Як створити закритий ютуб-канал: причини, алгоритм дій

Як створити закритий ютуб-канал: для чого це потрібно, як позбавитися від проекту безповоротно, відновити контент на YouTube

Коли ви прийняли рішення закрити проект, створений раніше, не варто видалити його відразу і безповоротно. Є можливість заморозити ресурс на деякий час, щоб все обдумати або знайти вільний час для подальших занять з блогом. Як створити закритий ютуб-канал, для чого це необхідно? Спробуємо розібратися з причинами даної дії і варіантами його виконання.

Причини закриття каналу

Для обмеження або закриття доступу до видеоканалу користуються стандартними інструментами відеохостингу. Прийняття рішення пояснюється наступними передумовами:

  • для розвитку і подальшого просування не вистачає вільного часу;
  • з’явилися більш перспективні проекти, що вимагають пильної уваги і сил;
  • співробітники адміністрації хостингу вказали на недоліки розміщеного контенту, відзначили порушення, наклали санкції у вигляді блокування;
  • контент сподобався глядачам, втратив власну актуальність;
  • запущений проект не виправдав очікувань, не приносить прибуток.

Якщо одна з причин або їх комплекс актуальні для вашого випадку, спробуйте закрити канал, не чекаючи, поки його видалять зовсім. Це можливо, якщо позбутися від гуглівського акаунта.

Від подібних дій ламається порядок профільних прив’язок, внаслідок чого віддаляється відеопроект.

Як закрити відеоканал

Якщо не підготувалися до заходів радикального характеру, обмежте на час доступ до свого блогу. Якщо ви не знаєте, як створити закритий канал на ютубі, скористайтеся наступним алгоритмом:

  • переходимо на головну сторінку, натискаємо на аватарку;
  • з’являється меню, в якому вибираємо розділ «творча студія»;
  • відкривається перелік доданого контенту. Знаходимо стовпчик «параметри доступу», натискаємо на стрілку, вибираємо пункт «обмежений доступ».

Закрити відеоролики не так вже й просто. Доведеться таку процедуру виконати для кожного відео окремо. Якщо знятих відеосюжетів багато, яким чином приховати відеоканал? Повторно входимо в «творчу студію», знаходимо пункт «плейлисти», вибираємо той, який нам необхідний. Нижче назви розташовується стрілочка, натиснувши на яку, ми отримуємо доступ до налаштувань.

Якщо перекрити доступ до каналу на час, залишається можл.ожность зайнятися їм у перспективі.

Подібні дії не видаляють абонентів та інші дані статистики – відвідувачі втрачають можливість тільки для перегляду відео.

Якщо є приватні сюжети, через пошук або розділ «рекомендовані» знайти їх буде неможливо.

Для відновлення прихованого каналу виконуються наступні дії – відкривається доступ до роликів ручним способом через розділ «творча студія».

Як закрити канал безповоротно?

Тепер розберемося, як створити закритий канал на YouTube, щоб його не можна було відновити, використовуючи налаштування. Щоб домогтися цього, доведеться повністю позбавлятися від проекту разом з міститься в ньому інформацією.

Повернення каналу можливий протягом перших двох тижнів з моменту його видалення. Після проходження даного терміну відновлення не представляється можливим.

Для закриття відеоканалу виконуються наступні дії:

  1. заходимо на головну сторінку відеохостингу, пройшовши перед цим процес авторизації;
  2. натискаємо профільну іконку, в меню вибираємо розділ «налаштування»;
  3. в лівій панелі знаходимо розділ «додаткові налаштування»;
  4. прокручуємо віконце вниз, натискаємо клавішу «видалити».

Виконавши всі зазначені дії, проходимо авторизацію в Гугл, підтверджуємо прийняте рішення, через пару тижнів вся інформація повністю зникне.

Щоб повноцінно управляти своїми роликами з мобільного телефону, необхідно завантажити програму «творча студія ютуб». Тут є всі інструменти, що дозволяють працювати з опублікованими контентом і навіть із закритими каналами.

Порядок відновлення вмісту

Якщо з моменту видалення зазначений термін не пройшов, а ви прийняли рішення повернути канал, виконайте наступні дії:

  1. пройдіть процес авторизації в ютубі;
  2. зайдіть на сторінку створення;
  3. внесіть дані в спеціальну форму, відправте її співробітникам адміністрації.

Такими простими діями ви відновлюєте свій канал і інформацію, яка на ньому є, отримуєте доступ до всіх опцій.

Заповнюючи форму, не задійте посилання «використовувати назву компанії або нову назву». В іншому випадку, доведеться зайнятися створенням нового проекту.

Висновок

Тепер нам відомо, як тимчасово або назавжди приховати свій відеоканал від сторонніх переглядів. Не варто гарячкувати – виконайте видалення на тимчасовій основі, залишивши за собою право повернути блог на хостинг.