Як розмістити презентацію на ютубі: завантажити, викласти, додати

Як розмістити презентацію на ютубі: як завантажити відео, вставити ролик, регулювати час показу, переслати з компютера, зберегти настройки

Більше п’яти років тому програма iSpring Suite 7 отримала нову опцію – можливість конвертувати презентації у відеороликах і публікуватися на відомій платформі Ютуб. Додаткова можливість, як розмістити презентацію на ютубі, дозволила перетворювати Power Point в відеоматеріал з фоновою озвучкою з одночасним збереженням всіх існуючих ефектів, анімацій, переходів, вбудованих мультимедіа і т. п. Спробуємо зрозуміти, як викласти презентацію на ютуб, працюючи з персонального комп’ютера.

Використовуємо новий формат

До того, як завантажити слайди, пропонуємо детальніше розглянути, як відбувається конвертація в цьому форматі. Для цього знаходимо віконце «опублікувати», визначаємо спосіб, яким бажаємо викласти відеоматеріал.

На головній сторінці вибираємо «налаштування».

Перш, ніж переслати презентацію на ютуб, в розділі «призначення» визначаємо відеохостинг, виконуємо перехід в ютубовскую запис, для чого натискаємо клавішу «вхід».

Продовжуємо розбиратися, як додати презентацію з комп’ютера. У віконці вказуємо дані електронної пошти, створеної для реєстрації в ютубовской системі, пароль, тиснемо кнопку «увійти». Ставимо мітку «зберегти пароль».

Натискаємо розділ «створити обліковий запис», якщо такої ще не маємо, проходимо процес реєстрації, відкриваємо власний відеоканал.

Коли вхід буде успішно виконаний, ваші дані відобразяться системою.

Як правильно зробити відеопрезентацію для YouTube?

Щоб показати свій контент в гідній якості, коригуємо налаштування:

  • профіль відеоролика – задаємо якісні параметри відеоматеріалу з урахуванням типу пристрою, на якому планується відтворення. Доступ для подібних налаштувань відкритий до декількох передвстановлених профілів.
  • інформаційні дані про матеріалі – відомості, що передаються в ютуб разом з відеосюжетом. До них відносяться заголовок, текстовий опис, категорія;
  • конфіденційність – визначаємо тип доступу (відкритий, доступний певній кількості користувачів, перегляд при наявності посилання);
  • опублікувати – перед тим, як завантажити відео з ютуба для презентації, вибираємо слайди;
  • параметри відтворення – визначається час для всіх слайдів. Тимчасові параметри задаються в секундах і долях. Якщо вами зазначено час показу для конкретного слайда або налаштоване автовідтворення анімаційних ефектів, воно враховується відеосюжетом.

Як вставити ролик з ютуба в презентацію.

Якщо слайди різняться по тривалості, для кожного з них налаштовується час показу в Power Point.

При наявності анімації і переходів пропонується використовувати такі параметри:

  • через вкладку Анімація налаштовуємо ефекти, щоб вони починалися автоматично запускалися разом з попереднім або послідовно;
  • регулюємо тривалість і паузи для кожного окремого ефекту (якщо в цьому є необхідність);
  • для вкладки «переходи» визначаємо зміну слайдів від клацання.

Як зберегти налаштування? Використовуйте для цього вкладку «стиснення».

Переходимо до розгляду заключного етапу, як записати лекцію з презентацією. Ще раз перевіряємо налаштування, після чого тиснемо клавішу «опублікувати» і створюємо в ютубі лінійну презентацію.