Як відкрити підписки у ютубі: з телефону, компютера

Як відкрити підписки у ютубі: як показувати, перевірити інформацію на каналі, як зробити з допомогою програми, браузерної версії

Можливість зробити підписку на придивився відеоканал являє собою одну з потрібних опцій. Як встановлено правилами багатьох розіграшів, проведених на інтернет-майданчику, від власника каналу потрібно зазначення посилання на власний аккаунт з підпискою на конкретного видеоблогера. Так влаштовано з самого початку, що ваші підписки залишаються невидимими для інших юзерів, які відвідують відеоканал, але така ситуація швидко виправляється. Пропонуємо розібратися, як відкрити підписки у ютубі, використовуючи мобільний телефон чи персональний комп’ютер.

Як це зробити?

Найчастіше канали, на які підписується глядач, відображені відокремленим списком в сервісному меню. Такий розділ називається «підписки». Ця вкладка розташовується нижче пункту «в тренді», пояснення, як показувати підписки на ютубі.

Є пара нескладних методів, як відкрити доступ до передплати на хостингу. Такі дії виконуються за допомогою програми або браузерною сервісної версії. Пропонуємо розглянути ці варіанти окремо.

Через персональний комп’ютер

Розберемося, як відкрити підписки на ютуб-каналі, працюючи на ПК. Для цього виконується алгоритм:

 1. активується браузер;
 2. в рядок під вводиться адреса https://www.youtube.com;
 3. у власному акаунті проходимо процес авторизації;
 4. натискаємо на профільний значок, розташований в кутку праворуч;
 5. знаходимо іконку у вигляді шестерні, клікаєм по ній, переходимо в розділ «налаштування»;
 6. лівіше інтерфейсу розташовується меню, в якому вибираємо розділ «конфіденційність»;
 7. знаходимо пункт «показувати інформацію про мої підписки», видаляємо біля нього мітку у вигляді галочки. Щоб зміни запрацювали, натискаємо кнопку «зберегти»;
 8. переходимо на сторінку наявного відеоканалу або створюємо новий, використовуючи кнопку «мій канал».

При створенні нового ресурсу для того, щоб відкрити підписки на YouTube, користуємося представленої хостингом інструкцією.

 • на сторінці відкриваємо пункт «налаштування»;
 • відключаємо функцію «не показувати інформацію про мої підписки»;
 • внесені в роботу опції зберігаємо зміни.

Після всіх дій, що демонструють, як відкрити лайки і підписки на ютубі, кожен користувач, з яким у вас оформлена передплата, отримує можливість для перегляду переліку таких.

Знаючи, як зробити відкриті підписки на ютубі, ви приховаєте список від сторонніх користувачів, внісши відповідні зміни в налаштування.

Через смартфон

Як відкрити підписки на YouTube з телефону? Діємо наступним чином:

 1. активуємо мобільний додаток ютуб через мобільний телефон;
 2. натискаємо на аватарку, переходимо в меню, вибираємо розділ «мій канал»;
 3. перед тим, як відкрити інформацію про підписку в ютубі, виконуємо перехід в «налаштування», натиснувши значок «шестірня»;
 4. вибираємо пункт «конфіденційність», деактивуємо функцію «не показувати інформацію про мої підписки»;
 5. після виконаних дій перелік відеоканалів відкривається для передплатників і підписок.

Знаючи, як перейти для виконання налаштувань, ви легко створите зворотні зміни, повернувши опцію «ютуб не показує підписки».

Висновок

Як дізнатися, що передплати знаходяться у вільному доступі? Перед тим, як перевірити, чи працюють вони на ютубі, вийдіть з облікового запису і перейдіть на іншу сторінку.