Як відключити рекламу в ютубі: прибрати безкоштовно, позбутися назавжди

Як відключити рекламу в ютубі: як прибрати в додатку на Андроїд телефон, Айфон, на iOS, на компютері, на ПК, в Yandex браузері

На рекламу витрачаються величезні гроші лише для того, щоб споживач дізнався про існування товару або послуги. Користувачі інтернетом часто відчувають проблеми з рекламними банерами та оголошеннями, що заважають дивитися контент. У зв’язку з тим, що реклама є одним з основних варіантів заробітку, проблему вважають досить популярною. Спробуємо розібратися разом, як відключити рекламу в ютубі.

У чому необхідність рекламних вставок?

Для початку весь спам розподілимо на формати:

 • банер – спливає в кутку праворуч на комп’ютерному моніторі;
 • оверлей – банер у відеоролику, використовується найчастіше в браузерних версіях;
 • відеореклама – класичний короткометражний варіант для телевізора, що дає пояснення, чому той чи інший товар вважається кращим. На ютубі подібні блоки дозволяється пропускати через п’ять секунд з моменту їх початку;
 • інтеграція реклами – автор отримує прибуток за те, що розповідає про товари або послуги.

Вставки з рекламами дають непоганий прибуток власникам контентів.

Щоб скласти сценарій, зняти ролик, правильно змонтувати кадри, потрібно чимало часу, а іноді і грошей. Автор збільшує кількість переглядів, сподіваючись отримати прибуток від рекламних вставок. Заробіток зростає в залежності від кількості виконаних за посиланнями переходів.

Як відключається реклама

Якщо ви не знаєте, як позбутися від реклами на ютубі, пропонуємо вашій увазі три нескладних варіанти виключення обридлого контенту.

Використовуємо поєднання кнопок

З урахуванням використовуваного браузера трохи відрізняються збірки з «гарячими» клавішами:

 • відключення реклами в Опера, Хром або Топки виконується через Ctrl – Shift – J;
 • найпростіша схема відключення представлена в нових розробках Internet Explorer, де кліком по єдиної кнопки F12 відкривається перехід на робочу консоль, куди копіюється скрипт і підтверджується власний намір.

Як тільки зазначені кнопки активовані, в додатку ютуб реклама відразу вимикається.

З допомогою спеціальних браузерних розширень

Трапляється, що перший варіант не дає належного результату. Пропонується другий спосіб, як прибрати рекламу під час перегляду, використовуючи розширення для її відключення.

найпопулярніший приклад – Adblock, основними перевагами якого вважаються:

 • надання послуги безкоштовно;
 • версія для скачування знаходиться у відкритому доступі;
 • підтримується будь-якою операційною системою;
 • здатне вимкнути рекламу на будь-якому сайті або браузері.

Якщо ви обираєте варіант, як відключити рекламу на ютубі в мобільному телефоні, скористайтеся послугами цього розширення. Крім того, програму легко налаштувати вручну.

Відключення через Hosts

Це базовий файл в операційці Windows. Щоб назавжди вимкнути рекламу, необхідно внести до нього зміни ручним способом. Для цього Hosts слід знайти, перевіривши кілька кореневих папок диска С:

 • system32, в якій виконуємо перехід drivers – etc – hosts;
 • Sys WOW64, і далі рухаємося відомим шляхом.

Щоб прибрати рекламу з ютуба в Yandex браузері, у вказаний файл вставляється спеціальний скрипт, зміст якого знаходиться у вільному доступі.

Вимикання рекламних вставок на ПК і ноутбука

Відомо чотири методики, як відключити рекламу на комп’ютері:

