Як скачати відео з ютуба без програм: безкоштовно, за посиланням

Як скачати відео з ютуба без програм: як зберегти ролик на компютер, на Андроїд по прямій, закритою ссылке, як монтувати кліп

Користувачі відеохостингу, завантажують ролики, часто задаються питанням – як скачати відео з ютуба без програм? Як правило, запис вподобаного сюжету підтримується спеціальною програмою, заздалегідь встановленої на персональний комп’ютер, або браузерних розширенням, представленим плагіном або доповненням. Багатьох ще цікавить, як безкоштовно і без програм скачати відео з ютуба на Андроїд, сьогодні розглянемо, яким чином це зробити.

Save Сервіс From.net

Розглянемо перший варіант, як скачати відео з ютуба без програм.

Зі спеціального сайту завантажується і встановлюється софт, підтримуваний багатьма браузерами.

Щоб завантажити відео з YouTube безкоштовно і без установки програм, змінюють адресні дані сторінки. Такий варіант забезпечує перенаправлення на Save From.net, звідки і виконується запис.

Щоб скачати кліп або ролик, необхідно:

 1. зайти в ютуб, відкрити сторінку з цікавлять нас відео;
 2. браузерною рядку, де вказано адресу, між «www» та «youtube» вставити дві букви «ss»;
 3. натиснути клавішу «enter»;
 4. виконати перехід на Save From.net, натиснути пункт «завантажити без завантаження розширення;
 5. як тільки матеріал довантажити, у віконці з’являться кнопки, за допомогою яких відео завантажується на комп’ютер;
 6. натискаємо клавішу «ще», щоб відкрити посилання для запису ролика в будь-якій якості і доступному форматі;
 7. визначаємо характеристики та форматне дозвіл, клікаєм по прямой ссылке. Починається запис відео на ПК. Є можливість записати тільки відеоматеріал, аудіотрек або субтитри.

З допомогою такого способу можна скачати відео з ютуба на Андроїд без програм.

Що потрібно вставити посилання, ми дізналися.

Звертаємо увагу, що ролик не завантажується в будь-якій якості і форматі. Щоб скачати відео з ютуба без програм в HD і MP3, доведеться по спеціальному посиланню встановлювати прогу Ummy Video Downloader.

Сайт Keep Vid.com

Як ще можна зберегти відео з ютуба на комп’ютер, записавши його безкоштовно і без установки програм? Пропонуємо скористатися цим сайтом, працюючим на англомовному говіркою.

Щоб завантажити матеріал за допомогою посилання на вказаний сервіс, доведеться встановити на комп’ютер безкоштовну прогу Java Runtime Environment.

Процес виконується таким чином:

 1. заходимо на сайт;
 2. у спеціальному полі вказуємо, за якою ссылке доведеться виконувати скачування відеоматеріалу;
 3. тиснемо клавішу «download»;
 4. у віконці з’являться посилання на підтримку якості і формату запису;
 5. вибираємо посилання на ролик, даємо згоду на його запис у комп’ютер, щоб активувати процес.

Youtube + to

Представляємо черговий ресурс, що дозволяє завантажити безкоштовно відео з ютуба на комп’ютер без програми. В даному випадку, щоб забезпечити запис, після «youtube» додається «to».

Перейшовши на відповідну сторінку, ви побачите три варіанти, два з яких підтримують збереження відео, а третій – аудіо:

 • mp3 – завантажує аудіо з відео, видаляючи зображення;
 • mp4 – відео записується у вказаному форматі;
 • mp4 hd – можна скачати відео з ютуба по посиланню в якості HD, якщо такого варіанту відповідає вихідний матеріал.

Визначаємося з вибором, і потрібний ролик виявляється на комп’ютері. Даний сервіс має власне застосування. Тим, хто постійно записує відеоматеріал, воно виявиться корисним, але розширенням все ж користуватися зручніше.

Перевага програми полягає в тому, що вона дозволяє записувати відео в більшому кількість форматів.

Розглянемо ще кілька варіантів, як завантажити відео і музику з ютуба на комп’ютер безкоштовно і без програм.

В браузерну рядок з адресою перед «youtube» вставляємо «gv». Після цього використовуємо кнопку «enter» і переходимо на сайт getvideo.org. Для скачування, щоб не встановлювати програму, визначаємо якість 1 280 на 720 або 640 на 360.

Якщо користуватися сайтом saveyoutube.ru, вказуємо посилання на відео, вибране для завантаження, натискаємо пункт «завантажити». По закритій посилання з YouTube ви завантажили ролик з максимальним дозволом в 720px.

З допомогою moscatalogue.net, ввівши адресні дані відео, ви скачаєте матеріал. Тут є можливість вибору звуку та музики або тільки картинки.

Подивимося, як працює онлайн-конвертер onlinevideoconverter.pro, що забезпечує скачування музичного кліпу або відеосюжету.

Щоб перезаливати матеріал із збереженням посилання, виберіть convert a video link, впишіть посилання на ролик, визначитеся з форматом. Натисніть кнопку «start» і трохи почекайте, поки вас не перекине на відповідну сторінку.

Скачати відео з ютуба краще в якості 720p. У тому випадку, якщо ви захочете завантажити ролик в якості 1080p, він, цілком імовірно, запишеться без звукової доріжки.

до Речі, при виборі другого варіанту ви опинитеся на сторінці з плеєром, і, щоб зберегти контент, доведеться задіяти комбінацію клавіш «ctrl» і «s».

Відповідаємо на питання

Що робити, якщо не знайдена посилання, і відео з ютуба не завантажується? Відкрийте сторінку з роликом і відразу оновити її, після цього у вас вийде скачати відео з ютуба, встановивши перед посиланням «SS».

Замінити відео на YouTube з збереженням посилання не вийде, тому що кожному ролику присвоюється унікальний URL-адресу.

Але якщо знаєте, як монтувати матеріал, можете виконати його обрізку, додати підказки, оновити відомості про сюжеті.