Як в Ватсап вставити відео з ютуба без посилання: відправити, переслати

Як у Ватсап вставити відео з ютуба без посилання: як ролик з YouTube викласти, перенести, завантажити WhatsApp на компютері, ноутбуці

Користувачам, вміє переписуватися в месенджері, не завжди вдається пересилати відеоролики з YouTube. Спробуємо розібратися разом, як в Ватсап вставити відео з ютуба без посилання.

Відправляємо відео через мобільний пристрій

Перед тим, як викласти ролик, звернемо увагу, що інструкція універсальна, використовується для смартфонів, що працюють на будь-яких операційних системах.

Представляємо покрокове керівництво, як вставити сюжет з ютуба в Ватсап.

Щоб перенести ролик, необхідно виконати наступні дії:

 1. відкрити ютубовское додаток;
 2. вибрати відеоматеріал, який потрібно переслати;
 3. запустити ролик і тут же зупинити його;
 4. з’являється доступ до інструменту, зовні нагадує стрілку і розташованого в парі місць одночасно – у верхньому кутовій ділянці праворуч і нижче самого запису. До речі, тут він і називається «поділитися». Натискати можна на будь-який з них – різниці немає;
 5. спливе перелік з численними програмами та соціальними мережами, з яких вибираємо WhatsApp;
 6. потім нас автоматично перенаправляє на список чатів, в якому визначаємо контакти користувачів, яким бажаємо виконати відправку відеоматеріалу;
 7. як вставити відео в Ватсап з ютуба? Потрібно клікнути по цікавить нас контакту і утримувати на ньому палець, поки не виникне мітка зеленого відтінку. Щоб завантажити ролик для наступної відправки, тиснемо на стрілку, розташовану внизу праворуч;
 8. залишається натиснути на зелений літачок, і відеоматеріал відправиться до адресата.

Після того, як вийде відправити відео з ютуба в Ватсап, адресат зможе переглянути його безпосередньо в чаті або виконати перехід по посиланню на сам відеоканал, щоб оформити підписку або здійснювати інші дії.

Проблемні питання

Розбираючись, як відправити посилання з ютуба в Ватсап, юзер може зіткнутися з деякими труднощами. У тому випадку, якщо він не користується окремим ютубовским додатком, поділитися відеоматеріалом за описаною вище інструкції навряд чи вийде. Швидше за все, буде відкрито доступ до кільком відомим соцмереж, і там буде знаходитися посилання на матеріал, який потрібно скопіювати, перейти в чат і відіслати через повідомлення.

Отже, щоб відправити відеоматеріал в WhatsApp з YouTube, виконуємо такі кроки:

 1. тиснемо на посилання, щоб виділити її;
 2. робимо копію;
 3. задіємо першу вкладку «поділитися»;
 4. вибираємо в месенджері іконку.

Після цього виконуємо аналогічні дії, які описані вище. До того, як переслати ролик, зверніть увагу на одну особливість – адресат отримує посилання, а не сам матеріал. Щоб переглянути ролик, доведеться використовувати отриманий адресу для переходу на хостингову платформу.

Варіант не самий простий, так що краще всього увійти в магазин Гугл Плей і завантажити додаток на мобільний пристрій, щоб пересилати відеоматеріали без посилання.

Надсилання відео на персональному комп’ютері

Пропонуємо розібратися, як скачати відео з ютуба на Ватсап на комп’ютері безкоштовно. Використовуючи таку програму на ПК, користувач отримує можливість для спілкування з друзями, не застосовуючи для цього мобільний пристрій. Якщо ви не знаєте, як користуватися Ватсап на комп’ютері, щоб відправити відеосюжет з ютуба, запам’ятовуйте нескладний порядок дій:

 • відкрийте ютубовский сайт, виберіть відео і почніть його перегляд. Щоб зробити копію посилання, застосовувати один із трьох дозволених варіантів – адресна рядок, копія з прив’язкою до часу, копія адреси URL. Наведіть курсор на порожню частину плеєра, натисніть ПКМ, щоб з’явилося меню, з пунктами для виконання копіювання;
 • активувати додаток Ватсап, знайдіть чат, на який необхідно переслати посилання до відеосюжету;
 • впишіть посилання в рядок для набору текстів, використовуючи комбінацію CTRL і V, тисніть клавішу «відправити».

Якщо виникне необхідність, можна надіслати кілька посилань одночасно, копіюючи їх по одній і вставляючи в рядок, де набирають текст.

Відповідаємо на питання

Як видалити Ватсапе посилання з ютуба? Відкриваємо чат, натискаємо і утримуємо пункт «повідомлення», в меню знаходимо «видалити».

Який порядок дій, щоб переслати відео на ноутбуці? Використовуйте інструкцію, як пересилати відео з ютуба в Ватсап веб на персональному комп’ютері.

Ми розібралися, як зробити відео для WhatsApp. Щоб матеріал вийшов повним, розповімо порядок дій, як встановити месенджер на смартфон Android. Переходимо в магазин Гугл Плей, використовуємо цю опцію, щоб забезпечити доступ до Ватсапу, натискаємо клавішу «встановити».

Якщо ваш телефон відповідає певним параметрам, з’явиться інструкція, яку слід вивчити і дати згоду на майбутні дії, натиснувши кнопку «ок».