Як слухати ютуб у фоновому режимі: дивитися, включити, програвати

Як слухати ютуб у фоновому режимі: як зробити, щоб YouTube безкоштовно працював на вимкненому, заблокованому екрані смартфона

Видеохостинговая платформа пропонує увазі користувачів величезна кількість музичних кліпів, записів, подкастів, роликів з лекціями і т. п. Даний вид контенту зручний до сприйняття в режимі фону, однак основний функціонал не підтримує таку опцію. На щастя, передбачені деякі варіанти, які дають змогу користуватися додатковими ютубовскими можливостями на безоплатній або платній основі. Сьогодні спробуємо розібратися, як слухати ютуб у фоновому режимі.

Як прослуховувати музику зі смартфона

Це можливо не тільки в самому сервісі, але і через сторонні мобільні додатки.

У першому випадку доведеться придбати підписку на Ютуб Преміум, дає змогу користуватися додатковими опціями, в число яких входить і можливість прослуховування музичних кліпів в режимі «фон».

Якщо гроші витрачати не хочеться, використовуйте спеціальні програми, що працюють на безкоштовній основі. Розглянемо кожен варіант більш докладно.

Ютуб Преміум – платне пропозицію від сервісу

Хостинг запрошує всіх користувачів оформляти підписку, що дозволяє розширити функціональні можливості платформи.

Вартість такої послуги для росіян становить сто дев’яносто дев’ять рублів на місяць, при цьому передбачено безкоштовне тестування на тридцять днів, що дозволяє завчасно вивчити пропоновані функції.

Підписка на Ютуб Преміум дозволяє:

  • прибрати рекламні заставки з перегляду відеосюжетів;
  • активувати відео у фоновому режимі (відкривши іншу програму, ви отримаєте аналогічне відтворення ролика);
  • зберегти записані сюжети в кеш, щоб надалі переглядати їх, коли відсутній доступ до мережі інтернет.

Відмовитися від такої підписки користувач зможе в будь-який час.

Звертаємо увагу, що витрачати гроші на таке задоволення немає необхідності – передбачені різні програми, що працюють на безкоштовній основі і забезпечують аналогічний функціонал.

Безкоштовний додаток MU (Free Music App)

Андроідний додаток, цілком завантажуване з Плей Маркет на мобільні пристрої. Воно нагадує ютубовскую версію, але відрізняється меншим функціоналом. Якщо вам цікаво тільки те, як слухати ютуб з вимкненим екраном, даний софт підійде ідеально.

Користувач, що побажав прослуховувати музичні кліпи і одночасно працювати в Instagram, згортає програму MU у маленьке вікно. Прибрати його повністю не вийде, але для зручності передбачена можливість розміщення його в будь-якій зоні дисплея.

Основними перевагами вважаються:

  • позитивну відповідь на питання, «чи можна слухати ютуб у фоновому режимі безкоштовно?»;
  • можливість програвати музику і одночасно користуватися мессенджерами;
  • для економії енергії акумулятора рівень яскравості переключається на мінімальне значення, монітор мобільного пристрою практично повністю згасає.

На жаль, певні недоліки теж є:

  • перед тим, як включити ютуб у фоновому режимі, мобільний пристрій повністю заблокувати не вийде;
  • присутні вбудовані рекламні ролики, які можливо деактивувати на деякий час за рахунок перегляду відеоконтенту, що містить рекламу;
  • включивши фонове відтворення YouTube Vanced, віконце програми для перегляду повністю прибрати не вдасться;
  • іноді додаток, призначений для перегляду ютуба у фоновому режимі, при перемиканні відео витримує значні паузи.

Інструкція по застосуванню програми MU

Отже, як правильно відкрити ютуб у фоновому режимі? Якщо не знаєте, як слухати, а не дивитися ютуб, дотримуйтесь наших інструкцій. В першу чергу завантажити мобільний додаток на смартфон, знайшовши його в Плей Маркеті, після чого запустити в роботу.

Первісним задумом функціонування програми було його використання в якості плеєра для відтворення аудіофайлів, у зв’язку з чим стартова сторінка запропонує вашій увазі різні музичні жанри.

Розбираючись з питанням, як налаштувати конкретний відеоролик, виконайте перехід по вкладці «пошук», переконайтеся, що повзунок біля слова ютуб знаходиться в активному стані. Після цього вбийте в рядок пошукової системи назву цікавить вас кліпу або нікнейм видеоблогера, виберіть ролик, спробуйте згорнути мобільний додаток.

Як тільки ви спробуєте виконати цю дію, програма сама подасть запит, щоб працювати поверх інших програм і дати вам можливість слухати ютуб при заблокованому екрані. Перед тим, як почати прослуховування на вимкненому екрані смартфона, натискаємо клавішу «дозволити», виконуємо перехід в розділ «налаштування», активуємо опцію «показ поверх інших додатків».

Продовжуємо розбиратися, як запустити ютуб у фоновому режимі. Для того, щоб слухати музику в ютубі онлайн в хорошій якості безкоштовно, повертаємося в додаток MU, активуємо ролик, намагаємося згорнути його повторно. У кутку ліворуч з’явиться маленьке вікно, перемістити яке ви зможете в будь-яку екранну зону мобільного пристрою. Після цього з’являється можливість увійти в соціальну мережу або месенджер, зберігши відео в працюючому стані.

Як зробити, щоб YouTube нормально працював, а дисплей був у цей час повністю заблокований? На жаль, така опція не передбачена, але яскравість виставляється на мінімальне значення, що майже нагадує блокування та економить заряд батареї.

Як відключити яскравість і зберегти роботу фонового режиму? Розгорнувши мобільний додаток, клацніть по значку із зображенням замку. Щоб зняти блокування дисплея, змістіть його мітку правіше.