Як прибрати обмеження в ютубі: на телефоні, компютері, на Андроїд

Як прибрати обмеження в ютубі: що це таке, як обмежити контент дитині, дітям, як подивитися відео з обмеженим доступом на каналі YouTube

Відеоконтент, який знаходиться у вільному доступі, легко переглянути або поділитися ним зі своїми знайомими. Крім того, він видається в результатах пошукових систем. Але часом доступ до певних сюжетів обмежений, і перегляд бажаного контенту стає недоступний. Цікавлячись, чому ютуб не дає дивитися фільми, виникає питання – як прибрати обмеження в ютубі?

Що це таке?

Для будь-якого відеоматеріалу, опублікованого на видеохостинговой платформі, можна налаштувати конфіденційність. Дана опція корисна, якщо потрібно обмежити ролик від переглядів сторонніми людьми.

Обмеження доступу – скритність контенту, який не переглянуть сторонні користувачі. Крім цього, такий матеріал не опиниться в розділі «рекомендовані», не з’явиться в результатах видачі пошукових систем.

Контент з обмеженням доступу можна приховати частково, розіслав деяким користувачам посилання для його перегляду. Такий матеріал пошукачем не перебуває, рекомендовані не потрапляє.

Глядач, який отримав адресну посилання має можливість поставити лайк під відео і написати розгорнутий коментар.

Обмежуємо запис

Тепер нам зрозуміло, що означає такий доступ. Але як встановити його, щоб матеріал не дивилися сторонні користувачі? Для цього необхідно:

 • перейти в «Творчу студію»;
 • у лівій панелі вибрати розділ «відео»;
 • знайти потрібний ролик, в пункті «параметри доступу» натиснути стрілку;
 • відкриється меню, в якому вибирається «обмежений», натискається клавіша «ок», щоб установки почали діяти.

Як обмежити перегляд відео в ютубі дитині, ми розглянули. Такий варіант доступу має різні конфіденційні налаштування. Якщо в контенті містяться відеоматеріали, не призначені для дітей, до перегляду допускаються користувачі, які досягли вісімнадцятирічного віку.

Відео з обмеженням за віком не монетизуються, на деяких сайтах його повністю блокують, якщо того вимагають встановлені правила.

Коли в плейлисті з’являється повідомлення, що «відео в ютубі недоступне, автор обмежив доступ», перегляд ролика стає неможливий.

Знімаємо обмеження

Переходимо до питання, як прибрати обмежений доступ до YouTube. Для цього достатньо змінити в записі дані про вік, вказавши, що користувачеві вісімнадцять років. Після цього ви отримуєте право на перегляд ютуба без обмежень.

Отже, як прибрати обмеження в ютубі на відео?

Через мобільний телефон

Раніше юзери не знали, як зробити або зняти заборону для дітей, але після стандартизирования в Гуглі сервісного управління така опція стала доступна на телефоні. Пропонуємо вашій увазі просту інструкцію, як відкрити або обмежити контент на YouTube для дітей на Андроїд:

 1. для початку переходимо на гуглівський аккаунт, натискаємо профільний значок;
 2. під сайтовским банером з’являється стрічкове меню, в якому клікаєм по розділу «особисті дані», спочатку розташованому в центральній частині екрана;
 3. прокручуємо вниз до рядка «день народження», клікаєм по трикутнику, розташованому правіше;
 4. відкривається окреме меню з датою, тиснемо на олівчик, переходимо в меню по зміні вікових даних, вказуємо необхідний варіант, натискаємо кнопку «змінити».

Через персональний комп’ютер

Як прибрати на смартфоні обмеження на ютубі для дітей у віці 18 років, ми дізналися. Тепер розберемося, як зняти або поставити подібний заборона на комп’ютері.

Алгоритм дій практично не відрізняється від мобільної версії, але одна незначна особливість в ньому є:

 1. перед тим, як обмежити або відкрити доступ до каналів на YouTube, входимо в свій аккаунт, проходимо процес авторизації, для чого вказуємо логін і пароль;
 2. знаходимо розділ «особисті дані»;
 3. вибираємо пункт «дата народження»;
 4. клікаємо по олівцю сірого кольору, в невеликому віконці вносимо виправлення, тиснемо кнопку «змінити».

Відповідаємо на питання

Якщо ви застосовуєте алгоритм, що визначає, як на YouTube подивитися відео з обмеженим доступом, помилкові дії з вашого боку виключені.

Ввести ліміт на перегляди можна навіть для популярного контенту.

Незначні відмінності з’являються в можливості розміщення відео, і залежать вони від приватних налаштувань.

Як обмежити час перегляду ютуб на ПК? Входимо в аккаунт, відкриваємо будь-яку ютубовскую сторінку, прокручуємо її вниз, знаходимо меню з тимчасовими обмеженнями. Клікаємо по ньому, вибираємо позицію «вкл.», тиснемо клавішу «зберегти».

Як додати користувачів в обмежений доступ на ютубі? Використовуючи клавішу «поділитися», ви визначите користувачів, для яких забажаєте зберегти доступ за посиланням. Інші глядачі автоматично потрапляють в групу, не має можливості для перегляду.

Як подивитися відео на YouTube з обмеженим доступом? Ми знову повернулися до теми, можна прибрати заборона. Використовуйте інструкції, наведені вище, знімайте обмеження і переглядайте зацікавив вас контент.