Дізнавшись, яку прибуток мають відомі блогери, користувачі задаються питанням – як створити ютуб-канал і заробляти на ньому? Для багатьох така думка стає нав’язливою ідеєю, з часом набуває реальні форми. Пов’язано це головним чином з створенням відеоблогу, здатного приносити популярність і дохід, розважаючи глядачів.
Створюємо та оформляємо канал
З чого слід почати? Перед тим, як створити канал на YouTube і почати заробляти з його допомогою гроші, заводимо аккаунт, пройшовши реєстрацію до облікового запису Google. При наявності такого профілю переходимо до питання про відкриття каналу:
- заходимо в «меню», клікаєм по аватарці, знаходимо пункт «мій канал»;
- відкривається вкладка, в якій вказуємо найменування проекту, натискаємо клавішу «створити канал».
Перед тим, як натиснути кнопку синього кольору, вивчіть умови користування місцем для розміщення відеофайлів, щоб в подальшому не з’являлися питання.
Продовжуємо розбиратися, як створити канал на ютубі і заробляти на ньому гроші. Блог слід оформити, завантажити на плейлисти відеоролики. В першу чергу встановлюємо аватарку і банер, вносимо короткий опис про те, що очікує глядачів.
Використовуваний малюнок повинен відповідати суті проекту, відображати його тематику. На цьому питанні економити не слід – замовте логотип у професійних ілюстраторів.
Візуальний ефект каналу важливий, нехтувати цим питанням не рекомендується.
Зайшовши на сторінку, користувач повинен відчувати бажання залишатися тут довше, вивчати відеоматеріали, оформити передплату.
– Початківці блогери задаються питанням, який канал створити, щоб почати заробляти.
Конкретної відповіді не існує, кожен повинен самостійно зрозуміти, що хоче донести до користувачів, чи знайдеться для його ідей місце в обраній ніші хостингу. В ютубі є величезна кількість контенту на різні тематики, і доведеться добряче попрацювати, щоб зайняти гідну позицію в Топі.
На закінчення опису, як створити свій канал на ютубі і заробити на ньому, додамо, що блог необхідно наповнювати відеороликами. Слід скласти контент-план і строго витримувати його на початковому етапі.
Ідеальний варіант для новачка – розміщувати по три – чотири відеосюжету щотижня.
Способи для заробітку
Вивчивши покрокову інструкцію, яка розповість, як створити канал на ютубі, перейдемо до основної частини – як його монетизувати і заробляти гроші. Для цього існує декілька способів.
Залучаємо трафік
Використовуємо ютуб з метою залучення до блогу трафіку. Краще всього використовувати для цього Creator Playbook. Пройшовши реєстрацію на сервісі, почніть перетворення власних текстів відеоролики, знімайте нові сюжети. В описі до відео розміщуйте посилання на сторінки порталу – певна категорія відвідувачів перейде по них в обов’язковому порядку.
Створюємо свій продукт і просуваємо його в ютубі
Всім, хто виробляє власні товари, інтернет є всі можливості для їх рекламування, що тягне за собою збільшення продажів. Розібравшись, як правильно створити канал на YouTube, користувач отримує можливість продавати музичні твори, книги, вироби, додатки для мобільних пристроїв і т. п. Спочатку доведеться зняти відеоролик, в якому рекламується продукт і пропонується його покупка. Після цього під відеосюжетом розміщується посилання на майданчик, що реалізує даний товар. Глядач, скориставшись посиланням, має право на купівлю товару.
Рекламуємо і продаємо товари партнерів
Партнерські маркетингові відносини дозволяють реалізовувати продукцію та послуги глядачам, які прийшли через партнерські посилання або рекомендації знайомих. При цьому посередник отримує винагороду з розрахунку п’яти – шістдесяти відсотків від вартості. Працює таким чином. Людина, опанував керівництво, як створити канал на ютубі з нуля і заробляти на ньому, монтує відеоролик про товар, в якому розповідає, як ефективно нею користуватися, нижче розміщує посилання на виробника або магазин-онлайн, після чого отримує прибуток від суми реалізації. Обов’язкова умова для відеоканалу в цьому випадку – наявність численної цільової аудиторії, довіру відвідувачів.
