Як прибрати ютуб кидс: на компютері, на ПК, з телефону

Як прибрати ютуб кидс: що це таке, якими опціями оснащений, як відключити сервіс YouTube Kids на смартфоні, видалити аккаунт, вимкнути безпечний режим

Сучасний дитина зможе вийти в інтернет з будь-якого пристрою – ПК, мобільного телефону, телевізора або планшета. Як відомо, в мережі міститься величезна кількість інформації для людей різних вікових категорій, але існує і негативний момент – маленькі користувачі дізнаються те, що їм абсолютно не потрібно. Співробітники адміністрації хостингу ведуть активну боротьбу з роликами, що несуть в собі негативний посил, але масштаб сервісу до такої міри великий, що повністю відстежити зміст розміщеної на ньому інформації неможливо. Щоб захистити дітей, розроблено спеціальний додаток Youtube Kids. Сьогодні розберемося, як прибрати ютуб кидс, щоб зняти заборону на окремі категорії відео.

Що це таке?

Так називається ютубовский розділ, винесений у вигляді самостійної програми і містить у собі дитячі ролики, кліпи та мультиплікаційні фільми.

Сервіс працює давно, але на території Росії він з’явився восени 2016 року. Kids вважається не тільки збіркою з дитячими відео, він оснащений спеціальною опцією для дорослих, яка дає можливість накладати обмеження на перегляди контенту – з цією метою користуються паролем.

Через історію переглядів вивчаються інтереси дитини, що допомагає швидко знайти з ним спільну мову і вибрати підходящу тему для обговорень.

Користуючись спеціальним таймером, можна встановити обмеження на час переглядів – по його закінченню робота програми блокується.

Функціонує опція досить просто. Від батьків вимагається виконання нескладної первісної налаштування – вказується вікова категорія малюка, активується або деактивується пошукова система, при необхідності створюється пароль.

яскравий Інтерфейс, зручний для користування дітьми, його робота супроводжується приємною музикою.

Початковий екран розділений на п’ять категорий:

 • музыкальная;
 • обучающая;
 • рекомендованные;
 • шоу;
 • калейдоскоп.

Немає сенсу переказувати зміст кожного – все зрозуміло з назв. Потрібно вибрати будь відеоролик, після чого автоматично створюється плейлист з схожих відеосюжетів. Правда, користувачі відзначають один недолік – версія програми для браузера не передбачена.

Як відключається додаток

Щоб краще розібратися, як прибрати Youtube Kids, розглянемо порядок дій, відповідаючи на питання, поширені юзерами найчастіше.

Як відключити ютуб кидс на комп’ютері? Припустимо, дітей біля ПК не спостерігається, і настав час для перегляду відео дорослими. Представляємо нескладний алгоритм, як прибрати YouTube Kids з комп’ютера:

 • виконуємо вхід в гуглівський аккаунт, для чого вводимо логін і пароль;
 • внизу сторінки знаходимо клавішу «безпека», за допомогою якої і проводиться відключення.

Порядок дій, як прибрати ютуб кидс на ПК, ми розглянули. Справедливості заради зауважимо, що сучасні діти багато часу проводять з мобільним телефоном, так що назріває справедливе питання, як прибрати ютуб кидс з телефону? Як правило, для смартфона використовується мобільна версія сайту m.youtube.com. Перед тим, як вимкнути YouTube Kids, необхідно:

 • перейти в свій аккаунт;
 • знайти в меню значок із зображенням трьох вертикально розташованих точок (у кутку праворуч, верхня частина екрану) і клацнути по ньому;
 • відкриється меню, в якому слід вибрати розділ «налаштування»;
 • щоб вимкнути безпечний режим, залишається перевести повзунок у відповідне положення.

Ми розібралися, як видалити ютуб кидс на комп’ютері, відключити додаток на смартфоні. Але виникає питання: наскільки він захищає дитячий контент?

Розробники дійсно прагнули до створення зручного і безпечного ресурсу, щоб захистити самих юних користувачів інтернетом.

На жаль, стовідсоткової гарантії в забезпеченні безпеки ніхто не дає – компанія виявилася не в змозі відслідковувати таку масу вмісту. І справа зовсім не в тому, що співробітники не справляються зі своїм завданням, просто потокове відео йде в такій кількості, що за ним неможливо наздогнати. Тут маються на увазі кликбейтные і потенційно небезпечні відеоролики, замасковані під відомі мультики або гри.

Знаючи, як активувати або відключити ютуб кидс на ПК та інших пристроях, батьки зможуть максимально обмежити своїх чад від небажаних переглядів.

Володіючи навичками, як видалити ютуб кидс, не рекомендується повністю позбавлятися від програми.

Зніміть заборону тимчасово, поки дитина зайнятий іншими справами, але після перегляду відео не забудьте повернути функцію назад, щоб ваша дитина не включив той ролик, який для дитячого перегляду не призначений.