Як створити дитячий канал на ютуб: ідеї, теми, опис

Як створити дитячий канал на ютуб: з чого почати, як відкрити, оформити, зареєструвати, розкрутити, просувати ресурс, щоб він приносив дохід

Ютуб вважають особливою всесвіту, в якій в будь-який момент можна почати заробляти гроші. Багато хто задається питанням, як створити хороший канал на ютубі для своєї дитини, тим паче, що попит на дитячі відеоролики постійно зростає, а популярних блогів недостатньо. Така ситуація пояснюється тим, що малюки сьогодні є активними користувачами гаджетів, спритно перемикають відеоканали, знаходячи захоплюючі контенты. Сьогодні розберемося, як створити дитячий канал на ютуб.

Вибір напрямку

В 2020 році відеохостинг надає повну свободу вибору, що стосується відкриття дитячих каналів на ютубі. Варіантів маса, слід віддати перевагу тому, що відповідає засобам, врахувати інтереси дитини і свої власні. Багато займаються розпакуванням іграшок, відкривають киндеры, грають в героїв мультиплікаційних фільмів, слухають музику, вчаться, пізнають світ, проводять челленджи, творять чудеса і доводять незрозумілі факти, готують, веселяться на атракціонах.

Канал для дітей одночасно вирішує кілька питань:

 • дитина весело та з користю проводить вільний час;
 • прибуток від рекламних роликів надходить на рахунок;
 • дорослі постійно перебувають поруч з малям, радіючи разом з ним.

Якщо ви задумалися, як створити дитячий канал на ютубі, щоб він приносив дохід, визначтеся з напрямом контенту. На сьогоднішній день пропонуються такі популярні теми:

 • для вікової категорії до п’яти років. Малюки відрізняються рухливістю, люблять дивитися мультфільми і навчалки для ігор і веселих розваг;
 • як створити дозвілля дитині від 6 до 13 років? Їм подобаються різні розпакування, змагання і челленджи;
 • летсплеи. Популярним стає ігровий жанр перед відеокамерою. Дітям подобається не тільки грати, але і спостерігати, як це роблять інші.

Дитячих пізнавальних каналів на YouTube багато, і потрібно зробити матеріал, не шкодить несформованому свідомості.

Цінність ідей для дитячого ютуб-каналу повинна міститися не тільки розваги, але і в принесеної користі.

Технічні особливості

Перед тим, як створити канал для дитини в YouTube, приготуйте все, що для цього потрібно:

 • відеокамеру чи сучасний смартфон;
 • штатив;
 • освітлення;
 • іграшки;
 • комп’ютер або ноутбук.

Вмикайте камеру і знімайте все, що творить ваше чадо, розважаючись разом з ним.

Розбираючись з питанням, як створити дитячий канал на ютубі покроково, слід згадати, що другим етапом є монтаж відеосюжету. Доведеться постаратися, застосувати фантазію, використовувати відповідні проги. Можна залити відеоролик в первозданному вигляді, але ефекту від цього буде мало, просування сюжету не гарантується.

Для отримання короткого ролика потрібно затратити на зйомку від одного до півтора годин, на монтажні роботи часом іде весь день.

Характерні помилки при створенні відеоканалу

Продовжуємо розбиратися, як створити дитячий канал на YouTube. Звертаємо увагу, що багато батьків, не володіючи прийомами, як розкрутити ресурс в ютубі, зупиняються на півдорозі. Сприяють цьому такі помилки:

 • канал закидають, не маючи результатів з перших днів. Багато життєві сфери з однієї спроби не отримують розвитку. Можливо, доведеться змінювати дії і напрямку, щоб досягти мети і здобути популярність;
 • при створенні незвичайного контенту ігноруються тренди. Неповторність і індивідуальність вітаються, але про запити, які залучають цільову аудиторію, забувати не рекомендується. З чого почати, як створити канал з нуля? Спробуйте наслідувати відомим блогах з мільйонними переглядами, відчуйте успішну стратегію, після цього почніть впровадження власної унікальної харизми. В якості прикладу для наслідування переглядайте на каналі YouTube дитяче відео з Міланою;
 • багато женуться за якістю, не звертаючи уваги на кількість відеороликів. Просмотрщикам подобається серіальність і регулярність готового контенту, їм не хочеться чекати чергове відео місяцями.

Один із секретів, як просувати дитячий канал на ютубі – випускати багато роликів середньої якості, поступово нарощуючи унікальність.

Створюємо відеоканал

Отже, як завести канал дитині, як відкрити перед малюком можливості до нових пізнань? В тому, як оформити дитячий канал на YouTube, використовуються методи, характерні при розвитку будь-якого блогу. Правда, ніша для дітей має деякі особливості, які рекомендується врахувати:

 • копіюйте працюють стратегії. Беріть приклади описів текстів з популярних дитячих каналів на ютубі, які давно апробовані на практиці, не намагайтеся винайти щось нове;
 • постійно випускайте нові відеоролики. Ютуб вітає трудоголіків, які створюють потребу у регулярності нових відео, завантажених щотижня і навіть щодня. Для дорослих ніш така умова не особливо важливо, але в нашому варіанті саме в цьому полягає ключова особливість. Діти дивляться ролики часто, постійно потребують нових сюжетах, так що доведеться встигати;
 • знімайте все, що сподобається, але не зациклюйтеся на власних захоплення;
 • сконцентруйтеся, тому що кількість – не завжди ідеальне рішення. Виберіть не більше трьох напрямків, щоб не розпорошувати зусилля.

Враховуйте інтереси дитини – це дуже важливо для розвитку дитячого відеоканалу.

Відповідаємо на питання

Звісно, вони виникнуть, і ми заздалегідь наводимо відповіді на деякі з них.

Можна безкоштовно встановити дітям додаток без реєстрації на мобільному телефоні? Цілком, тим більше, що існує достатня кількість подібних сервісів, що працюють на безкоштовній основі.

Для чого використовується анімований фон? З його допомогою додається візуальний ефект, підвищується інтерес, що проявляється користувачами.

Як зареєструвати дитячий канал? Відкриваємо ютуб, завантажуємо відеоролик, пишемо коментар. Надійде пропозиція на відкриття каналу. Перевіривши назва та піктограма, підтвердіть свої наміри.

Як підписатися на канал? На сторінці для переглядів натисніть кнопку «підписатися».

Як побачити кількість передплатників за минулий місяць? Вибираємо блог, натискаємо розділ «select channel», уточнюємо статистичну звітність.

Як заборонити на ютубі канали для дитини? На сторінці переглядів встановіть блокування.