Як скачати відео на Айфон з ютуба: на телефон, Айпад, на iOS

Як завантажити відео на Айфон з ютуба: як зберегти ролик з YouTube на iPhone в галерею, завантажити кліп на iPad через Documents, переслати з ПК

Інтернет пропонує безліч сервісів, що забезпечують скачування відео. Але з певного моменту розробник Айфонів змінив свою політику, видаливши з App Store такі «принади». Єдиний варіант, як завантажити відео на Айфон з ютуба – скористатися спеціально призначеним для цього веб-сервісом, що забезпечує завантаження ролика на ПК з його подальшим переміщенням на мобільний телефон. Подібні способи вимагають певного часу, але вважаються надійними і гарантують позитивний результат.

Як виконується завантаження

Якщо не знаєте, як завантажити відео з ютуба на телефон Айфон, не варто відразу шукати варіанти в інтернеті, тому що тут головним чином опублікована застаріла інформація.

Особливість цього процесу полягає в тому, що безпосередньо скачати потрібне відео з ютуба на телефон iPhone не вийде, тому що такий вид послуги не передбачено і не відповідає правилам користування сервісами, забезпечують завантаження відеофайлів.

Завантажуємо ролик через ПК

Процес переміщення відеоролика на Айфон з застосуванням комп’ютера ділиться на наступні етапи:

 • збереження файлу з відео;
 • переміщення ролика в телефон.

Зберігаємо файл

Отже, як зберегти відео з ютуба в галерею ПК, щоб потім переслати його на Айфон? Алгоритм дій виглядає так:

 • скачується прога «lovi Video», встановлюється на комп’ютер. Як тільки відео відтворюється, починається його завантаження на комп’ютерний диск. Якщо немає бажання захаращувати пристрій не надто потрібними утилітами, розгляньте другий варіант, наведений у наступному пункті;
 • у цьому випадку використовується сервіс «Savefrom.net», який працює наступним чином:
 1. на ютубовском сайті вибираємо вподобаний відеосюжет, клікаєм по ньому ПКМ, щоб активувати перегляд;
 2. в пошуковому рядку, в якій вказується посилання на ролик, виділяємо її, приписавши перед словом «youtube» пару букв — «ss». Потім тиснемо клавішу «enter» або кнопку «знайти», розташовану в пошукового рядка. Якщо всі дії виконані правильно, ви опинитеся на сервісній сторінці;
 3. біля зеленої клавіші «завантажити» відкрийте поле з форматними даними та дозволом, підберіть необхідний варіант, враховуючи характеристики мобільного пристрою;
 4. натиснувши клавішу «завантажити», почніть переміщення потрібного вам контенту.

Пересилаємо відеосюжет в телефон

Переходимо до вивчення другої частини питання, як безкоштовно скачати відео з ютуба на Айфон. Діємо так:

 1. підключаємо мобільний пристрій до ПК, запускаємо iTunes – плеєр, відтворює медіа-контент. Прога запропонує плейлист, враховуючи ваші уподобання, зробити запис кліпів і роликів, логічно розподіливши їх у бібліотеці. Такий плеєр власники Айфонів встановлюють на свій ПК в першу чергу;
 2. натискаємо комбінацію кнопок Ctrl O, у віконці додаємо записаний ролик в «медіатеку»;
 3. вибираємо пункт «фільми», входимо. Ролик буде у розділі «домашнє відео», але переміститься на Айфон в нормальній якості. Щоб виключити сюжет у розділі «відео» з цієї категорії, натискаємо на нього ПКМ і вибираємо «відомості». Тут знаходимо підрозділ «параметри», виконуємо перехід, з випадаючого переліку визначаємо підпункт «тип медианны», позначаємо для нього «відеокліп». При бажанні, використовуючи розділ «параметри», можливо редагувати ролик, обрізаючи або коригуючи звук. Після пророблених кроків відео опиниться в підрозділі «фільми»;
 4. продовжуючи розбиратися, як завантажити ролик з ютуба на Айфон, переходимо в управлінське меню телефону, натиснувши значок, на якому намальований смартфон;
 5. вибираємо розділ «налаштування», в пункті «фільми» ставимо мітку біля фрази «синхронізувати фільми»;
 6. тиснемо кнопку «синхронізувати». Процес складається з шести дій;
 7. на смартфоні відкриваємо розділ «відео», перевіряємо, наскільки вдалою вийшла завантаження, переконуємось, що ролик знаходиться в даному підрозділі.