 • для початку пристрій перевіряється на наявність вірусних програм. Якщо їх наявність підтверджується, необхідно виконати видалення таких, використовуючи «панель управління»;
 • другий варіант, як можна відключити рекламу в ютубі на ПК, полягає у використанні спеціальних софтів, якими сканують і зачищають пристрій, видаляючи з нього шкідливі файли, в число яких потрапляє і оплачений контент;
 • неотключаемую рекламу в YouTube видаляють через скидання браузерних налаштувань. В Хромі такий процес активується в основному меню у розділі «додаткові параметри». У випадку з Firefox процес виглядає так – «меню»-«довідка»-«інформація для усунення проблем». Після цього вибирається пункт «налаштування firefox», в якому використовується підпункт «чистка firefox»;
 • часто проблему зв’язують з вірусною програмою, прописаної в адресному рядку браузера. Найкраще в такій ситуації видаляти адресу програми з вірусом, для чого ПКМ натискається браузерний ярлик, вибирається розділ «властивості». Відкриється функціональне віконце, в якому знаходимо пункт «об’єкт», максимально вправо відтягаємо курсор, щоб відстежити адресні дані програми, що містить вірус.

Є ще кілька варіантів, як відключити рекламу в кінці відео на ютубі, але вони визнані застарілими, очікуваного результату не видають або вважаються складними у виконанні, передбачають знання програмних кодів.

Відключення реклами на мобільних пристроях

Позбавляються від спливаючих рекламних вставок різними способами, і залежать вони від розташування небажаного контенту і причин, по яких він з’являється. Спочатку розберемося, яким чином вимикається реклама в YouTube на Android:

 • розглянемо перший метод, як відключити рекламу на Андроїд. Для цього слід зняти блокування на екрані, що з’являються з-за підписок на повідомлення від різних сайтів. Виконайте перехід в браузер, виберіть пункт «настройка сайтів», перейдіть в «повідомлення». Перед вами відкриється віконце з переліком сайтів, з яких надходять повідомлення. Вибираємо той, який створює перешкоди, натискаємо кнопку «очистити й скинути»;
 • як ще можна прибрати рекламу на ютубі на Андроїд? Іноді вона з’являється в будь-який момент, за екранної блокування і навіть при заряджанні акумуляторної батареї. У подібних ситуаціях висновок один – у пристрої є вірусні програми. Процес, як відключити рекламу в ютубі на Андроїд, досить складний, але результат себе повністю виправдовує.

В магазині Плей Маркет скачується будь-який додаток, встановлюється на телефон і активується. Головне завдання прог, що підказують, як прибрати рекламу в YouTube на Android, полягає у виявленні додатків, що представляють собою причини появи реклами, з подальшим їх вимиканням.

Порядок дій, як відключити рекламу в ютубі на iOS, дещо відрізняється і виглядає наступним чином:

 • на мобільному телефоні входимо в «налаштування», вибираємо пункт «телефон», потім – «sim-програми». Визначаємо перелік додатків, що вказують на джерело;
 • після цього переходимо в свій кабінет і вимикаємо повідомлення push.

Коли такі дії, як відключити рекламу в ютубі на Айфоне, не дають необхідного результату, звертаємося до працівників сервісного центру за професійною допомогою.

Видалення реклами в браузерах

Щоб впоратися з цим завданням, рекомендується використовувати вбудовану захисну опцію. Алгоритм дій такий:

 • відкриваємо меню, розділ «налаштування»;
 • знаходимо підпункт «додаткові налаштування», в ньому вибираємо «блокування недоречною реклами».

Один з варіантів блокування ми вже розбирали – розширення застосування.

Adblock не гарантує стовідсоткового захисту, і через деякий час з’являється нова реклама. Щоб отримати надійний результат, рекомендується застосувати розширене додаток – Adblock Plus.

Ручні методики видалення рекламних вставок на персональному комп’ютері

У початківців користувачів не завжди виходить застосовувати відповідні розширення та програмні забезпечення, у зв’язку з чим пропонується кілька варіантів, як вирішити проплачений контент на комп’ютері ручними способами:

 • непотрібне ЗА видаляється в «панелі управління». Вибираємо пункт «видалення проги», у вікні переліку знаходимо підозрілий софт;
 • якщо після такої дії нічого не сталося, необхідно використовувати інший спосіб – видалити браузерне розширення. Щоб виконати це, на основній сторінці відкривається меню, вибирається розділ «додаткові параметри», після цього – «розширення». З’являється віконце, видає перелік браузерних розширень, з якого усуваються непотрібні файли;
 • один із способів – скидання браузерних налаштувань;
 • крім того, вірусний сайт знаходять у браузерном ярлику через пошукову систему.