Як створити канал на ютубі з телефону: Андроїд, Айфон, зі смартфона

Як створити канал на ютубі з телефону: як зробити свій аккаунт в Google без номера, оформити відеоканал на мобільному безкоштовно прямо зараз

YouTube знаходиться в Топі найбільш відомих інтернет-майданчиків. Він доступний в десктоп, є версія і для мобільних пристроїв. Спробуємо розібратися, як створити канал на ютубі з телефону, опублікувати на ньому контент, є можливість відкрити два і більше акаунтів.

Можливості сервісу

Перед тим, як створити канал на YouTube на телефоні, нагадаємо, що сервісне додаток для смартфонів в мережі користується заслуженою популярністю. Не слід дивуватися – прога дозволяє переглядати відео різного жанру і бажаних кількостях без оплати. Простіше кажучи, мобільний телефон перетворюється в справжній переносний телевізор, а від вас вимагається лише оформити підписку на захоплюючі канали.

Тут ви перегляньте свіжі і актуальні контенты, після підписки на канал і попередження до нього будете постійно перебувати в курсі всіх подій.

Додаток надає відмінні можливості для перегляду відеороликів і залишення коментарів. Якщо ви бажаєте випробувати себе в якості блогера, перешкод теж не виникне – канал з телефону створюється без проблем.

Як зробити канал на ютубі

Починаємо розбиратися, як самому створити канал на ютубі на мобільному телефоні.

Необхідно завести аккаунт в Гугл, тому що ютуб належить цій компанії, і винятків з правил не існує.

Процес реєстрації в Google

Отже, перед тим, як створити канал на ютубі зі смартфона, відкриваємо сайт, натискаємо клавішу «створити обліковий запис», яка розташовується у верхньому кутку праворуч. Визначаємо підходящий варіант:

  1. зберігаємо наявний поштовий гуглівський ящик, прив’язуємо його до оформленого аккаунту. З’являється можливість для перевірки надходить пошти, що значно зручніше, ніж постійні перемикання між різними профілями;
  2. створюємо нову пошту. Вибираємо логін, заповнюємо з’явилися на екрані поля, вводимо каптчі для додаткового підтвердження. Прив’язуємо до акаунта телефонний номер. Не кожен користувач вирішується вказати відомості про себе, але інтернет гарантує надійну захищеність від проникнень сторонніх. Вводите достовірну інформацію, щоб в подальшому не втратити відеоканал;
  3. вивчаємо користувальницькі умови, ставимо мітку. Пам’ятайте, що Гугл часто змінює власні правила, постійно відстежуйте умови і системні вимоги;
  4. проходимо процедуру підтвердження особистості, для чого визначаємо самий відповідний варіант з наявних СМС-повідомлення або голосове повідомлення. Вичікуємо від п’яти до п’ятнадцяти хвилин, отримуємо повідомлення. Не закриваючи сторінку, вводимо присланий код у спеціальне поле;
  5. додаємо в особистий профіль фотографію, сторонні картинки для цього не використовуємо. При втраті профілю Гугл запитує підтвердження для ідентифікації вашої особи, і фото тут виявиться досить до речі.

Реєстрація аккаунта завершено, переходимо до подальшого вивчення питання, як створити свій канал на YouTube на телефоні.

Оформляємо канал

В ютубі знаходимо мобільний додаток, завантажуємо і завантажуємо на смартфон, активуємо.

Вибираємо розділ «мій канал», вносимо інформацію в «особистий профіль», додаємо опис відеоканалу.

Переходимо до категорій і процесу підтвердження. Переконуємось, що в акаунт правильно внесений регіон проживання. Із зазначенням в профілі такої інформації ви абсолютно не піддаєте себе ризику, «ліву» країну можна не вибирати. Зберігаємо зміни, вводимо перевірочний код, присланий в повідомленні.

Секретний код надходить на номер телефону, прив’язаний до гугловскому запису.

Коли побажаєте змінити назву відеоканалу на більш унікальний варіант, виберіть для нього фото. У налаштуваннях зможете розібратися з допомогою спливаючих на екрані пристрою підказок.

Виконуючи рекомендації системи, навіть початківець користувач розбереться, як створити канал на ютубі прямо зараз.

Створюємо канал на Андроїд

Розглянемо докладніше, як створити канал на ютубі на телефоні з ОС Андроїд. Для цього встановлюємо і активуємо додаток, входимо в свій аккаунт.

Відразу виникають питання:

  • що зробити для додавання облікового запису? Для цього натискаємо клавішу з зображенням «+»;
  • що необхідно для зміни запису при створенні нового відеоканалу? Активуємо додаток на телефоні, натискаємо символіку, знаходимо розділ «зміна облікового запису», тиснемо клавішу.

Перед тим, як створити канал на ютубі через телефон, в обов’язковому порядку необхідно зареєструватися в Гугл. Це дасть вам можливість публікувати на блозі нові відеоролики.

Як безкоштовно створити канал на ютубі на Айфоне? Наявність на телефоні операційної системи iOS або Android ніякого значення в цьому питанні не має – всі дії залишаються ідентичними.

Як створити ютуб-канал без номера телефону?

Відразу слід заявити, що подібні дії можливі на персональному комп’ютері або на Андроїд, для Айфонів і Айпадів такий варіант реєстрації не передбачено.

Незважаючи на це, навіть через ПК і Android реєстрація не завжди працює. Іноді Гугл настійно вимагає ввести контактний номер телефону, щоб упевнитися, що ви реальна людина, а не робот. Подібна інформація запитується також після введення невірного пароля, використання VPN або підключення на запис декількох пристроїв.

Реєстрація через мобільний браузер не пройде – буде потрібно вказувати номер. Отже, додаємо акаунт за допомогою андроїдних налаштувань. Для цього:

  1. відкриваємо пункт «облікові записи та синхронізація» обираємо розділ зі схожою назвою, натискаємо позицію «додавання облікового запису», вибираємо Гугл;
  2. тиснемо на «створити обліковий запис», після цього кнопку «для себе», виконуємо інструкції, що з’являються на телефонному екрані.

Профіль готовий, номер телефону в ньому не вказаний.