Як в Твіттер вставити відео з ютуба: додати, знайти

Як в Твіттер вставити відео з ютуба: як розмістити за допомогою персонального компютера через коротку адресну посилання, ключові слова

– Початківці блогери, намагаються розкрутити свій відеоканал, щоб отримувати прибуток в Інтернеті, часто задаються питанням, як в Твіттер вставити відео з ютуба. Відомо, що ролики залучають користувачів, а перебуваючи в соцмережах, сюжети піднімають популярність вашого каналу, збільшуючи дохід.

Основні способи

Розглянемо практичну сторону, як в Твіттер вставити відео з ютуба.

Для цього є декілька методів, що відрізняються надійністю.

Користуючись трьома першими, ви додаєте відео з ютуба. Основна умова – наявність посилального адреси.

Четвертий метод дозволяє розмістити контент в Твіттері, використовуючи персональний комп’ютер, і ютубовский канал при цьому необов’язково заводити.

На жаль, цей варіант передбачає певні обмеження – тривалість розміщується відеоролика не повинна бути більше двох хвилин двадцяти секунд.

Додаємо відеоматеріал з Ютуба

Розглянемо методики, що забезпечують додавання відео в Твіттер.

Перша вважається найпростішою. Затока відеоматеріал в ютуб, натискаємо клавішу «твітнуть», що нагадує пташку синього кольору. Ролик миттєво з’являється у Твіттері, але, щоб натиснути на кнопку вдруге, слід встановити хештеги.

Якщо вирішили скористатися другим варіантом, виберіть відеоролик, скопіюйте його адресну посилання, виконайте перехід на свій аккаунт в Твіттері, вставте зроблену копію в твіт, прописавши перед посиланням твитовый текст. Непогано, якщо ключові слова ви теж позначите хештегом.

Третій спосіб практично не відрізняється від попереднього, але різниця полягає в тому, що використовується не довгий, а короткий варіант посилання. Щоб виконати копію, натисніть клавішу, розташовану під відеосюжетом і має назву «поділитися». З’являється посилання, знімаємо з неї копію, вставляємо в Твіттер і вписуємо текстову частину твіту.

Завдяки тому, що використовується коротке посилання, залишається більше вільного місця під твіт, кількість знаків якого не повинно перевищувати сто сорок в стандартному виконанні.

Статистичними даними підтверджений факт, що краще просування забезпечується відеоматеріалів, які мають довгу адресну посилання.

Додаємо відео з персонального комп’ютера

Ми розібрали три варіанти, як вставити відео з ютуба в Твіттер, використовуючи для цього комп’ютер. Тут немає нічого складного – переходимо в аккаунт в Твіттері, розміщуємо твіт, тиснемо піктограму з зображенням картинки.

Сервіс звернеться до вас з пропозицією «додати фото або відео», надасть можливість вибору комп’ютерного файлу. Визначаємо потрібний відеоматеріал та задіємо клавішу «відкрити».

Перед вами з’явиться відео з повзунком, за допомогою якого вибирається та частина матеріалу, яка визначена до показу. Це стосується роликів, тривалість яких перевищує 2.20 хв.

Повзунком виділяється зона показу, натискається клавіша «готово», виконується завантаження відеоматеріалу, натискаємо «твітнуть».

Розміщення адресної посилання не потрібно, все вільне місце відводиться для складання твіту.

Висновок

Справедливості заради кілька слів скажемо про те, як знайти відео з Твіттера в ютубі. Розглянемо легкий варіант – отримання матеріалу через посилання. Необхідно визначитися з роликом, навести на нього курсор, натиснути ПКМ, зробити копію посилання в обмінний буфер.

Залишається відкрити браузер, вставити копію, перед «твіттер» дописати «mobile.» (точка обов’язкова!). Після цього натискаємо «enter», запускаємо ролик, включаємо паузу, ПКМ клікаєм по будь-якій ділянці, зберігаємо.