Як в ютубі подивитися історію переглядів: знайти, відновити

Як в ютубі подивитися історію переглядів: як дізнатися на Андроїд, на телефон, Айфон, планшеті, включити, відключити, зберегти запис

Усі, хто багато часу приділяє інтернету, часто цікавляться, яким чином вивчити історію переглядів. Така функція необхідна, якщо людина намагається відшукати відеоматеріал, бачений ним і потребує повторного вивчення. Спробуємо розібратися, як в ютубі подивитися історію переглядів, використовуючи для цього персональний комп’ютер або мобільний телефон, або виконати такі дії на планшеті. Для кожного пристрою існує певний алгоритм дій.

Як уточнюють історію переглядів у ютубі

Ютубовский сервіс відрізняється зручним інтерфейсом і простотою в роботі для користувачів, що володіють різним рівнем навичок.

Сайт записує всі дії користувача, щоб в подальшому полегшити використання відеохостингу.

Сьогодні фіксується вся інформація, і, якщо не опцію відключити, переглянути власні відвідування можна буде навіть за минулий рік.

Враховуючи таку особливість, користувач знає, YouTube побачити історію переглядів, щоб повернутися до вже вивченого відеоматеріалу. Система зберігає кожен запит, щоб в подальшому вибирати сюжети з урахуванням уподобань користувача. У кінцевому підсумку формується перелік рекомендованого відеоматеріалу, в якому беруться до уваги вік і стать людини, переглянутий їм відеоматеріал.

Пропонуємо розібратися, як подивитися історію в ютубі на ПК, телефоні або телевізорі.

ПК

Отже, як дізнатися історію переглянутих відео на персональному комп’ютері? Відомості накопичуються в профілі, тому в будь-який момент можливо провести уточнення необхідної інформації.

Перед тим, як подивитися історію пошуку в ютубі, переходимо на сторінку облікового запису, в меню зліва відкриваємо пункт «бібліотека». Тут уточнюються всі відеосюжети, відвідані користувачем. Архів зберігає дані по роликах, побаченим з початку використання відеохостингу.

Як дізнатися інформацію про конкретному відеоматеріалі? Для цього використовується пошукова система, розташована лівіше списку. Пошук відбувається за принципом, аналогічним гугловскому. В ході аналізу система автоматично перевіряє заголовки і текстові описи, по червоній лінії уточнюється, чи був переглянутий відеоматеріал повністю.

Смартфон і планшет

Продовжуємо розбирати варіанти, як подивитися історію каналу на YouTube. Щоб виконати це на мобільному пристрої, доведеться увійти в додаток, потім клікнути по посиланню облікового запису і перейти в розділ «налаштування», відкривши там пункт «історія та конфіденційність». Далі вибираємо підпункт «відстеження дій». Прокрутіть сторінку вниз, знаходимо дані за переглядами, біля яких вказані дати.

Щоб отримати можливість керувати даними, натискаємо біля відеосюжету значок з трьома точками і вибираємо варіант дії – видалити вміст або уточнити дані більш докладно.

Тепер вам відомо, як подивитися історію в ютубі на Андроїд, зробити необхідні виправлення. Тут же вказано, як увімкнути або вимкнути її запис, активувати автоматичне видалення інформації.

Як бачите, подивитися історію ютуба на Андроїді або iPhone досить просто.

ТВ

Якщо є бажання, уточнити такі дані можливо і на телевізорі. Знаючи, як подивитися історію в ютубі на Айфоне, складнощів з ТБ не виникне.

Дані зберігаються в секції під назвою «переглянуті в гіді».

Щоб в подальшому полегшити пошук, цікаві матеріали можна додати в розділ «подивитися пізніше» або сформувати плейлист для перегляду роликів в подальшому.

Переглядаємо дані за запитами в ютубі

Викликає інтерес і інше питання – як подивитися історію пошуку в ютубі з самого початку? Виконати це теж можливо через будь-вже розглянута нами пристрій. У пошуку відображені відомості, які запитує користувач, що експлуатує пристрій, якщо воно підключено до аккаунту.

Персональний комп’ютер

Як знайти історію за запитами на ПК? Для цього натисніть клавішу з однойменною назвою, розташовану зліва, виберіть позицію пошуку. Сервіс видасть запити, набрані в останній період, і дати, коли виконувалися ці дії.

ТВ

Перейшовши в телевізорі на ютуб, клікніть по кнопці «історія» та визначте потрібну категорію на пошук, щоб система видала запити.

Зберегти історію запитів без акаунта в ютубі не представляється можливим.

Крім того, в профілі проводиться авторизація, без якої перегляд залишається недоступним.

Мобільний телефон

На смартфоні така дія виконати неможливо, тому що історію переглядів YouTube в ньому не зберігає.

У додатку містяться відомості про переглянутий матеріалі, які при необхідності видаляються.

Як виконується включення переглядів

Користуючись розділом «налаштування», вимикають або активують історію з переглядами в ютубі.

Для першого випадку натискають клавішу збереження такої інформації у відповідному розділі.

Відповідаємо на питання

Як подивитися історію підписок на YouTube? Щоб проаналізувати дані, скористайтеся «творчою студією», для чого клікаєм по аватарці і вибираємо посилання «youtube analytics».

Ютуб перестав зберігати історію, як все виправити? Якщо хостинг не показує таку інформацію, переконайтеся, активована функція «історія перегляду», виконайте очистку браузерного кеша, куків, вимкніть рекламний блокувальник, якщо такий є. Ці дії допоможуть відновити роботу.

Висновок

Ми розібралися, як уточнити перегляди на пристроях. Як бачите, нічого складного немає, щоб виконати це на смартфоні, компі і навіть телевізорі.