Як скачати пісню з ютуба в форматі МП3: на компютер, телефон

Як скачати пісню з ютуба в форматі МП3: як завантажити, зберегти, перевести, перетворити в MP3 на Android, як з відео зробити аудіо

Таким питанням цікавиться кожен користувач, який намагається записати з відеоролика звук, не перекачуючи сюжет. Ютуб вважається популярним хостингом, на теренах якого розміщено величезну кількість контенту, що завантажується в різних форматах. Спробуємо розібратися разом, як скачати пісню з ютуба в форматі мп3.

Завантажуємо музику безкоштовно без програм

Отже, як з ютуба скачати музику в mp3? Інтернет пропонує величезну кількість сервісів, через які можлива вивантаження треку з вподобаного відеосюжету на сайті.

Користуючись такими утилітами, можна безпосередньо перекачувати аудіотрек з кліпу на персональний комп’ютер, мобільний пристрій або флешкарту без оплати.

Є можливість повного збереження відеозапису або тільки музичного супроводу, взятого з неї.

Сервіси працюють за однаковим принципом – відкривається віконце, з’являється пропозиція вставити адресну посилання на відеоматеріал.

Щоб виконати це, необхідно зробити копію адреси URL, що відкриває шлях до відеоматеріалу ютубовского сайту.

Як тільки ви додасте посилання, програма самостійно починає пошук матеріалу на хостингу, перекачуючи на комп’ютер музичний супровід, використовуючи мп3-формат.

Популярні сервіси

Щоб не завантажувати додаткову програму, застосовують браузерні плагіни. Розширення виставляє на панелі іконку, і, коли відкривається ютубовский сайт, під відеоматеріалом з’являється необхідна клавіша. Після її натискання спливає випадаючий перелік з форматами, доступними для скачування.

Визначивши варіант мп3, можливо завантажувати звукові доріжки з відеоматеріалу в повному обсязі або окремо взятими шматками.

Якщо ви шукаєте варіанти, як скачати музику мп3 з ютуба на комп’ютер, пропонуємо кілька сервісів, які користуються заслуженою популярністю:

 • youtube video downloader – такого розширення в магазинах з утилітами ви не знайдете, установка можлива через офіційний видеохостинговый портал;
 • youtube downloader – після кліка по іконі, яка з’являється після установки на інструментальній панелі, перенаправляє користувача на завантажувальну сторінку;
 • youtube mp3 – найбільш легкий інструмент, який не має налаштувань. Якщо ви не знаєте, як оперативно скачати музику з ютуба в форматі мп3, просто клікніть по завантажувальної кнопці і підтвердіть власні наміри.

З допомогою таких сервісів можна записати музику безпосередньо з адресної засланні, але частина з них здатна конвертувати аудіотрек з відеосюжету:

 • converto – перекачує музику з ролика, розміщеного на сайті, через посилання. Перед тим, як завантажити з ютуба на комп музику у форматі mp3, сервіс рекомендує виконати обрізку треку. змінити назву доріжки, відредагувати теги. Є можливість для додавання обкладинки до музичного кліпу;
 • online video converter – сервіс працює на безкоштовній основі, відрізняється розширеним функціоналом. Здатний переробити композицію в будь-який з п’яти форматів. Аудіодоріжка вантажиться повністю, трек може обрізатися, щоб збереглися його найкращі фрагменти. Цим користуються, щоб встановити уривок з композиції у вигляді телефонного рінгтона.
 • youtube now – адресна посилання відеоролика перевіряється сервісом автоматично, потім пропонується завантажити контент в різних кодеків, які передбачені в онлайн-помічника. У їх число входить і формат мп3.

Кращі програми для скачування музики

Продовжуємо розбиратися, як з відео на ютубі перетворити музику в форматі мп3.Щоб завантажити звуковий супровід з відеоматеріалу, рекомендується скористатися будь-якою програмою, відмінності яких полягають у функціоналі:

 • media human youtube to mp3 – практично професійна прога, що володіє величезною кількістю звукових налаштувань і можливостей. Комбайн-медіа автоматично записує кілька музичних треків відразу, формує плейлист, прикріплює до альбому або композиції обкладинку. Під час багатопотокового запису передбачена можливість налаштування окремих автоматизованих сценаріїв;
 • 4k youtube to mp3 – якщо шукаєте варіант простіший, як зберегти музику з ютуба в mp3, дана програма чудово виконує поставлене завдання. Щоб завантажити трек, задаються параметри, кодековый тип, якісні показники, тому що в момент завантаження параметри міняти забороняється;
 • clip grab – перед тим, як завантажити і перевести музику з ютуба в мп3, софт самостійно знаходить і завантажує потрібну аудіо з відеоматеріалу, опублікованого користувачами на хостингу. Щоб така дія здійснилось, необхідно вписати в рядок програми адресну посилання, перенаправляющую на ролик, і прога сама активує скачування та форматування.

Вирізаємо музику з відеосюжету

Детально розберемося, як з відео на ютубі зробити аудіо у форматі mp3 на прикладі сервісу онлайн:

 1. відкрийте офіційний портал відеохостингу, знайдіть сюжет, з якого необхідно витягти аудіозапис;
 2. скопіюйте в обмінний буфер адресну браузерну посилання;
 3. впишіть її в рядок сервісу;
 4. визначте для композиції формат;
 5. натисніть кнопку «завантажити».

Активується запис файлу. Сервіс виводить на монітор дані по скачуванню у відсотках. Як правило, навіть при повільному інтернет-з’єднанні запис виконується протягом двох – трьох секунд. Виконавши збереження треку на пристрої, ви зможете розмістити його в інтернеті, переслати в месенджер або слухати в плеєрі.

Як скачати музику в мп3 з ютуба на мобільний телефон?

Щоб завантажити аудіофайл у форматі мп3 з Youtube на Android, мобільні програми встановлюються через файл АРК, захищає смартфон від вірусів і інших проблем.