Як включити дитячий режим на ютубі: поставити, налаштувати

Як включити дитячий режим на ютубі: що це за функція, як зробити в YouTube на Андроїд, на смартфоні, на ПК, як відключити опцію

З допомогою такої корисної опції забезпечується безпека для дітей, які користуються видеохостинговой платформою. Категорія глядачів, що не досягла повнолітнього віку, дивиться мультиплікаційні фільми і передачі пізнавального характеру. Якщо функція налаштована правильно, батьки можуть не хвилюватися, що дитина відкриє відеоматеріал, в якому містяться сцени насильства, нецензурні вирази й інший негатив. Сьогодні розберемося, як включити дитячий режим на ютубі.

Що це за функція?

З допомогою опції «дитячий режим» в YouTube активується безпечний перегляд відеороликів.

Контент сортується спеціальними фільтрами, отсеивающими будь-яку негативну інформацію і відео, вважаються неприйнятним для маленьких відвідувачів.

Співробітники адміністрації хостингу передбачили можливість, як поставити дитячий режим на ютубі, відносно недавно. Одночасно з цим посилився контроль за публікуються матеріалами.

Автори каналів, які розміщують відео для дорослих, зобов’язані встановлювати мітку «18+», що обмежує перегляд за віком. Якщо ця умова не виконується, в процесі модерації матеріалу мітка встановлюється автоматично, інакше відеоканал ризикує бути заблокованим.

Як тільки в YouTube вийде включити дитячий режим, працюючі фільтри вирізають негативний контент з рекомендацій. Необхідно врахувати, що така опція в роботі не завжди гарантує стовідсотковий успіх. Недобросовісні блогери часом розміщують відеоролики, не рекомендовані для дитячого перегляду, і модератори пропускають їх по чистій випадковості.

Способи включення

Використовуючи видеохостинговый інструментарій, вийде налаштувати такий режим натисканням двох кнопок.

Активувавши функцію, ви можете бути спокійними за дітей, тільки пам’ятайте, що система деколи допускає промахи, і поясніть малюкові, будь матеріалів в інтернеті йому необхідно уникати.

Підключаємо на ПК

Алгоритм дій на цьому пристрої виглядає наступним чином:

 1. необхідно пройти процес авторизації або зареєструватися на хостингу, щоб отримати доступ до його опцій;
 2. натиснути на профільну іконку;
 3. у переліку, що з’явився, вибрати розділ «безпечний режим», для чого прокрутити список вниз;
 4. для включення захисту повзунок переміщаємо в положення «вкл.».

Включивши контентні фільтри, перезавантажуємо браузер. Фільтруюча система починає свою роботу і допоможе відстежити, який матеріал дивляться ваші діти.

Є ще спеціальні браузерні розширення та оглядові налаштування, блокування виконують монітора, якщо зроблений перехід на сторінку з негативними відеоматеріалами.

Установка через смартфон

Тепер подивимося, як включити дитячий режим на ютубі на Андроїд. Кожна сучасна дитина має смартфон або планшет, і доведеться проявити турботу про безпеку малюка.

Отже, як зробити дитячий режим на ютубі в Андроїді:

 • проходимо реєстрацію на хостингу, активуємо мобільну версію програми;
 • натискаємо іконку профілю, в меню знаходимо розділ «налаштування»;
 • вибираємо пункт «безпечний режим», включаємо його, пересунувши тумблер у відповідне положення.

Тим, хто здійснює перегляд контенту через мобільний браузер, для установки захисного режиму доведеться увійти в повну версію ютубовского сайту, для чого знову відкривається профільне меню, виконується прокрутка вниз і знаходиться необхідний підрозділ.

Процес включення захисту на Айфоне трохи відрізняється від наведеної вище інструкції. Пройшовши авторизацію і активувавши ютубовское додаток, перейдіть в профільні налаштування, виберіть пункт «фільтрація пошуку», підключіть сувору фільтрацію.

Якщо не знаєте, як відключити дитячий режим в ютубі, знайдіть розділ «фільтрація пошуку», виберіть пункт «фільтрувати». Режим пошуку та рекомендації знову стають активними.

Відключаємо опцію

На всяк випадок подивимося, як вимкнути дитячий режим в ютубі. Виконується це так:

 1. заходимо в меню свого профілю;
 2. клікаємо по пункту «безпечний режим»;
 3. пересуваємо перемикач в неактивний стан;
 4. виконуємо перезавантаження браузера.

Висновок

Тепер ви в курсі, як налаштувати або прибрати дитячий режим в ютубі. Для цього задіюється вбудований інструментарій платформи, для активації якого роблять два – три натискання відповідних кнопок. Після таких дій відбувається активування фільтрів, що забезпечують сортування вмісту доступ для дітей тільки до позитивного матеріалу.