Як скопіювати посилання з ютуба: на телефоні, на компютері, на Айфоне

Як скопіювати посилання з ютуба: як правильно копіювати на компі в документ таблицю, через контекстне меню в програмі YouTube

Знайшовши цікавий відеоматеріал на ютубі, користувач не тільки відзначає його лайком, але і відправляє знайомим. На жаль, функція забезпечує далеко не кожен напрямок, куди хочеться відіслати відеосюжет, тому оптимальним рішенням вважається копіювання адресної посилання з подальшою її пересиланням звичайним повідомленням. Поговоримо сьогодні, як скопіювати посилання з ютуба.

Робимо копію

Розроблено декілька методик, як копіювати посилання на відео в ютубі, деякі з яких мають різні варіанти.

Маніпуляції, що виконуються для досягнення наміченої мети, залежать від гаджета, через який виконується вихід на видеохостинговую платформу.

Комп’ютерний браузер

В цьому випадку, незалежно від працюючого браузера, скопіювати посилання можливо трьома методами. Щоб виконати копіювання, доведеться покинути на час повноекранний режим.

Адресна посилання

Відкриваємо вибраний відеоматеріал, клацаємо ЛКМ по рядку з адресою в браузері – вона стає синього відтінку.

Натискаємо на высвеченный текст правою кнопкою миші, в меню знаходимо підрозділ «копіювати» або використовуємо комбінацію клавіш CTRL + C.

Ряд оглядачів після виділення їх рядки з адресою дає можливість для виконання копіювання окремою клавішею, яка з’являється праворуч.

Посилання на відеосюжет дублюється в обмінний буфер, звідки можливо в подальшому отримати її і вставити в потрібне місце. Для цього задіємо меню ПКМ клікнувши по пункту «вставити», або натискаємо кнопки CTRL та V.

Контекстне меню

Розберемо черговий варіант, як скопіювати посилання з ютуба на комп’ютері. Наводимо курсор на нас цікавить ролик в YouTube, відкриваємо його, натиснувши на плеєр.

В меню знаходимо розділ «копіювати url відео», щоб отримати посилання, або «копіювати url з прив’язкою за часом». Другим способом мається на увазі, що, як тільки буде виконано перехід по копії, показ відеоматеріалу почнеться з певного фрагмента. Якщо потрібно показати конкретну частину запису, переглядаємо ролик або перемотувати його до потрібного місця, після цього включаємо на компі паузу, задіємо меню для виконання копіювання.

Дані, як і в першому випадку, потрапляють у буфер обміну і можуть використовуватися як вставка.

Меню «поділитися»

Знаходимо однойменну напис, клікаєм по ній ЛКМ. Дозволяється скористатися її аналогом прямо в плеєрі – це стрілка, спрямована вправо.

Відкриється віконце, під списком напрямків, доступних для пересилання, тиснемо кнопку «копіювати», що знаходиться правіше від скороченої адресної посилання.

Куди копіюється посилання, ми знаємо – в буфер.

Мобільний додаток

Користувачам подобається переглядати відеоматеріали через мобільний додаток, підтримуване на смартфонах Android і iOS. Існує три варіанти, як скопіювати посилання в ютубі на телефоні, і це з урахуванням того, що в мобільному клієнті немає адресного рядка.

Для прикладу розглянемо алгоритм дій на Андроїд.

Слід зауважити, що на Айфоне кроки виконуються в тій же послідовності і відмінностей не мають.

Превью

Вибираючи варіант, як скопіювати адресу посилання відео з YouTube, немає необхідності включати перегляд сюжету. Якщо в «глобально», на «головній сторінці або «в трендах» ви знайшли цікавий відеоматеріал, для виконання копії адреси потрібно:

  • кликнути по значку з трьома точками, що знаходиться праворуч заголовку відеосюжету;
  • в меню знайти пункт «поділитися», натиснути на нього;
  • у списку доступних функцій вибираємо «копіювати посилання», і вона відразу спрямовується в буфер смартфона, де і знаходиться у підготовленому для подальшого застосування стані.

Відеоплеєр

В мобільному додатку ютуб є черговий варіант, як зробити цікаву для нас процедуру.

Перед тим, як скопіювати посилання на фільм, активуємо його відтворення, натиснувши для початку на плеєр, далі – на стрілку, яка вказує вправо. Відкривається вікно меню «поділитися», в якому натискаємо клавішу «коп. посилання».

Меню «поділитися»

Розберемо стандартний варіант, як отримати адресні дані на відеоматеріал. Запускаємо перегляд сюжету, але на весь монітор не відкриваємо, натискаємо клавішу «поділитися». Відкриється вікно з дозволеними напрямками, в якому вибираємо розділ «коп. посилання». Як і в розглянутих раніше варіантах, копії направляються в буфер, призначений для обміну.

Мобільна версія програми відрізняється від комп’ютерної тим, що в ній відсутня можливість для копіювання посилання з прив’язкою до певного часового відрізку.

Відповідаємо на запитання користувачів

Часто виникає питання – «не можу скопіювати посилання чату в ютубі, що робити?». Ймовірні причини ховаються в технічних несправностях або в програмних збоях. Щоб усунути проблему, рекомендується позбавитися від несправності або скористатися іншим способом скачування.

Як скопіювати посилання на відеоурок в YouTube? Враховуючи пристрій, з якого ви працюєте, скористайтеся будь-яким з варіантів, описаних вище.

Як скопіювати посилання на аккаунт? Розглянемо простий спосіб, як це робиться через персональний комп’ютер. Відкриваємо ютубовский сайт, проходимо процес авторизації. Переходимо на головну сторінку, відкриваємо будь-який свій відеоролик. Нижче плеєра знаходиться картинка з адресним ім’ям облікового запису, наводимо сюди курсор, тиснемо ПКМ, в списку вибираємо «копіювати адресу посилання», клікаєм по цьому пункту.

Як скопіювати посилання з ютуба в документ? Виконуємо дії з будь-якої наведеної вище інструкції, після чого наводимо курсор в потрібне місце текстового документа і вставляємо копію посилання, задіявши обмінний буфер. Тепер ви знаєте, як правильно скопіювати посилання з ютуба у Ворд. Аналогічним чином це робимо і в таблицю.

Як дати посилання на свій відеоканал? Маючи свій ютубовский ресурс, користувач має право поділитися посиланням на нього. Простіше всього це виконується таким чином:

  • натискається профільна аватарка;
  • у контекстному меню вибирається рядок «мій канал»;
  • в адресному рядку копіюється URL сторінки, що представляє собою посилання на ваш аккаунт.

У разі, коли юзер має не один відеоканал, посилання дозволяється залишати в текстових описах до відеосюжетами або у підрозділах «про каналі», застосовуючи в цих цілях графу «опис».

Щоб відправити адресні дані на свою сторінку через телефонну версію, клікніть по власній аватарці, виберіть підпункт «мій канал». Потім натисніть клавішу з трьома крапками, знайдіть рядок «поділитися» і відеоканал, на який потрібно переслати адресну посилання. Якщо буде потрібно зробити копію URL в буфер обміну даними, підберіть найбільш зручний спосіб.