Як подивитися заблокований відео на YouTube: обійти блокування

Як подивитися заблокований відео на YouTube: як відкрити ролик на ПК в Opera, через мобільний телефон, які розширення використовувати

Ютубовский сайт вважається популярною платформою, призначеною для публікації роликів і обміну ними. Але багато хто користувачі знайомі з фактом, коли на екрані з’являється повідомлення про те, що який-небудь відеосюжет в даному регіоні заборонений для перегляду. Це стало причиною пошуку способів, як подивитися заблокований відео на YouTube.

Перегляд на ПК

Часто подібні складнощі з’являються у власників повноцінної версії ютубовского порталу на компі, тому що для мобільного варіанти блокування відео відбувається інакше.

У разі, коли після переходу на сторінку вами отримано повідомлення, що автор, який опублікував ролик, наклав заборону на його покази у вашому регіоні, не турбуйтеся – проблемне питання вирішується.

Opera

Розглянемо перший варіант, як обійти блокування відео на ютубі.

Подивитися заблокований відеосюжет можливо у разі зміни свого місцезнаходження. Немає необхідності переїжджати в інший регіон – досить використовувати технологію VPN. Вона забезпечує створення логічної мережі по інтернету, змінюючи IP-адресу.

У розглянутому браузері ця опція встановлена спочатку активується так:

 • запускається браузер, після цього виконується перехід в меню, для подальшої роботи визначається розділ «налаштування»;
 • у підпункті «безпека» вибираємо «VPN», у позиції «вимкнено”.» і «обходити за замовчуванням» виставляється позначка;
 • після виконання цих дій з’явиться знак «vpn», клікнувши по якому, зміщуємо перемикач на позицію «вкл.»;
 • визначаємо відповідне розташування, що гарантує якісне з’єднання.

Залишається відкрити ютубовский сайт і почати перегляд заблокованих відеосюжетів, не стикаючись з встановленими авторами обмеженнями.

Tor

Переходимо до другого варіанту, як подивитися заблокований відео в ютубі. Цей браузер знають багато користувачів, що працюють анонімно, тому що він дозволяє вести перегляд сайту, не индексирующегося стандартними пошуковими системами. Якщо зрозуміти робочий принцип, виходить, що анонімне з’єднання забезпечується ланцюжком адрес IP, в якій кожне чергове ланка представлено активним користувачем браузером Тог.

Веб-оглядач легко завантажити на комп’ютер, активувати і переглядати ролики, раніше заблоковані.

Розширення Browsec

Якщо цікавлять інші варіанти, як дивитися заблоковані відео на ютубі, але залишатися у звичному браузері, рекомендується виконати установку розширення, змінює місцезнаходження користувача. Розглянемо одну з таких утиліт – Browsec.

все Працює наступним чином:

 1. заходимо на сторінку софта через ліцензійний магазин Гугл, клікаємо по кнопці «встановити»;
 2. підтверджуємо свій намір, натиснувши позицію «встановити розширення»;
 3. після виконання цих дій іконка додається на панель інструментів. Щоб налаштувати і активувати плагін, знадобиться вибирати пункт «protect me»;
 4. системою прописуються Нідерланди, але ви маєте право встановити будь-який регіон, обраний в переліку. Чим ближче він розташований до вашої території, тим оперативніше виконується з’єднання.

Hola

Продовжуємо вивчати способи, як подивитися заблокований відео на YouTube. Якщо попередній спосіб видався вам не самим підходящим, пропонується альтернатива. Працюють обидва розширення схожим чином, але є відмінності в швидкісному режимі і визначенні адрес.

До того, як відкрити заблокований відеоролик, потрібно:

 1. зайти на сторінку гуглівського магазину, натиснути кнопку «встановити»;
 2. підтвердити намір дочекатися завершення установки;
 3. на панелі з’являється відповідний значок, тиснемо на нього, щоб увійти в меню з налаштуваннями, де і визначаємо потрібну країну.

Перед тим, як подивитися заблокований ролик на YouTube, необхідно зайти на хостинг і включити відео. Якщо нічого не виходить, перезапускаємо браузер і знову визначаємо район перебування.

Перегляд через мобільний телефон

Нагадаємо, що повноцінна версія і її мобільний варіант мають деякі відмінності. На компі з’являється повідомлення про блокування, на смартфоні ролик просто не запускається. Вирішити проблемне питання допомагає додаток, що забезпечує підключення по VPN.

Перед тим, як дивитися заблокований відео на YouTube, необхідно:

 • увійти в Плей Маркет, вбити в пошук «nordVPN», клікнути розділ «встановити»;
 • запустити додаток перейти по вкладці «quick connet»;
 • вибрати доступний сервер, підключити його;
 • попередньо необхідно зареєструватися, вказавши пароль і дані електронної пошти.