Так називають інструмент, що забезпечує зручність при пошуку, але в ютубі їм користуються рідко. За допомогою фільтрів збільшується швидкісний режим знаходження потрібного контенту, вибираються відеосюжети за введеним ключовим словам і тем, що виконуються персональні налаштування. Сьогодні розберемося, як прибрати застосовані фільтри в ютубі.
Перелік усіх фільтрів
Спочатку поговоримо про те, де в ютубі знаходиться список за переглядами. Під пошуковою рядком знаходиться меню, натиснувши на яке ви вводите ключовий запит, сервіс видає схожі результати, вам представляється можливість видалити зі списку будь, використовуючи клавішу «виключити».
Натиснувши на розділ з фільтрами, ви перейдете в розділ з додатковими налаштуваннями і зможете відфільтрувати відео за різними параметрами.
Безпечний режим
Такий варіант фільтрації вважається особливим, з пошуковими налаштуваннями його не пов’язують.
Даний режим необхідний, щоб захистити користувачів від поганого контенту. Індивідуальних налаштувань він не має, включається легко, в один рух:
- натискаємо аватарку;
- у списку вибираємо «безпечний режим» і переміщаємо повзунок, поки він не стане синього відтінку.
В мобільному додатку даний перемикач знаходиться в «налаштуваннях», в пункті «загальні».
Якщо переглядаєте відео в ютубі з різних пристроїв, використовуючи один обліковий запис увімкнення або вимкнення безпечного режиму виконується на кожному пристрої окремо.
За відбір відео відповідає алгоритм, часом виключає з показів навіть нешкідливі сюжети. Якщо ви звернули увагу, що ролик не знаходиться, але знаєте, що на хостингу він є, перевірте, в якому стані на вашому пристрої перебуває фільтр.
Фільтр для пошукової системи
Пошук потрібного ролика здійснюється через ключові слова і теги, фільтром ніхто не користується. І абсолютно марно. На персональному комп’ютері потрібно:
- ввести в рядок пошуку запит;
- з’явилися результати відсортувати, натиснувши клавішу «фільтр»;
- вказати один або декілька параметрів – дату заливки, тривалість показу, рейтинг.
Іноді ситуація складається наступним чином. Ви направили запит, але приходить негативна відповідь з проханням вимкнути фільтр. Навіть якщо ви не знаєте, як включити або прибрати фільтри у ютубі, коригування пошуку могла зберегтися за замовчуванням.
Тут користувач стикається з проблемою – клавіші для скидання налаштувань немає, як прибрати фільтрацію Адблок в ютубі, невідомо.
Як же видалити фільтри з ноутбука або комп’ютера? Натискаємо клавішу «фільтри», біля активних параметрів спостерігаємо позначки у вигляді хрестиків – кожен з них вимикається натисканням.
Тепер подивимося, як прибрати фільтри у ютубі на телефоні. Тут все ускладнюється, тому що хрестики, якими вимикаються параметри, відсутні. У такому разі виставляються наступні значення:
- упорядкування – по релевантності;
- всі типи;
- за завантажувальним дат – за весь період;
- тривалість – значення не має;
- якщо в пункті «особливості» виявлено параметри синього кольору – вони активні. Вимкніть їх звичайним кліком по кожному.
Якщо шукайте варіант, як прибрати фільтр в ютубі на планшеті, скористайтесь цією ж інструкцією.
Висновок
Ми розібралися, як відключити фільтри в ютубі на телефоні і іншому пристрої, як зробити так, щоб захистити себе та інших користувачів від небажаного контенту.