Як пропустити рекламу на YouTube: кнопка, браузерне розширення

Як пропустити рекламу на YouTube: чому неможливо, не виходить виконати в мобільному телефоні, смартфоні, як зробити в автоматичному режимі

Результативність реклами в ютубі прирівнюється до телевізійних версій, але вартість її значно нижче. Крім того, нетривалі ролики не дуже набридають, але їх кількість викликає почуття роздратування. Тому виникає питання, як пропустити рекламу на YouTube.

Автоматичні пропуски на смартфоні

Для виконання такої задачі в мобільному телефоні доведеться скористатися додатком Auto skip ads pro, працює на безкоштовній основі.

Знайти його можна в гугловський магазині Плей Маркет.

Це розширення для пропуску рекламних вставок допомагає в автоматичному режимі фільтрувати інформацію в ютубовском додатку, як тільки для цього надається можливість (через чотири – шість секунд). Утиліта самостійно вимикає звук в момент програвання рекламної заставки, після чого знову підключає його, коли стався пропуск реклами в YouTube, і відео знову починає відтворюватися разом з аудіо.

У такому додатку можливо наочно переконатися, яку кількість рекламних вставок пропущено, коли і в який час – вся інформація видається у формі діаграми.

Встановивши софт на мобільному пристрої, користувачеві доведеться провести деякі маніпуляції з налаштуваннями:

  • знайти віконце «спеціальні можливості»;
  • активувати в службах можливість функціонування завантаженої програми.

Залишається перевірити, щоб повзунок у розділу «вимкнути звук, коли йде реклама», був переведений у положення «вкл.».

Відповідаємо на питання

Для кращого засвоєння матеріалу дамо відповіді користувачам, які відчувають певні труднощі з питанням пропуску реклами.

Пропала кнопка «пропустити рекламу в ютубі». Що це означає? Нагадаємо, що з допомогою цієї клавіші ми не дивилися ролики з певних причин (не викликає інтересу, не завантажується тощо).

У деяких випадках немає кнопки, що дозволяє пропустити рекламу на YouTube. Адміністрація хостингу пояснює це таким чином: зазначена клавіша знаходиться у вільному доступі в тому випадку, якщо демонструється ролик, який можна не переглядати.

Чому на ютубі не виходить пропустити рекламу під час показу відеоматеріалу на персональному комп’ютері? Деякий час тому «непропускаемая» реклама ігнорувалася натисканням спеціальної кнопки через п’ять секунд з моменту її початку. Але клавіша зникає, і доводиться дивитися рекламні заставки, що тривали інколи по кілька хвилин, а пропустити їх неможливо. Якщо таке відбувається на вашому комп’ютері, і на ПК встановлено браузерне розширення Касперський, ймовірно, воно сприймає заповітну клавішу в якості спаму, тому блокує її дію. Спробуйте «скинути» розширення – проблема повинна зникнути.

Які перспективи?

Ютуб як уявляв відео, повідомляє важливі новини, не надто сподобалися звичайним користувачам.

Виявляється, скоро можливість пропуску реклами зникне. Справа в тому, що опцією, що дозволяє встановлювати вставку без можливості її пропуску, володіли вибрані автори, але незабаром до неї отримають доступ користувачі, які дали згоду на показ сторонніх роликів у своїх відеоматеріалах.

Такою дією відкриваються додаткові можливості для збільшення монетизації, підвищується дохід від створюваного контенту.

Виходячи з цього, питання «чому не можна пропустити рекламу на YouTube», стане неактуальним.