Як розблокувати ютуб на компютері, якщо його заблокували: на ПК

Як розблокувати ютуб на компютері, якщо його заблокували: як зняти блокування на телефоні, телевізорі, на Айфоне, чому немає доступу до сервісу

Відомий хостинг блокується з різних причин, що приносить солідні незручності, навіть коли заборона призначається на цілком законній підставі. Однак є методи, що забезпечують обхід такого обмеження. Сьогодні розглянемо кілька способів, як розблокувати ютуб на комп’ютері, якщо його заблокували.

Причини, з яких перекривається доступ

Користувачі з усього світу щодня заливають на цю відеоплатформу мільйони роликів, які проходять модерацію спеціальними ютубовскими алгоритмами, здатними видаляти будь-негативний матеріал. Іноді трапляється, що діяльність сайту зупиняється саме користувача мережі, і причин для цього декілька:

 • адміністрація обмежила доступ, щоб поліпшити продуктивність діяльності співробітників;
 • на вашому пристрої стався збій у налаштуваннях DNS, втрачена можливість підключення до ютубовскому IP адресою;
 • провайдер встановив блокування через поданої скарги;
 • блокування вироблено через недотримання прав автора.

Крім перерахованих, фактори блокування можуть носити політичний, економічний і соціальний характер.

Проте не кожна зі згаданих причин здатна закрити доступ на сто відсотків. Існують способи, що забезпечують зняття блокування, і користуватися ними нескладно.

Варіанти зняття блокування

Починаємо розбиратися, як розблокувати ютуб на комп’ютері. Існують стандартні методики, ними користуються незалежно від того, чому анульований доступ.

Допомагає VPN

Сайти блокують досить часто, щоб не дозволяти співробітникам відволікатися на роботі або переслідуючи політичні мотиви. Якщо в момент відкриття відеоматеріалу на моніторі з’являється повідомлення, що розповідає, що перегляд у вашій країні недоступний, доведеться завантажити прогу, через яку забезпечується підключення комп’ютера до мережі інтернет за допомогою віддаленого сервісу.

Якщо користувач заблокованого в ютубі аккаунта увійде на сайт, сервіс розпізнає не справжній IP-адресу, а його віддалену версію, що знаходиться в іншому регіоні.

Модифікуємо URL

Як зняти блокування з ютуба на комп’ютері, коли відеоролик блокують в конкретному регіоні? У цьому випадку перегляд можливий після зміни адресних даних.

Щоб ліквідувати заборону, не відкриваючи другий профіль, використовують редагування посилання в браузерною графі.

Для цього в існуючому адресу міняють «watch?v=» на «v/» і натискають кнопку «enter», щоб відкрити відеоматеріал в іншій вкладці.

Проксі-сервіс

Як ще можна розблокувати YouTube, якщо немає доступу до сервісу Google? Відкрити його, можливо, використовуючи проксі. Існують програми, які не викликають труднощів у роботі. Вони здатні після введення посилання конвертувати відео в потрібний формат та завантажити на ПК.

Перед тим, як розблокувати YouTube на комп’ютері, скачується сервер проксі, відкриваються браузерні налаштування, вводяться порт та адресні дані. Після цього скопіювати посилання, яка і перетвориться в відеоматеріал.

Користуємося розширеннями і анонімними браузерами

Часом, щоб відкрити доступ до сайту на персональному комп’ютері, в браузер встановлюють розширення або скачують новий, здатний працювати анонімно. У разі, коли глядач віддає перевагу звичною програмою, що забезпечує зв’язок з інтернетом, доведеться відкрити меню, вибрати пункт «налаштування», знайти в ньому підпункт «розширення». Залишається виконати установку.

Якщо на заблокований ютуб доведеться виходити часто, рекомендується встановити додатковий браузер, роботу якого забезпечує проксі-сервер. Приклад такого варіанту – прога Tor, після скачування автоматично підключається до проксі-мережі.

Як розблокувати сервіс

Звертаємо увагу, що послідовність дій, як розблокувати сервіс користувача на ютубі, дещо відрізняється і залежить від причини, по якій встановлена блокування. Найчастіше питання вирішується після звернення до служби технічної підтримки.

