Як скопіювати посилання на плейлист в ютубі: скинути, вставити

Як скопіювати посилання на плейлист в ютубі: що це таке, де взяти, знайти, як дізнатися, відправити, вбудувати добірку, перелік роликів на YouTube

Вважається, що користувач ютубом зможе поділитися плейлистом з будь-яким глядачем, але насправді така опція не спрацьовує – біля добірок сторонніх користувачів значки у вигляді трьох точок не з’являються. Виявляється, можливість поділитися існує тільки для тих списків, які створені вами. Подивимося, як скопіювати посилання на плейлист в ютубі.

Що це таке?

Функція корисна не тільки користувачам, але і блогерам, вона допомагає організувати відеоканал з максимальною ефективністю.

Так називається зручна опція, за допомогою якої відеосюжети групуються за тематичними напрямками. Відтворюються ролики автоматично, задіяти клавішу «плей» не потрібно.

Кілька слів про посиланню

Для кожної інтернетівської сторінки передбачений власний адресу URL, що знаходиться в браузерною сходинці. З його допомогою змінюють поточні сторінки, вказуючи необхідні дані.

В оновлених версіях рядки об’єднані з пошукачами, сюди теж дозволяється вводити пошукові запити. Зовні посилання можуть нагадувати текст, позначений підкресленням або колірним відтінком, кнопку, підрозділ меню, логотип, банерний значок, іконку.

Як копіюється посилання

Де можна взяти посилання на плейлист в ютубі? Найпростіше – зробити її копію, для чого існують наступні способи:

  • наводимо на адресу курсор, клікаєм ПКМ, в меню вибираємо і натискаємо потрібний підпункт, забезпечує копіювання;
  • виконуємо перехід. Для цього виділяємо адресні дані сторінки, що знаходяться в браузерною рядку, натискаємо ПКМ, в меню визначаємо для подальшого дії опцію «копіювати», задіюючи комбінацію кнопок CTRL C.

Якщо працюємо на смартфоні або планшеті, натискаємо пальцем над цікавлять нас даними, деякий час утримуємо, щоб з’явилися повзунки та URL виділився. У панелі, клікаєм позицію «копіювати».

Корисні поради

Як вбудувати плейлист в YouTube на сайт? Бажаючи створити добірку на каналі, щоб додавати в неї ролики, поділіться посиланням. Відкрийте «творчу студію», виберіть «плейлисти», виконайте перехід на потрібну сторінку, натиснувши її назва. Натисніть клавішу «змінити», після цього – «вбудувати», зробіть копію коду html.

Як дати посилання на плейлист в ютубі? Перед тим, як скинути посилання іншим користувачам, відкрийте потрібні дані, клацніть по значку меню, знайдіть розділ «поділитися».

Дані URL-посилання передаються через соціальну мережу або надсилаються по електронній пошті.

До того, як відправити посилання, необхідно знати, де знайти цікаві для вас дані. Подивіться, як дізнатися посилання на плейлист в ютубі. Якщо він створювався вами, відкрийте ліве меню, знайдіть розділ «бібліотека», клікніть по пункту «плейлист», щоб відкрилася його сторінка, в адресному рядку зробіть копію URL. З переліком іншого користувача чинимо інакше переходимо на його канал, шукаємо вкладку з плейлистами, натискаємо кнопку «переглянути все», копіюємо адресу.

Як зібрати в плейлист посилання на відео? Для цього використовують один з існуючих методів:

  • відео додається в момент його завантаження на канал, задіюється кнопка «додати в плейлист». Відкриється меню, в якому виставляється позначка у плейлиста, призначеного для додавання матеріалу;
  • вставити ролик в список на сайті YouTube можна з відеоканалу. В управлінській панелі знайдіть «менеджер відео», відзначте, що цікавлять вас, відеосюжети, натисніть кнопку «додати» і виберіть список відтворення.