Як поставити шапку на канал YouTube з телефону: змінити, завантажити

Як поставити шапку на канал YouTube з телефону: як поміняти оформлення профілю із зміною тексту на Андроїд, на Айфоне, на смартфоні

Такий елемент надає вашому видеоканалу привабливість і красу, у зв’язку з чим його рекомендується ставити практично відразу, як тільки створений обліковий запис. Це дає можливість новим відвідувачам зрозуміти, що автор проявляє турботу про якісному рівні вмісту, прагне робити все добре. Новий глядач зверне увагу і на наявність шапки, надає каналу завершений вигляд. Сьогодні дізнаємося, як поставити шапку на канал YouTube з телефону.

Встановлюємо шапку, використовуючи смартфон

Нічого складного в таких діях немає, на відміну від того, як поставити шапку в ютуб на ПК, але буде краще використовувати відповідну інструкцію:

  • відкрийте мобільний браузер. Для установки шапки ютубовское додаток не підходить;
  • виконуємо перехід на офіційний портал. Знаходимо в кутку вебовского браузера три точки, натискаємо на цей значок, у віконці вибираємо розділ «версія для ПК» або «повноекранний режим» (залежить від працюючого браузера);
  • тиснемо на профільну іконку, знаходимо пункт «мій канал»;
  • відкриється сторінка, на якій натискаємо клавішу «налаштувати вигляд каналу», після цього використовуємо кнопку «додати оформлення каналу»;
  • тепер потрібно завантажити картинку з шапкою, взяту в галереї. Звертаємо увагу, що зображення повинно відповідати заявленим параметрам – 2 048 на 1 152 пікселя, а файловий розмір – не більше 6 МБ.
  • переходимо до заключного етапу, як поставити в ютубі шапку на Айфон. Виконуємо попередній перегляд, щоб перевірити, як виглядає встановлений елемент на смартфоні. Якщо нас все влаштовує, тиснемо кнопку «вибрати». У разі, коли знадобилося щось змінити, задіємо опцію «кадрувати». Перед тим, як відредагувати шапку на YouTube, рекомендується встановити позначку біля «автокорекції».

Ми розглянули алгоритм дій, як поставити шапку на ютубі в 2020 році.

Рекомендовані розміри та формати

Перед тим, як поставити шапку на канал YouTube, користувач повинен знати, що таке зображення у вигляді банера розташовується горизонтально у верхній частині сторінки, біля аватарки.

Щоб розмістити шапку, працюючи на смартфоні, дотримуйтеся максимальних параметрів 2 560 на 1 440 пікселів, або скорочуйте їх кратно. При таких діях намагайтеся дотримуватися високий дозвіл, щоб зображення виглядало якісно навіть у момент перегляду на широкоформатному екрані.

Важливо не тільки знати, як встановити шапку на YouTube, але й пам’ятати, що пристрої відображають її по-різному. Телефони та планшети «обрізають» цей елемент. Якщо таку особливість не брати до уваги, картинку доведеться змінити – «попливе».

Рекомендований формат для завантаження шапки – PNG. Використовують також JPEG і PDF.

Відповідаємо на питання

Як встановити шапку на YouTube, користуючись мобільним пристроєм, ми розібралися. Пропонуємо розглянути кілька нюансів, з якими стикаються користувачі, вивчаючи інструкцію, як вставити шапку на ютуб-канал на Андроїд.

Як додати посилання на соцмережі? Знайдіть клавіші «підписатися», натисніть «шестірню», щоб потрапити в «налаштування». Виберіть пункт «налаштувати вигляд сторінки «огляд», змістіть повзунок у положення «вкл.», натисніть на клавішу «зберегти». Оновлений зовнішній вигляд шапки для ютуба, пов’язаний із зміною тексту – відкрився доступ до додаткових опцій, і біля налаштувань з’явилася кнопка «редагувати посилання».

Як поміняти шапку профілю? Натискаємо розділ «редагувати профіль», вводимо нові дані, тиснемо клавішу «готово».

Що можна додати на шапку ютуб? Підійдуть вдалі фото, зображення, рекламні банери і т. п.