Як створити другий канал на ютуб: зробити, додати, відкрити, завести

Як створити другий канал на ютуб: як монетизувати на одному акаунті Гугл, видалити 2 блозі, в чому необхідність, переваги ресурсу

Величезна кількість користувачів створюють проекти в ютубі в різних цілях. Хтось спілкується з передплатниками, багато роблять це в комерційних цілях. У певний момент виникає необхідність у додатковому відеоканалі. У більшості випадків людина реєструє ще один аккаунт під створення каналу, але таке рішення вважається непрактичним. Спробуємо розібратися, як створити другий канал на ютуб.

У чому необхідність?

З’являється справедливе питання: для чого користувачу два ресурсу? Виявляється, в цьому криється певний сенс.

Часто буває так, що блогер, створивши основний контент, бажає зайнятися чимось іншим, знімати і публікувати відеоролики на іншу тематику. У даній ситуації на допомогу приходить додатковий канал.

Блогу можна дати іншу назву, з його допомогою розширюється кількість передплатників, тому що на кожному каналі ніхто не забороняє вести паралельну рекламу контенту.

Переваги

Перед тим, як створити другий канал на YouTube, розглянемо, у чому переваги такої дії. Блогери виділяють п’ять основних пунктів:

  • при великій кількості контенту деколи залишаються матеріали, що не підходять по темі до головного профілю. В такому разі не буде зайвим дізнатися, як додати другий канал на YouTube, щоб викладати на ньому інформацію про особливому проекті;
  • з-за публікації контентів різних тематик збільшується цільова аудиторія. На кожному каналі вона своя, але ніхто не забороняє у відеороликах розмістити посилання на власні блоги;
  • відкриваючи додатковий ресурс в той момент, коли перший встиг набрати певну кількість передплатників, ви не матимете проблем при розкручуванні. У замовленні реклами немає необхідності – її успішно показує основний канал;
  • перед тим, як зробити другий блог на ютубі, уявіть, наскільки збільшаться доходи. Розширюючи тематику, ви залучаєте рекламодавців, готових до співпраці. Полегшується пошук, тому що подвійний ресурс привертає більше уваги, ніж єдиний;
  • вирішуючи, як створити другий аккаунт в ютубі, подумайте про гарантії безпеки. Не факт, що додатковий канал буде функціонувати стабільно. Краще дізнайтеся, як створити другий канал на YouTube на одному акаунті Гугл, щоб мати можливість у будь-який момент перемикатися на стійкий проект.

Буде справедливо нагадати про негативні моменти такого рішення. Якщо другий заведений вами канал заблокують, санкції автоматично поширюються на основний, і – навпаки.

В подібній ситуації доведеться зайнятися подачею апеляції в техпідтримку Google.

Як створюється ще один канал

Зваживши всі «за» і «проти», розглянемо, як відкрити другий канал на ютубі. Алгоритм дій простий, з ним впорається навіть початківець блогер:

  1. через браузер заходимо на головну ютубовскую сторінку, проходимо авторизацію на сервісі;
  2. натискаємо іконку власного профілю, знаходимо розділ «налаштування»;
  3. залишаючись у розділі «аккаунт», що відкрився автоматично переходимо по посиланню «створити канал», розташованої в розділ «ваш аккаунт»;
  4. на іншій вкладці бачимо перед собою єдину рядок, в яку вписуємо назву каналу, після чого натискаємо кнопку «створити».

В результаті ми опиняємося на черговий новій сторінці каналу, який самі тільки що заснували. Залишається виконати його оформлення, створити шапку, аватарку, опублікувати відеозапису. В принципі, відмінностей між основним і додатковим каналом майже немає.

Ми дізналися, як створити 2 ютуб каналу на 1 Гугл обліковому записі. Якщо ви шукайте відповідь, як завести третій відеоканал і більше, дійте у відповідності з наведеною вище інструкцією.

Таким чином дозволяється створювати до п’яти десятків різних каналів, тільки чи є сенс у таких діях – вирішувати вам.

Є декілька особливостей в діях, як створити другий канал на ютубі в 2020 році. Вводячи назву відеоканалу, будьте обачні – змінити його буде нелегко. У разі допущеної помилки, видалите ресурс і створіть його знову – так ви заощадите час.

Всі відеоканали відображаються в профілі, і, щоб змінити управлінську панель, клацніть по профільної іконці, у випадаючому меню виберіть потрібний канал.

Як створити 2 канал на YouTube, ви знаєте. Тепер розберемося з основними питаннями, які виникають після цього.

Як монетизувати другий канал на ютубі? Завантажте ролик, перейдіть в «менеджер відео», визначте необхідне, натисніть «змінити» або «$», в поруч розташованій вкладці «монетизація» виберіть форму оголошення, які плануєте показувати у відеосюжеті, збережіть внесені зміни.

Як видалити другий аккаунт в ютубі?

Зайдіть в налаштування, знайдіть значок шестерінки, перейдіть в «додаткові параметри», прокрутіть вниз, натисніть «видалити», у що з’явилися поля внесіть потрібні відомості, підтвердивши дії.