Обмеження по віковій категорії

Автоматично сайт на деяких роликах встановлює позначку «18+». Це означає, що відеоматеріал має нецензурні вислови або сцени з насильством. До перегляду такого відео допускаються користувачі, які пройшли процес авторизації і вказали свій вік, що перевищує обмежувальну позначку.

Що зробити, щоб не проходити авторизацію? Використовуємо сторонній сайт, для чого переходимо в розділ редагування посилань і перед «youtube» дописуємо «nsfw». Після цього тиснемо «enter», щоб активувати оновлену посилання.

Зміна віку через налаштування виключена – сервіс зажадає скан паспорта або внесок на благодійність.

Обмежений доступ на youtube Premium

Якщо системою заборонений перегляд тут, обхідний маневр виконується через американський VPN. Необхідно підібрати відповідний сервіс, що працює платно і має розширений функціонал, але для економії коштів користувачі радять застосувати гарантійний термін, щоб повертати грошові кошти.

найпопулярнішими вважаються:

 • Hideme.me – є ключ для поштової адреси на безкоштовній основі, але при використанні анонімайзера їх кількість збільшується;
 • Windscribe – перший місяць працює без оплати, трафік в цей час обмежений 10 Гб;
 • VPN Monster – аналог першого варіанту, але працює тільки платно.

Доступ закритий з-за спаму і інших порушень

Якщо порушені вимоги хостингу, користувач представляється іншим ім’ям, публікує чужі матеріали, або іншим способом вводить в оману передплатників, сторінку блокують автоматично.

При наявності хороших показників по передплати (більше десяти тисяч чоловік, і численним переглядами, шанс позбутися від бану існує, правда, доведеться звертатися (можливо, неодноразово) в службу техпідтримки.

Порушене авторське право

Скарга на користування чужим контентом без відповідного дозволу стає причиною для автоматичного блокування профілю. Маючи повну впевненість в унікальності відеоматеріалу, автор має право направити звернення з проханням відкликати скаргу. Лист направляється на адресу електронної пошти copyright@youtube.com у ньому повинен зазначатися адреса відеосюжету. Важливе значення має наявність зв’язку саме з тією людиною, який написав скаргу.

Якщо запис блокували помилково, користувач отримує право на подання зустрічного обігу. Але співробітники адміністрації розглянуть його при наявності вагомих підстав.

Відповідаємо на питання

Як розблокувати ютуб на мобільному телефоні? Доступ до контенту відновлюється двома методами. Спробуємо розібратися, як розблокувати ютуб на Айфон 8 або іншому смартфоні. Для цього виходимо з облікового запису і отримуємо можливість для перегляду будь-яких роликів, або, якщо управління здійснюється через Family Link, виконуємо певний алгоритм дій.

Отже, як розблокувати YouTube в Family Link? Для цього:

 1. відкрийте програму «ютуб дітям», перейдіть в акаунт;
 2. клікніть по значку «шестірня», щоб відкрити настройки»
 3. знайдіть розділ «відновити контент»;
 4. натисніть клавішу «так».

Як розблокувати ютуб на телевізорі, якщо його заблокували батьки? Для цього необхідно знати ПІН-код, введений під час блокування.

Як розблокувати людини на ютубі, якщо всі способи випробувані, але позитивного результату немає? У цьому випадку пропонуються наступні варіанти:

 • звернення на форум для довідок, детальне зазначення проблеми. Модератор вивчить канал і розблокує його, якщо порушення не виявлені;
 • відвідати захід YouTube Creator Day, проводиться кожен рік, домогтися зустрічі з працівниками сайту, представити докази власної невинуватості;
 • отримати підтримку від сторонніх блогерів, зняти звернення до працівників ресурсу на відео. Якщо відеоматеріал перегляне велика кількість глядачів, він приверне до себе увагу працівників служби технічної підтримки.

Висновок

Блокування не можна вважати приємним моментом, але способи для її обходу існують. Якщо виникла проблема, не панікуйте і правильно визначите причину, по якій припинено доступ на сайт.