Як відмінити підписку на ютуб преміум: на Андроїд, на Айфоне

Як відмінити підписку на ютуб преміум: як вимкнути, прибрати YouTube Premium на телефоні, повернуться гроші, якщо відмовитися від послуги

Часом оплата послуг необхідна на тимчасовій основі яких стає неможливою з економічних міркувань, і її в таких випадках рекомендується зупиняти. Відмовитися від опції можна самостійно, використовуючи будь-який сучасний гаджет. Розберемося докладніше, як відмінити підписку на ютуб преміум.

Відключаємо сервіс

Виконується така дія в будь-який час за наявності під рукою підходящого пристрою. Користувач відмовляється від послуги, зберігаючи за собою профіль і передбачені для нього можливості. Аналогічне правило поширюється і на пробну версію.

ПК

Розберемося, як відмовитися від підписки на ютуб преміум, використовуючи для цього персональний комп’ютер. Алгоритм, як відключити YouTube Premium, виглядає наступним чином:

 • виконуємо перехід по спеціальному посиланню;
 • натискаємо розділ «підписки»;
 • клікаємо по черзі на «вимкнути» і «відмінити»;
 • вказуємо причину, натискаємо кнопку «далі»;
 • підтверджуємо власні наміри.

Трапляється, що прибрати підписку на ютуб преміум таким способом не представляється можливим. Цьому сприяють наступні причини:

 • підключення сервісу здійснювалося через Еппл. В даній ситуації відміна послуги можлива з допомогою iTunes;
 • версія на платній основі оформлена через Google Play Music. Відключити преміум користувач зможе, використовуючи налаштування облікового запису даного сервісу;
 • ймовірно, скасування вже проведена раніше. Переконайтеся в цьому, перейшовши за вказаною на сторінці посиланню.

Врахуйте, що оплата знімається на початковому етапі циклу. Якщо користувачем прийнято рішення на видалення підписки, її функції зберігаються до закінчення поточного місяця (розрахунковий період). Пояснюється це просто – гроші вже переведені.

Скасувати підписку на музику і відео в ютубі вважається крайнім заходом, як правило, досить тимчасово призупинити дію опції. Перейдіть по посиланню, знайдіть розділ «на сторінку підписки», клікніть по кнопці «відключити», далі – за «призупинити». Вкажіть потрібний період в місяцях, на який бажаєте відмовитися від послуги.

Тимчасове відключення виконується на строк від одного до шести місяців. Всі зміни вступають в дію з настанням нового місяця, наступного за розрахунковим. Користувач позбавляється всіх опцій платного сервісу, втрачає доступ до аудіо – і відеофайли. Як тільки вказаний для перерви термін підійде до кінця, сервіс автоматично активується, відбудеться списання коштів з вашого рахунку.

Повернути передплату можна в будь-який час, перейшовши за посиланням і клацнувши по кнопці «відновити».

Андроїд

для Власників сучасних смартфонів повинно бути відомо, як відключити ютуб преміум на Андроїд. Щоб виконати такі дії, необхідно:

 • натиснути на профільне фото, увійти в розділ «платні послуги»;
 • вказати функцію, яку необхідно деактивувати;
 • позначити причину власного вибору, натиснути клавішу «далі», клацнути по кнопці «так».

На жаль, відписатися від ютуб преміум на Андроїд виходить не завжди. Причиною цього вважається підключення послуги через Еппл або за допомогою Гугл Плей Музики. У кожному з випадків процес відключення виконується індивідуально.

Переконайтеся в актуальності сервісу, адже ніхто не застрахований від того, що деактивація була виконана раніше. Порядок зняття засобів та позначення розрахункового дня вже зазначалося в попередньому розділі.

Якщо ви шукаєте варіант, як відмінити підписку ютуб преміум на Андроїд на певний час, просто поставте її на паузу. В такому випадку дійте за інструкцією:

 • відкрийте програму, увійдіть у «платні послуги»;
 • знайдіть послугу, що вимагає тимчасового відключення (преміум);
 • клікніть по черзі по кнопках «вимкнути» і «призупинити»;
 • пересуньте спеціальний повзунок, щоб вказати точний термін у кількості місяців.

Як і на комп’ютері, тимчасово відключити ютуб преміум на телефоні Андроїд можливо на півроку. Внесена зміна починає діяти з першого числа місяця, наступного за звітним.

Повернути сервіс до дії ви зможете в будь-який час увійшовши в «платні послуги», вибравши потрібний пункт і натиснути клавішу «відновити».

Айфон

Залишається розглянути спосіб, як відключити підписку ютуб преміум на Айфоне. Алгоритм такий:

 • натискаємо профільну картинку, вибираємо розділ «платні послуги»;
 • визначаємо опцію, яку потрібно вимкнути;
 • натискаємо «налаштування підписок», оформлених через Еппл;
 • вибираємо пункт, що стосується ютуб преміум, натискаємо кнопку «скасувати».

В цьому випадку діють аналогічні правила, як для Андроїда – опція повертається автоматично через зазначений термін, користувач зможе в будь-який час повернути підписку.

Якщо розділ «налаштування» не містить необхідну категорію, натискаєте пункт iTunes App Store, клікаєте по власним ID, потім – на посилання «Подивитися ID Еппл», виконуєте прокручування вниз, в розділі «підписки» вибираєте «преміум».

Додаток Ютуб Дітям

Для повноти картини з’ясуємо, як відключити платну підписку для цього додатка. Порядок дій виглядає наступним чином:

 • клікаємо по знаку «замок», який розташований у нижній частині екрану;
 • вказуємо кодові цифри, що з’являються на дисплеї, або вносимо власний пароль. У додатку Ютуб дітям є спеціальний розділ «батьківські установки», для якого встановлюється код, що забезпечує доступ. Якщо такий пароль для захисту використовувався, вводяться саме ці дані;
 • входимо в «налаштування»;
 • клікаємо по аккаунту з функцією ютуб преміум;
 • знаходимо розділ «видалити з програми».

Після того, як прибрали послугу таким способом, у дитячій програмі доступ до неї не зберігається.

В подальшому, якщо виникає бажання, опцію можливо повернути, скориставшись будь-яким профілем, через який вона оформлялася раніше.

Підводимо підсумки

Знаючи, як відмінити підписку, користувач у будь-який момент призупинить або анулює її назавжди.

Часом виникає питання – якщо скасувати підписку ютуб преміум, повернуться гроші? За розрахунковий місяць – ні, опція буде автоматично працювати до кінця періоду.

Повернення решти коштів можливий у випадку, якщо відключення відбувається з причини, не залежної від користувача – опція втрачає нормальну працездатність, або з’являються які-небудь ушкодження. У будь-якому випадку, з питання повернення грошей доведеться звертатися в службу технічної підтримки.