Як скачати футажи з ютуба безкоштовно: на компютер, телефон

Як скачати футажи з ютуба безкоштовно: де знайти, які бувають типи, як завантажити, зберегти з YouTube, встановити без звуку, які сервіси використовувати

Якщо вам подобається знімати відеосюжети, швидше за все, ви користувалися футажами – коротенькими роликами, створеними спеціально для монтажних робіт над відео. До них відносяться анімовані фони, текстові шаблони, спецефекти, відеофрагменти, на різні тематики. З допомогою таких елементів відео виходять видовищнішим. Сьогодні розберемося, як завантажити футажи з ютуба безкоштовно.

Типи футажей

До того, як завантажити і встановити футаж, кілька слів скажемо про їх типи.

Простим називається підготовлений фрагмент відео, під час монтажу вставляють на загальну доріжку з вмонтованим роликом. Можна використовувати його замість заставки.

З альфа-каналом – відео з прозорим фоном, зняте, як правило, у форматі MOV. Такий футаж розміщують на окремій доріжці, після чого накладають на основний відеоматеріал.

Футаж з однотонним фоном – ролик, об’єкт якого розміщений на кольоровому тлі. Своїм змістом може нагадувати попередній тип. Перед використанням цього футажа фон видаляється.

Застосування таких коротких роликів в монтажних роботах залежить від мети вашого фільму і формату, в якому він знятий.

Футажи можна:

  • створити своїми силами;
  • придбати в готовому вигляді, для чого найкраще сплатити підписку на ютубі і завантажити заготовки в будь-якій кількості;
  • замовляти з урахуванням індивідуальних потреб;
  • скачувати без оплати.

Де знайти безкоштовні футажи?

Ютубовский хостинг представляє достатню кількість каналів з футажами, які дозволяється завантажувати без оплати. Наведемо кілька прикладів, рекомендованих до використання в роботі:

  • «футажи і фони для відеомонтажу» — основний відеоканал, який містить велику кількість роликів для соціальних мереж російською мовою;
  • «footage green screen and Background Videos» — багато різних тем, для використання в соцмережах – англійською;
  • «green screen footage animation» — футажи з зеленим або прозорим фоном, в описі до відео є посилання для скачування.

Як скачати футаж

Настав час розглянути порядок дій, як скачати футаж з ютуба на персональний комп’ютер або інший пристрій. Для цього рекомендується скористатися будь-яким зручним варіантом, який застосовується для запису звичайних відеороликів.

Якщо ви сумніваєтеся у власних можливостях, в Гуглі є докладні інструкції для подібних дій.

 

Користувачі часто задаються схожими питаннями, один з яких — «як скачати футаж з ютуба безкоштовно на мобільний телефон?».

Для завантаження рекомендується застосувати два відомих і нескладних способи:

  • за допомогою браузерного розширення;
  • через сайт ru.savefrom.net, не використовуючи ПЗ. У цьому випадку вставляється необхідна посилання, скачується відео.

Приклади кращих видеостоков

Щоб полегшити завдання в пошуку підходящого та безкоштовного футажа, наведемо приклади видеостоков, що знаходяться у відкритому доступі.

Pixabay

Користуючись таким сервісом, ви не порушите авторське право, дозвіл на скачування і зміна ролика не знадобиться.

Motion Elements

Великий азіатський сайт, що містить в собі контент на різні теми. Нові відео додаються щотижня. Футажи і лайки для ютуба можна завантажити безкоштовно, не оформляючи підписку – вказавши власний e-mail, ви отримуєте посилання на завантаження відеофайлів.

Є одна умова – для безкоштовного скачування доступно не більше п’яти футажей на тиждень.

Stock Footage 4Free

Якщо потрібний варіант, як завантажити і зберегти футаж з YouTube, скористайтеся послугами цієї бібліотеки, що представляє ролики зі звуком і без у тринадцяти категоріях.

На жаль, оновлення контенту відбувається рідко.