Як поміняти превью відео на ютубі: картинку, заставку, обкладинку

Як поміняти превью відео на ютубі: що це таке, як змінити зображення на YouTube, можна встановити самостійно для ролика

Багато хто не в захваті від того, яким чином ютуб автоматично створює заставку для ролика. Якщо є бажання зробити картинку, залучає глядачів, вивчіть інструкцію, як поміняти превью відео на ютубі.

Що це таке?

Спочатку розберемося з самим поняттям.

У перекладі з англійської це означає «перегляд». Вебмастера трактують слово як «зменшена картинка», що дає загальне уявлення про фотографії, сюжет, відео.

Раніше хостинг самостійно визначав три випадкових кадру, з яких вибирався єдиний, в подальшому використовується як прев’ю до ролика. Виходило, що з наявних варіантів необхідно було визначати максимально кращий.

Тепер вибір превью можливий і самим автором.

Установка превью

Пропонуємо з’ясувати, як встановлюється заставка на відео в ютубі, після чого перейдемо до питання, як її змінити. Нагадаємо, що відеохостинг, автоматично визначає три варіанти кадрів, з яких автор відбирає один в якості заставки. У такого способу є наступні недоліки:

  • випадково відібрані картинки рідко вважаються вдало виконаними;
  • яскравість заставці не додається, текстова частина і візуальні прийоми не застосовуються.

Але є метод, що вирішує проблему, як змінити картинку на відео в ютубі і посилити контроль за мініатюрами.

Зображення завантажуються лише користувачам, які мають зареєстровані акаунти. Для підтвердження облікового запису переходимо на сторінку каналу, вказуємо свій регіон та контактний номер телефону.

Через кілька секунд отримуємо повідомлення із секретним кодом, який вводимо у відповідне поле, щоб підтвердити свій пароль.

Міняємо заставку самостійно

Часто блогери задаються питанням: чи можна змінити обкладинку відео на ютубі? В принципі, така операція для виконання своїми силами можлива, але певні особливості у її виконанні є.

Почнемо з того, що Вконтакте операція не представляється можливим до виконання, а ось як змінити заставку відео на ютубі, пропонуємо розібратися разом.

Припустимо, вихідний ролик є, на ньому слід поміняти значок. Для цього виконуємо вхід в «менеджер відео», визначаємо пункт «відео», натискаємо клавішу «змінити».

Як діяти далі, щоб поміняти превью відео на ютубі? Наводимо курсор на нас цікавить піктограму, перед нами висвічується фраза «зробити за замовчуванням», натискаємо на неї. Щоб зберегти зміни у відеоролику, задіємо клавішу «зберегти», перед нами вискакує повідомлення «внесені зміни».

А як поміняти значок на персоналізованому превью відео на ютубі? У разі підтвердження аккаунта і наявності позитивної репутації, заливаються відеороликах дозволяється користуватися персоналізованими зображеннями. Для отримання доступу до «розширені налаштування» виберіть відповідний пункт. Щоб забезпечити роботу з відеосюжетом, увійдіть в розділ меню «поліпшити відео». Відкривається шлях до оперативних правкам, фільтрів і спеціальних ефектів.

Виправлень піддається коригування стабілізації і швидкісного режиму ролика, автоматична корекція, підрізка і перевертання зображення.

Пам’ятайте, що дана опція доступна лише в опублікованих відеороликах.

Розбираючись, як змінити обкладинку відео на YouTube, кілька слів слід сказати про спецефектах – размывке осіб. За допомогою такого прийому в сюжеті приховують всі обличчя людей.

На жаль, в окремих випадках пізнати людину можна, тоді просто перекрийте доступ до відео для інших користувачів.

Висновок

Знаючи, як самостійно змінити обкладинку до ролика, ви легко додасте своїм відео привабливість, що посприяє просуванню каналу.