Як скачати відео з ютуба на компютер через Яндекс браузер: розширення

Як скачати відео з ютуба на компютер через Яндекс браузер: як зберегти ролик із застосуванням плагіна Savefrom, Flash Video Downloader

Ютуб хоч і користується світова популярність і не має серйозних конкурентів, завантажувати на нього ролики з сайтів неможливо – спеціальна опція передбачена розробниками. Але якщо є бажання, така дія стає цілком здійснимо. Ринок являє величезну кількість додатків, що сприяють завантаженні відеосюжетів, але ми сьогодні поговоримо, як скачати відео з ютуба на комп’ютер через Яндекс браузер.

Способи скачування

Не кожен сайт дозволяє завантажувати з його сторінки відеоматеріал, так що в деяких випадках доводиться застосовувати різні варіанти. Всі плагіни, що розглядаються нижче, забезпечують завантаження матеріалу з ютуба.

Універсальних розширень, які забезпечують завантаження відео з сайтів, не існує, тому що всі вони мають обмеження за функціональними здібностями.

Savefrom Net helper

Перше розширення для Яндекс, з допомогою якого можна завантажувати ролики з ютуба. Тут передбачений варіант завантаження відео роздільно з аудіо і в зворотному порядку.

Завершивши установку, клікаєм по значку «доповнення», щоб відкрилося меню з опціями.

Тут виконуються дії, пов’язані з налаштуванням, збором даних, що містяться корисні відомості додаткового характеру.

Як скачати відео з ютуба через Яндекс браузер, використовуючи цю утиліту? Алгоритм дій не викликає утруднень:

  • виконується перехід до відеосюжету, кликается іконка з розширенням;
  • у меню вибирається потрібну якість, визначається відповідний формат для завантаження файлу.

Savefrom Net online

Альтернативне рішення попередньої версії плагіна, що дозволяє завантажити відео з YouTube через Яндекс браузер. Якщо з установкою будь-яких розширень часом виникають труднощі, цей варіант без проблем викачується з сайту розробника. Необхідно лише вписати посилання і визначити потрібну якість.

Часто кращі варіанти забезпечує онлайн-сервіс, ніж браузерне додаток для Яндекса.

Як скачати відео з ютуба через Savefrom Net online на Яндекс браузері? З цією метою посилання вписується в спеціальний розділ, для ролика визначаються параметри якості, натискається клавіша «завантажити». Завантаження відбувається в автоматичному режимі, матеріал зберігається в підготовленій для цього папці.

Завантажуємо відеоматеріал з інших сайтів

Сервіси, які зараз будуть розглянуті, раніше на ютубі працювали вдало. У зв’язку із змінами політики хостингу сьогодні ними користуються на інших платформах і соцмережах.

The Flash Video Downloader

Цей плагін Яндекс браузера для скачування відстежує потокове відео з ютуба, що надходить на персональний комп’ютер. Відмінна риса від попереднього способу – у сервісному інтерфейсі додаткові елементи не з’являються, скачування забезпечується лише завдяки розширенню.

Після того, як вийде завантажити відео з YouTube через Яндекс браузер, виконується відтворення матеріалу.

Video Downloader professional

Відрізняється мінімальним набором управлінських елементів, який містить у собі лише найбільш потрібні функції.

Вважається ідеальним рішенням, коли виникає необхідність у доповненні, що не має налаштувань та додаткових опцій.

На жаль, перелік підтримуваних сайтів істотно обмежений.

One-Click Video Downloader

Назвемо ще один варіант, як зберегти відео з ютуба на комп’ютер в Яндекс браузері. З попередньою версією він схожий оформлювальної частиною і компактним функціоналом. Забезпечує перегляд відео ще до завершення скачування, швидко реагує на потік, записує необхідні сюжети.