Як стримить гри на YouTube: з телефону, ПК

Як стримить гри на YouTube: як транслювати прямі ефіри, які програми, сервіси, ніки, псевдоніми використовувати, як заробити

Сьогодні переглядом телевізійних програм багато воліють відеохостинг youtube. Тут є можливість відслідковувати новини, дивитися фільми і передачі в прямих трансляціях. А якщо придбати підписку, ви позбудетеся від рекламних роликів, обридлих своїми частими показами. Але зараз поговоримо про прямих ефірах і розберемося, як стримить гри на YouTube, які програми використовувати для налаштування та активації стримов.

Що таке стрім

До моменту, як почати стримить на ютубі гру з телефону, нагадаємо, що процес вважається прямим ефіром.

Основними різновидами стримов є:

  • отримання відповідей на питання, що приходять завчасно або в процесі ефіру;
  • розпаковування товарів, їх оглядові опису;
  • проведення розіграшів;
  • трансляція ігор з відповідними коментарями.

Мета стріму в більшості випадків – отримання додаткового фінансового доходу. Передбачена спеціальна клавіша «донат», натисканням якої користувач перераховує потрібну грошову суму.

Програмне забезпечення і сервіси для організації стримов

Якщо прагнете зрозуміти, як стримить на ютубі ігри з ПК, завантажити відповідну програму і запустіть її установку. Найбільш відомі наведено нижче:

  • OBS Studio – найпопулярніший варіант, який використовується багатьма стримерами. Відомий простотою, доступним інтерфейсом, наявністю клавіші «донат». Софт надається на безкоштовній основі, завантажити його можна з офіційного порталу;
  • XSplit Broadcaster – відмітна особливість утиліти в тому, що вона дозволяє одночасно організувати два і більше стріму. Щоб скористатися такою програмою, отримується ліцензія, ціна за яку становить 15 000 руб., що дозволить собі не кожен стример. Бажаючі випробувати сервіс виконають це без оплати, провівши тестову перевірку;
  • FFsplit – багатофункціональна програма, але з невеликим недоліком – малозрозумілим інтерфейсом. Відеоролик видається у форматі FLV, програмне забезпечення встановлюється довго, інсталятор не має україномовної версії перекладу.

Стримим ігри

Як зробити стрім по грі на ютубі? Виявляється, корпорація Google оновила ютуб для Android, запустивши версію 14-31-50. Вийшов важливий аплейт – у додатку виявилася опція, яку раніше мав нещодавно закритий сервіс YouTube Gaming.

Якщо ви шукали варіант, як транслювати гру з телефону в ютуб, тепер є можливість ведення потокової передачі гри, в якій картинка захоплюється прямо з екрану, а звук надходить через мікрофон мобільного гаджета.

Перед тим, як зробити трансляцію гри на ютубі, відкрийте відеохостинг, натисніть на знак «камера», розташований на екрані зверху (зліва від аватарки і пошукового рядка).

Після цього поверніть кнопку «почати трансляцію», виберіть функцію передачі з екрану. Залишається прописати назву гри з ТОПа для її стріму на ютубі.

Запустивши ефір, виконайте повернення на робочий стіл, активуйте гру, обрану для стріму. У процесі трансляції вгорі екрана з’являється панель, що дозволяє організувати контроль за процесом. На ній серед інших є одна доступна опція – підключення фронтальної відеокамери, щоб у ході гри передавати ваше зображення. Маленьке віконце з вашим обличчям з’являється в кутку знизу.

Активована трансляція доступна в ігровому ютубовском розділі, це означає, що її переглянуть не тільки підписалися на канал, але і всі бажаючі.

Як включити пряму трансляцію

Якщо ви виходите в ефір вперше, рекомендуємо як слід підготуватися.

Для цього:

  • перевіряється підтвердження аккаунта, відсутність дії обмежень. Щоб організувати трансляцію з мобільного пристрою, знадобиться набрати аудиторію передплатників не менше однієї тисячі осіб;
  • для виходу в ефір відкриваємо «творча студія», переходимо в «прямі трансляції» – для персонального комп’ютера. Якщо належить стрім гри з телефону, відкриваємо програму і створюємо трансляцію.

Доступ до функції з’являється протягом доби, після чого дозволяється виходити в ефір.

Відповідаємо на питання

Як заробити на стриме ігор в ютубі? Для цього існує кілька способів – партнерські проги майданчиків, прямі реклами, донати, підписки на платній основі.

Яка гра сьогодні користується популярністю? Багато захоплені стримом відео гри в танки.

Якщо є нік для ютуба, обов’язково придумувати псевдонім для стріму? Краще залишити одне ім’я, за яким вас будуть дізнаватися телеглядачі і шукати в пошуковому рядку ваші ігрові стріми.