Як відключити автовідтворення в YouTube на телефоні: на Андроїд

Як відключити автовідтворення в YouTube на телефоні: як прибрати, вимкнути на мобільному пристрої Android, на iOS, на Айфоне

Цю функцію вважають однією з корисних в ютубі. Немає необхідності самостійно включати ролик, що стоїть наступним у списку – все відбувається в автоматичному режимі. Але виникають ситуації, коли подібна опція представляє собою перешкоду. Спробуємо розібратися, як відключити автовідтворення в YouTube на телефоні.

На Android

Спочатку нагадаємо, що таке додаток виробник встановлює практично на кожному смартфоні. Винятками вважаються ситуації, якщо телефон має модифіковану версію прошивки.

Незважаючи на те, який тип установки використовувався, функціонал програми в кожному з випадків однаковий.

Користувач має можливість внести зміни, враховуючи свої переваги. Якщо є бажання, він може відключити автовідтворення в YouTube на Андроїд і керувати процесом переглядів самостійно.

Щоб дезактивувати опцію, використовують один з існуючих методів.

Перший спосіб

Щоб прибрати автовідтворення відео в ютубі на ОС Андроїд, запускають необхідний відеоролик, знаходять рядок «таке», поруч з якою розташований перемикач «автовідтворення». Тумблер зсовують ліворуч. Подібним дією опція відключається до тих пір, поки глядач не прийме інше рішення.

Варіант №2

Розглянемо другий метод, як відключити автовідтворення в ютубі на мобільному телефоні.

Для цього виконуємо вхід в ютуб, проходимо авторизацію, натискаємо на аватарку, розташовану зверху. Переходимо в «налаштування», тиснемо клавішу «автовідтворення», знаходимо рядок «наступний відеоролик», відключаємо опцію «автовідтворення».

Другий спосіб дозволяє відключити функцію автоматичного показу відеоролика назавжди. В подальшому користувач входить в ютуб без переміщення зазначеного повзунка.

У тому випадку, коли при перегляді роликів з’явиться бажання активувати або відключити відтворення в автоматичному режимі, рекомендується скористатися першим варіантом, за допомогою якого потрібні параметри регулюються швидше.

На Iphone

Існують особливості, як прибрати автовідтворення на YouTube на телефоні Айфон, що працює на iOS. Додаток, встановлений на ньому, має певні відмінності від версії, використовуваної на ОС Андроїд. Для перших моделей більшість опцій були недоступні, але сьогодні смартфони оснащені софтом, відрізняється зручною налаштуванням.

Як і на Андроїд, прибрати автоматичне відтворення відео в ютубі на Айфоне можна назавжди або на деякий час.

Спосіб № 1

Розберемо перший спосіб, як відключити автовідтворення в додатку для YouTube:

  • входимо в обраний відеоролик;
  • вгорі знаходимо тумблер, переводимо його в положення «викл.».

При необхідності ви в будь-який момент внесете зміни і повернете автовідтворення на відеохостингу.

Другий спосіб

Розберемося з другим варіантом, як вимкнути автовідтворення на ютубі на телефоні:

  • відкриваємо прогу, угорі праворуч знаходимо аватарку, натискаємо на неї. Якщо картинки немає, система показує заголовну букву вашого імені;
  • входимо в «налаштування», пересуваємо повзунок на позицію «автовідтворення відключено».

Цей варіант дозволяє відключити опцію на невизначений термін.

Висновок

Тепер вам відомо, як в ютубі відключити автовідтворення наступного ролика на мобільному телефоні.

Звертаємо увагу на одну важливу особливість – при відключенні автоматичного програвання на одному з пристроїв, налаштування зміняться на інших гаджетах.