ні на що не впливає – зберігається ймовірність його перегляду та завантаження на інші канали і соціальні платформи.

Простіше кажучи, якщо хочете дізнатися назву віддаленого відео в YouTube, шукайте сюжет на інтернетівських просторах.

Отже, як подивитися відео в YouTube з віддаленого облікового запису? Дотримуйтесь простий інструкції:

  • для початку перейдіть на youtube.com вкажіть назву ролика, який бажаєте побачити. Натисніть кнопку «enter», перед вами з’явиться сторінка, що містить в собі результати. Знайдіть вас зацікавив сюжет і почніть перегляд;
  • якщо потрібний ролик відшукати не виходить, спробуйте зробити це в інших соціальних мережах.

Стовідсоткової гарантії успіху в описке ні, але спробувати такий варіант потрібно.

Висновок

Вивчивши наведені вище інструкції, ви зрозумієте, чи можна завантажити віддалене відео на ютубі і переглянути його.

Ролик назавжди не зникає, навіть якщо його прибрали з ютубовского каналу або з вашого персонального комп’ютера.

Знаючи, як видалити переглянуті відео з ютуба, навчитеся повертати їх, використовуючи цифрові архівні дані Інтернету.

Пам’ятайте, що для такого повернення потрібно вказати точну адресу url.

Ви дізналися про існування професійної програми, що допомагає у відновленні відеороликів. З її допомогою ви знайдете віддалений контент на жорсткому диску і створіть можливість для його перегляду.

Усі керівництва, наведені вище, виявляться корисними для користувачів.