Ніхто з користувачів не застрахований від необхідності видалити відеоканал. Таке рішення вважається радикальним – чому б не позбутися від коментів і певних роликів, виконати редагування. Якщо вдуматися, зміни такого роду заберуть багато часу, і видалення являє собою дійсно простий варіант. Позбувшись від профілю, ви уникнете маси проблем, тільки от повернути назад інформацію вже не вийде. Отже, як приховати канал на ютубі?
Причини
Догляд з відеохостингу може бути викликаний різними факторами:
- з’явилося бажання запустити нове просування, але насамперед хочеться позбутися від старого контенту;
- накопичилася велика кількість невдалих відео – простіше знищити запис;
- порушили авторські права і набули страйки.
Як видалити відеоканал?
Розглянемо алгоритми дій, як приховати канал на ютубі від перегляду.
З телефону
Процедура можлива через мобільний додаток. Необхідно виконати наступні дії:
- у верхньому правому кутку знаходимо аватарку, натискаємо на значок;
- входимо в «налаштування», вибираємо розділ «додатково»;
- вас перекине на сторінку, на якій ви підтверджуєте свої дії.
Для видалення даних потрібен деякий час, гуглівський профіль і хостингові програми збережуться.
З комп’ютера
Тепер подивимося, як виконується видалення на ПК:
- заходимо на сторінку, натискаємо профіль. Відкриється меню, в якому знаходимо «налаштування», позначені значком «шестірня»;
- на моніторі з’являється список, в якому другим знизу йде розділ «додаткові налаштування». Натискаємо на нього;
- на новій сторінці знизу знаходиться клавіша «видалити канал»;
- сайт зробить спробу вийти з вами на зв’язок, щоб упевнитися у вашій особистості. Він надішле запит на пароль, запропонує пройти автентифікацію на смартфоні, прив’язаного до вашого гугловскому профілю.
- далі вам запропонують або видалити сховище з відеороликами назавжди, або розкажуть, як приховати акаунт у ютубі. У першому пункті буде розказано, що зникає безповоротно, і якщо ми не передумали – натискаємо мітку у вигляді галочки;
- заключний етап виконаних дій – нове віконце, де слід вказати найменування каналу в ютубі. Залишається натиснути кнопку «видалити мій контент».
Приховуємо канал
У середині представленої вище інструкції сайт пропонує альтернативний спосіб, як приховати канал на YouTube. Це дозволить вам зберегти велику кількість інформації, зробивши її недоступною для користувачів.
Необхідно виконати всі дії, в тому числі зробити вибір «видалити» або «приховати». При натисканні другого варіанта пропонуються місця, біля яких можна виставити мітку. Зазначивши необхідні пункти галочками, натискаємо кнопку «сховати мій канал».
Відновлення відеоканалу
Нагадаємо, що в повному обсязі повернути втрачену інформацію не вийде.
Якщо ви не знищили канал, а всього лише приховали його, втратите тільки коменти і відповіді, все інше відновлюється. Точніше сказати, буде знято блокування для користувачів, адже ви не втрачали можливості переглядати власні відеоролики.
Діємо в такому порядку:
- входимо в аккаунт, переходимо за посиланням;
- відкривається певна форма, при заповненні якої розділ «використовувати найменування компанії або інша назва» ігнорується, тому що ви не зможете відновити необхідне, а створите інший профіль;
- після виконання всіх дій канал відновиться, а вам представиться можливість опубліковувати відеоролики.
Приховуємо приватний ролик
У цьому випадку користуються обмеженням або доступом через посилання. Задіявши другий спосіб, ви залишаєте можливість переглянути ролик тим, хто отримує від вас пряме посилання, але через пошукову систему відео не виявиться. Посилання розсилається відразу після опублікування контенту. У цьому випадку інші користувачі не отримають повідомлень, що ви завантажили нове відео, і сюжет стане видимим обмеженою вами аудиторією.