У роботі використовуємо творчий підхід
Якщо ви змогли безкоштовно створити канал на ютубі для заробітку, то зйомку власних шоу подужаєте однозначно. Не обмежуйте себе ні в чому, проявіть уяву. Знімайте все, що тільки вийде – комедійні сюжети, шоу або драматичні ролики.
Пам’ятайте, що тривалість одного відео – не більше п’ятнадцяти хвилин, за більш довгі публікації доводиться платити гроші.
Підключіть до своєї роботи знайомих, використовуйте їх творчий потенціал.
Працюємо над іміджем
Багато прагнуть з власного імені створити бренд, вкладаючи заради цього масу сил і вільного часу зйомки роликів. Створивши імідж, спрощується питання з набором мільйонних аудиторій, а якщо врахувати, що кожна чергова тисяча переглядів обертається доходом сім доларів, то все здасться не так вже й погано. Щоправда, кількість блогерів постійно збільшується, так що збереження позицій в Топі кращих потребує свіжих ідей і розвитку відеоканалу.
Монетизуємо відео за допомогою програм-партнерок
Як тільки на каналі з’явиться кілька відеороликів, підключіть ютубовскую партнерську програму, давши дозвіл на показ рекламних вставок перед кожним сюжетом або в процесі їх перегляду. За подібні дії нараховується реальна прибуток.
Ділимося власним досвідом у відеоформаті
YouTube сьогодні вважається серйозною школою, що розповідає, як створити канал і заробляти на ньому – потрібно тільки завантажити потрібну відеоурок і уважно вивчити його. Людина, що не має належного досвіду у певному питанні, шукає поради в роликах на ютубі. Кожне відео, змонтоване вами і викладене на плейлист, завдяки своїм змістом навчального характеру принесе вам додатковий дохід.
Використовуємо метадані
протягом однієї хвилини на ютубі з’являється величезна кількість роликів, загальна тривалість яких сягає ста годин. Уявіть собі рівень конкурентної боротьби.
Головна ваша задача – утримати свої відео в Топі найпопулярніших пошукових запитів, щоб їх переглядало максимальну кількість відвідувачів.
З цією метою особлива увага приділяється правильному підбору слів для назви ролика, тегів та текстового опису. Всі перераховані дані доведеться час від часу оптимізувати, як при розкручуванні каналу.
Створюємо свій бренд
Основна перевага ютуба полягає в тому, що у кожного блогера з’являється можливість для створення собі ім’я. Що б ви не робили, які б ролики не розміщували, створити із себе відому особистість зможете без проблем. Якщо до цих пір не знаєте, яким чином отримувати прибуток на ютубі, знімайте відеосюжети про власні захоплення.
Перетворюємо своєї дитини або домашнього вихованця ютубовскую знаменитість
Ваше тварина, яка проживає в будинку, навіть не підозрює, що має задатки зірки екрану. Знімайте на відеокамеру курйозні події, стрибки, сутички, незвичайні пози. Придумайте вихованцеві гучний нік, щоб його впізнавали глядачі. Постійно тримайте біля себе смартфон або відеокамеру, щоб своєчасно зафіксувати незвичайна подія. Не бійтеся експериментів, будь-які ідеї втілювати в реальність ваші зусилля не залишаться без винагороди.
Висновок
Після того, як ми створюємо канал на ютубі і заробляємо на ньому непристойно багато, не забуваємо просувати свій відеоблог. При цьому користуватися накруткою не рекомендується – ютуб швидко розпізнає підроблення і заблокує канал. Використовуємо «прозорі» способи розкрутки:
- розповідаємо про своєму каналі в соціальних мережах;
- в кожному відео залишаємо заклик до дії, нагадуємо, щоб глядачі залишали лайки і коментарі, писали відгуки;
- замовляємо послуги з реклами у відомих каналів;
- освоюємо контекстну рекламу блогу Гугл Adwords;
- співпрацюємо з агентствами, які займаються піаром.