Такий спосіб, як завантажувати відео з ютуба на Айфон, дозволяє переміщати музичні кліпи та відеосюжети. Весь вміст завантажується в оптимальному для мобільного пристрою форматі, відеофайли в наступної конвертації не потребують.

Додаткові способи завантаження

Черговий варіант, як скачати відео з ютуба на Айпад, показує, що для успішної запису синхронізація iTunes не завжди придатна. Достатньо мати будь-плеєр з App Store, або додаток з хмари сервісу.

App Store – магазин з додатками, що містить різні версії для Айфон.

VLC media player

З його допомогою відтворюються файли, записані в різних форматах. Щоб такий пристрій відображало інформацію якісно, додаткові кодеки записувати не доведеться – всі вже вбудовано.

Якщо мобільний плеєр встановлений на iPad або iPhone, починаємо запис відео з YouTube:

 • підключаємо телефон до ПК, входимо в меню для управління смартфоном;
 • вибираємо розділ «налаштування», переходимо в розділ «програми»;
 • переглядаємо перелік прог, вибираємо VLC, що використовується для переміщення документів;
 • клікаємо по VLC, у вікні поле переміщуємо ролик з ютуба;
 • заходимо в додаток на смартфоні, відтворюємо запис.

Як тільки вийде скачати кліп з ютуба на Айфон, синхронізацію активувати не потрібно.

Хмарне сховище

Якщо не знаєте, куди зберігаються файли із записами, скористайтесь хмарним сховищем, в яке ролик переміщається з комп’ютера. Подібних сервісів кілька:

 • Яндекс-Диск;
 • Гугл Drive;
 • Dropbox.

Процес розберемо на останньому варіанті і продемонструємо, як завантажити відео з YouTube на Айфон:

 1. завантажуємо мобільний додаток Dropbox на смартфон. Така програма забезпечує збереження файлу будь-якого формату для подальшого обміну з іншим користувачем. Перед початком роботи з програмою оформляється особистий кабінет;
 2. на ПК потрібний відеоролик додаємо в «хмара», задіюючи для цього натисніть «завантажити»;
 3. в мобільному пристрої відкриваємо Dropbox, вибираємо потрібний файл;
 4. відкриваємо меню, клацнувши по значку у вигляді трьох точок;
 5. вибираємо пункт «збереження відео»;
 6. відкривається віконце з пропозицією на доступ до папки з фотографіями, даємо на це згоду, щоб активувати завантаження файлу. Якщо цікавить, куди завантажується відео з ютуба на Айфон, перевірте папку «фото».

З усіх розглянутих варіантів, як завантажити ролик з ютуба на Айфон, даний спосіб вважається найбільш незручним. Використовується тільки у виняткових випадках, коли інші варіанти позитивного результату не дали.

Поки ваш ролик буде записуватися з «хмари», знадобиться багато трафіку мобільного пристрою. Крім того, додаток «фото» призначається зовсім не для переглядів відеороликів, тому такий процес у ньому не зовсім зручний.

SaveFrom.net і Documents 5

Пропонуємо розібратися, як скачати відео з ютуба на Айфон через documents. Для здійснення такого процесу запису додатково використовується сервіс SaveFrom.net. Цей менеджер підходить до щоденного застосування.

Схема працює за таким принципом:

 1. сервіс завантажуємо з App Store;
 2. знаходимо потрібний матеріал, копіюємо URL;
 3. відкриваємо сервіс, робимо копію адреси відповідну рядок;
 4. вказуємо бажане якість, в відкрилася вкладці визначаємо пункт «поділитися», далі – «скопіювати»;
 5. активуємо Documents 5, вносимо дані в браузерну сходинку, перекачуємо відеоролик.

Такий метод, як завантажити відео на мобільний телефон з операційкою iOS, вважається доступним у виконанні складних дій не передбачає. Для всіх зазначених вище способів він є гідним альтернативним рішенням.

Video Cache

Наведемо черговий варіант, як завантажити відеокліп на мобільний телефон. Для роботи вибираємо зазначений додаток, входимо в браузерні завантаження, вписуємо посилання на цікавий для нас відеосюжет.

Внизу є іконка, що забезпечує завантаження відео і збереження в бібліотеці з правом доступу до перегляду. Єдиний недолік способу – численні рекламні вставки.

Висновок

Ми розібрали достатня кількість способів, як скачати відео з ютуба на Айфон 7. Керуючись будь-якій з наведених вище інструкцій, ви легко перемістити вподобаний відеосюжет на свій мобільний пристрій.