Як прибрати рекламу на ютубі в Яндекс браузер: відключити, позбутися

Як прибрати рекламу на ютубі в Яндекс браузер: як вимкнути рекламні вставки на компютері, смартфоні, які розширення, програми використовувати

Всі, кому доводиться користуватися видеохостинговой платформою, стикалися з проблемним питанням – рекламними банерами та оголошеннями, створюють перешкоди при перегляді відеоконтенту. Проблему вважають поширеною і відомою, тому що саме завдяки рекламі через інтернет заробляються гроші. Спробуємо розібратися, як прибрати рекламу на ютубі в яндекс браузері.

Як вимикається реклама

Розглянемо нескладні варіанти, як відключити обридлі вставки в Яндексі.

Через браузерні розширення

Якщо ви підбираєте варіант, як вимкнути рекламу в ютубі в Яндекс браузері, пропонуємо скористатися розширенням AdBlock, володіє незаперечними перевагами:

 • надає послуги на безоплатній основі;
 • запропоновану версію можна скачати самостійно;
 • забезпечується підтримка всіма операційками;
 • закриває доступ порталі або на будь-якому браузері.

Можлива установка даного розширення на смартфон, тільки налаштовувати програму доведеться ручним способом.

Використовуємо для відключення hosts

Цей файл в операційці Віндовс вважається базовим. Щоб вимкнути рекламні заставки, в нього вносяться деякі зміни. Під зберігання файлу виділено дві основні папки диска С:

 • system 32, після якої виконується перехід через drives і etc;
 • sys WOW64, з якої виконується аналогічний шлях.

Для відключення реклами в файл вставляється відповідний скрипт, доступний всім користувачам.

Вимикаємо на ПК

Відключити рекламу в Яндексі, Опері на ютубі з комп’ютера можливо чотирма способами:

 • для початку ПК перевіряється на шкідливі проги. Якщо присутність таких підтверджується, видалення виконується на «панелі управління»;
 • у другому випадку користуються спецпрограмами, в момент сканування і чищення пристрою видаляють шкідливі файли, до яких відноситься і проплачений контент;
 • черговий варіант, як позбутися від реклами на ютубі в Яндексі – скидання браузерних налаштувань;
 • найчастіше проблема пов’язана з вірусною програмою, вписаною в браузерною рядку адреси. Кращим варіантом вважається видалення адресної посилання вірусної проги. Для цього по ярлику клікаєм ПКМ, знаходимо розділ «властивості», визначаємо пункт «об’єкт», тягнемо курсор якомога правіше, щоб уточнити адресні дані.

Є й інші способи, що забезпечують вимикання реклами, але їх або вважають застарілими, або надто складними, тому що потрібно знати програмний код.

Відключення реклами на смартфоні

Продовжуючи розбиратися, як відключити рекламу на ютубі в Яндекс браузері, подивимося, які дії для цього виконуються на мобільному телефоні. Варіантів кілька, але їх вибір залежить від знаходження контенту і причин, за якими він з’являється:

 • вимикаємо екранні блокування. Переходимо в браузер, вибираємо «налаштування», знаходимо пункт «повідомлення». З’явиться перелік сайтів, з яких вони надходять. Визначаємо, які стали перешкодами, тиснемо пункт «очистити й скинути»;
 • відомі випадки, коли реклама виникає в будь-який момент, навіть при заряджання пристрою або на його заблокованому екрані. Впевнено робимо висновок – смартфон заражений шкідливою програмою. Почистити його складно, але така дія повністю себе виправдовує. З Плей Маркет завантажуємо додаток-антирекламу для ютуба в Яндекс браузері, активуємо його. Програма виявляє шкідливі джерела і відключає їх.

Коли перелічені дії позитивного результату не дають, звертайтеся за відповідними послугами в сервісний центр.