Як прискорити відео на ютубі на телефоні: на телевізорі, на компютері

Як прискорити відео на ютубі на телефоні: як збільшити швидкість відтворення YouTube на мобільному, на ПК, уповільнити перегляд на Андроїд

Трапляється, що під час переглядів відеороликів з’являється непереборне бажання прискорити проходження вступу, не викликає ніякого інтересу. У той же час ту частину, яка містить корисні відомості, хочеться уважно вивчити, записуючи окремі моменти. Для таких цілей і придумали, як збільшити або зменшити швидкість перегляду сюжету. Поговоримо сьогодні про те, як прискорити відео на ютубі на телефоні.

Чому прискорюють або уповільнюють режим?

Перед тим, як зробити швидше або сповільнити перегляд відео на ютубі, слід нагадати, що відеохостинг вважається найпопулярнішим місцем, забезпечує перегляди відеосюжетів.

Необхідність регулювання швидкісного режиму відтворення з’являється і під час перегляду кінофільмів, і в момент пошуку необхідного місця в спортивних змаганнях, і в зв’язку з іншими причинами. Інший раз необхідно сповільнювати покази, щоб детально розібратися, що і яким чином відбувається. Трапляється, що швидкість, навпаки, необхідно наростити.

Ютубовский плеєр оснащений спеціальною налаштуванням, змінює швидкість з кроком 0.25 по відношенню до стандартної прокручування, прийнятої за одиницю. Мінімальний показник становить 0.25. максимальний – 1.75.

Це діапазон, в межах якого звук зберігається.

Як змінити швидкість переглядів відеороликів

Додаток, за допомогою якого користувач розуміє, як збільшити або зменшити швидкість перегляду, є на будь-якому пристрої.

Смартфон

Розберемося, як прискорити відтворення відео у YouTube на мобільному телефоні. Управління швидкісним режимом приховано значком, що складається з трьох розташованих вертикально точок. Послідовність дій, як уповільнити відео в ютубі на телефоні або прискорити процес показу на Андроїд йди Айфоні, досить проста. Натискаємо значок з трьома крапками, перед нами розгортається меню, в якому вибирається розділ «швидкість відтворення».

Натисканням відповідної рядки цього пункту визначаємо потрібний показник швидкості.

ПК

Якщо перегляд відео в ютубі здійснюється через браузер на комп’ютері, немає проблем, щоб скористатися додатком відтворення швидкості. Розберемося докладніше, як змінити швидкість ролика, щоб прискорити перегляд відео в ютубі на комп’ютері.

Для цього діємо за таким алгоритмом:

  1. перед тим, як прискорити або сповільнити роботу, необхідно, використовуючи пошту Гугл, пройти процес авторизації;
  2. знайти відеоролик, скориставшись пошуковою системою або збереженими даними;
  3. активувати відео. Поряд зі шкалою відтворення знаходиться значок «шестірня». Натискаємо на нього, щоб перейти в налаштування;
  4. з’являється список параметрів, в якому вибираємо позицію «швидкість». Після натискання на неї ви побачите ряд варіантів, як прискорити або сповільнити ютуб на ПК.

Тут передбачена можливість встановлювати не тільки стандартні, але і свої значення, визначивши для цього пункт «інша» і внісши значення у відповідне поле.

Необхідно відзначити, що дана опція призначена практично для кожного відеоролика, але виключення все ж таки є.

Як прискорити перегляд відео в YouTube, використовуючи код? Зайдіть на ютуб, відкрийте сторінку, що цікавлять вас, відео, клікніть по адресному рядку, після адреси ролика вставити спеціальний код, останні цифри якого позначають показник швидкості. Натисніть кнопку «enter», щоб перезавантажити сторінку і почати відтворення в зазначеному режимі.

Цей спосіб дозволяє виставляти будь-швидкісний режим. Якщо ви шукайте варіант, як прискорити відео в ютубі на телевізорі, він підходить краще за інших варіантів.