Як розмістити рекламу на ютубі: запустити, додати, включити відео

Як розмістити рекламу на ютубі: як зробити, налаштувати таргетовані вставки відео на YouTube, що таке персоналізована реклама

Не секрет, що користувачі часто займаються пошуком послуг, відеоматеріалів, відгуків про товари на видеохостинговой платформі. Необхідно бути в центрі подій і знати, як розмістити рекламу на ютубі. Вона сильно відрізняється від тієї, яку пропонують Гугл та інші соціальні мережі. Слід розбиратися, як все функціонує, щоб користуватися наданими інструментами максимально. Якщо правильно застосувати налаштування, замовити рекламу на ютубі через ваш канал побажають багато користувачів.

Види оголошень з рекламою

До того, як зробити рекламу на відео, поговоримо про те, що це таке.

Стандартний варіант оголошення – реклама Troe View. Оплата відбувається після того, як користувач дивиться відео не менше тридцяти секунд, або коли клацає по кнопці на вчинення дій.

Фахівці рекомендують монтувати ролики тривалістю від дванадцяти секунд, нарощувати число глядачів, але не занадто захоплюватися – довгі відео мало кого приваблюють.

Розрізняють два типи рекламних оголошень:

 • True View In-Display – видається в пошукових системах у вигляді «Пов’язані відео» або на сайтах Гугла, містять медійну інформацію;
 • True View In-Stream – подаються користувачу оголошення, які з’являються до моменту початку перегляду обраного ролика. Передбачена можливість для пропуску реклами через п’ять секунд з моменту її початку.

В подібних роликах є посилання, що забезпечує перехід на сайт рекламодавця, перенаправляющая користувача цікавить його ресурс.

Другий вид оголошень — In-Stream — видає величезний обсяг інформації про результативність акцій, потреби в проведенні оптимізації.

Правила запуску і налаштування ютубовской реклами

Розберемося, як додати рекламу у відео на YouTube. Алгоритм дій виглядає наступним чином:

 1. заходимо на Гугл Adwords;
 2. вводимо власну назву кампанії, визначаємо тип відеоматеріалу;
 3. вирішуємо, в якому місці користувачі зможуть побачити ваші оголошення в пошуковій видачі, до початку перегляду ролика, в мережі з медійній інформацією. Рекомендується створити кілька різних кампаній, показують рекламу в пошуку або перед відеосюжетом. Таким чином полегшується керування оголошеннями, з’являється можливість для отримання та аналізу необхідних результатів;
 4. встановлюємо щоденний бюджет, визначаємо час, коли потенційний клієнт побачить ваше оголошення. Можна позначити конкретні години або включити налаштування таким чином, щоб рекламні вставки прокручувалися рівномірно протягом дня;
 5. налаштовуємо таргетовану рекламу в ютубі. Визначаємо, в якому регіоні проживають переглядачі ваших роликів, якою мовою вони спілкуються, якими пристроями користуються при перегляді. Це допоможе більш точно налаштувати таргет-рекламу, отримати більшу кількість цільових глядачів, кліків, передплатників і виконаних переходів;
 6. розібравшись з таргетингової налаштуванням, переходимо до розширеним. З їх допомогою встановлюємо момент початку та завершення демонстрації оголошень, оптимізуємо витрати на перегляди і переходи. Такі дії забезпечують більшу кількість переглядів;
 7. як поставити ставки? Встановлюємо максимальну вартість, за якою ви будете оплачувати перегляди, що теж позначиться на їх збільшення;
 8. виконуємо додаткові налаштування – вікову категорію відвідувача, його приналежність по підлозі, захоплення і т. п. Тут необхідно створити кілька кампаній з рекламою, розрахованих на певну публіку. Така стратегія приносить кращі результати, ніж, коли налаштовується одна кампанія для декількох груп;
 9. перед тим, як запустити рекламу на ютубі, можна зорієнтувати глядачів по ключовикам, тематикам і сайтів, що цікавлять потенційних відвідувачів. Таргетинг по ключовикам вважається корисним інструментарієм, що забезпечує показ реклами усім, хто знаходиться в пошуку візуального відповіді на своє запитання. Перевірте різні групи ключових фраз і переконайтеся, за яким виконується більша кількість переходів, кліків, переглядів або конверсій. Дозволяється користуватися рекламою відео на YouTube, настройка яких виконувалася через AdWords, для знаходження глядачів, які вже знають ваш бренд;
 10. у рекламному кабінеті додаємо в акаунт посилання на канал, де розмістили відеоролик з рекламою, натискаємо кнопку «готово».

Корисні поради

Як вставити рекламу у відео на YouTube, ми розібралися. Тепер розглянемо способи, що збільшують прибуток і знижують вартість кліка і конверсії.

Перед тим, як розмістити рекламу, слід уточнити, які відеоматеріали віддає перевагу ваша аудиторія. Вже такою дією ви створите высоковирусную рекламу. Від кількості переглядів збільшиться клієнтура, оплата кліків знизиться.

Обов’язково відстежуйте аналітику, щоб розуміти, над чим продовжити роботу, а від чого краще відмовитися.

Збережіть правдивий і оригінальний стиль. Замовлення реклами на YouTube не дасть результатів, коли переглядачі просто натиснуть кнопку «пропустити», переглядаючи ваш відеоматеріал.

Основними параметрами відеоролика вважаються його оригінальність і достовірність, і саме це спонукає глядачів до переглядами.

Продемонструйте власну індивідуальність. Ютуб вважається непоганим варіантом, де надана можливість для ознайомлення користувачів з вашою особистістю і брендом. Як тільки глядач відчує почуття, що знайомий з вами, він буде купувати послуги з комфортом.

Від вашої природності перед камерою залежить настрій цільової аудиторії.

Як дати заклик до вчинення дії? Просуваючи свій відеоролик, додаємо заклик до певних дій. Це посилання на рекламу, яку ютуб вставляє в кліпи. В якості адресних даних може використовуватися URL сайту або інший вибраний вами портал.

Знаючи, як замовити рекламу на YouTube, необхідно навчитися утримувати ймовірних клієнтів, для чого на каналі доведеться постійно розміщувати нові відеоматеріали. Складіть графік показу новинок, опублікуйте його і суворо дотримуйтеся регламенту. Краще знімати короткі ролики, не довше п’яти хвилин.

Не намагайтеся покроить інтернет відразу. Кожен блогер мріє, що його відеоматеріали стануть вірусними і почнуть приносити непоганий прибуток, збираючи навколо себе численну цільову аудиторію.

Не варто відразу охоплювати всіх глядачів – зосередьтеся для початку на певній категорії.

Що це таке – персоналізована реклама на ютубі? Це те, що значно підвищить релевантність опублікованих оголошень і рентабельність вкладень.

Так як в основі націлювання закладені дані користувачів, підвищується сприйняття рекламних оголошень і показник їх ефективності.

Відкриємо черговий секрет, яким користуються рідко, хоча з його допомогою можна отримати чимало клієнтів.

На заключних кадрах ролика зробіть заставку з закликом до дії, дайте адресу своєї соціальної мережі, сайту. Той, хто переглянув весь ролик, цим обов’язково зацікавиться.