Як відновити канал на ютубі: якщо заблокували, по імені

Як відновити канал на ютубі: як створити аккаунт на YouTube, якщо нічого не памятаєш, забуті особисті дані, після блокування, злому, викрадення

Відомий відеохостинг технічно призначений для зберігання і показу матеріалів, опублікованих блогерами. Крім можливості переглядати контент, ютуб надає право на залишення коментарів та лайків на роликах, дозволяє відправляти відеозапису знайомим через соціальні мережі, оформляти підписку на потрібний канал, забезпечуючи його авторові славу й заробіток. Такі способи пропонуються давно, але, що дивно, ресурс створює деякі складності в питанні, як відновити акаунт у ютубі. Але головна проблема, яка змушує страждати власників блогів, пов’язана з тим, як відновити канал на ютубі, якщо його видалили з причини блокування.

Забуті особисті дані, необхідні для входу

Коли під час авторизації почалися ускладнення з введенням вхідних параметрів – забутий пароль в базі даних не знаходиться логін, необхідно скористатися спеціальним алгоритмом.

Щоб відновити обліковий запис на ютубі, якщо нічого не пам’ятаєш, виконуємо наступні кроки:

  • відтворюємо логін. В момент проходження авторизації сервіс відразу запитує номер контактного телефону або адресні дані електронної пошти від гуглівського акаунта, автоматично надає доступ не тільки до видеохостинговой платформі, але і до інших сервісів. З урахуванням текстової інформації, зазначеної у відповідній графі, змінюється наступний варіант авторизації – при налаштуванні перевірки по двом чинникам необхідно отримати пароль разового використання, в класичному варіанті додатково вказується секретний код. Якщо виникла ситуація, що забули не тільки номер телефону, але і дані електронної пошти, натисніть клавішу «забув», після чого з’являється надія на відновлення доступу до облікового запису в ютубі допомогою резервної поштового версії;
  • згадуємо пароль. Коли є поштова адреса, номер телефону вказаний правильно, але забули секретну комбінацію, натисніть відповідну клавішу. На моніторі з’являється повідомлення, що містить прохання на введення будь-якого застарілого пароля, щоб підтвердити особу та ініціювати скидання. Існує й альтернативне рішення – коли забуті всі паролі, натискаєте клавішу «інший спосіб». Після цього доводиться вказувати контактний номер телефону і чекати повідомлення з інструкціями, або вказувати резервний варіант електронки, щоб отримати посилання на сторінку для підготовки чергового парольного коду.

Тепер у вас не виникне труднощів, як відновити обліковий запис YouTube.

Видаляємо канал і знову його відновлюємо

Процес взаємодії з поточними видеоканалами, пов’язаний з додаванням нових або відновленням старих, розробники хостингу запропонували в розділі «налаштування»:

  1. вибирається пункт з параметрами панелі для оперативного доступу, для чого натискається кнопка, розташована в правій частині інтерфейсу;
  2. виконавши вхід в «налаштування», необхідно ознайомитися з підрозділом «аккаунт», в якому розробники зробили пропозицію на взаємодію з каналами, до яких є доступ, і відкриття нових. Якщо виникло бажання почати нову кар’єру на ютубі, видаляти старий канал не слід. Ніхто не забороняє мати їх кілька і розміщувати контент, не проходячи додаткову реєстрацію;
  3. у разі, коли покинутий відеоканал виявиться абсолютно марною, звертайтеся до розділу «додаткові налаштування», через які надається доступ до особливо важливих відомостей і клавіші «видалення каналу». Саме ця кнопка спричиняє незворотні наслідки – з головної сторінки зникають дані про залишених лайку і коментах, пропадає контент — від відеоматеріалів до залишених записів. Після проведення чистки ютубовского каналу на ньому залишається тільки профільна сторінка. Якщо є бажання, можна відновити через підрозділ «облікові записи».

Ручним способом вся інформація не повертається. Не допоможе в цьому разі і звернення в технічну підтримку.

Відновлення після блокування

Тепер розглянемо, як відновити обліковий запис, якщо ютуб його заблокував через порушення прав, встановлених хостингом.

Подібне питання вирішується з допомогою співробітників техпідтримки. В даному випадку передбачена можливість подачі офіційної апеляційної скарги.

На гугловський сторінці необхідно докладно заповнити спеціальні поля, вказуючи в них адресу електронної пошти, ім’я, адресну посилання відеоканалу.

В якості додаткової міри складається звернення, у якому зазначаються причини, за яких ютуб заблокував або видалив канал помилково. Якщо ваші доводи вважатимуть правдоподібними, то десь через три дні ви отримуєте доступ для користування, тому що блокування з відеоканалу знімається автоматично.

Є альтернативне рішення відновити обліковий запис на ютубі по імені – завести другий профіль.

Відновлення вкраденого відеоканалу

Коли ваш аккаунт зламаний або викрадений, дійте іншим способом – подача апеляцій не має сенсу. Є тільки один варіант, що дозволяє вирішити все по справедливості – звернутися до ютубовскому спільноти.

Необхідно скласти докладний звернення, наповнивши його конкретикою з фактів і вимог. Називати свій пароль та зазначати інші конфіденційні відомості необхідності немає, але скріншот зробити зайвим не буде.

Допомогти відновити обліковий запис на ютубі сом можуть члени спільноти та співробітники адміністрації, виявили сліди злому.

На жаль, на стовідсотковий позитивний результат розраховувати не варто – ютубовская політика складна і суперечлива.