Як включити коментарі в ютубі: з телефону, на смартфоні, на Андроїд

Як включити коментарі в ютубі: як відкрити, дозволити коменти на каналі під відео, підключити повідомлення на компютер в 2020

Як тільки розробники впровадили опцію «відео для дітей», ютуб відразу прибрав коментарі до відеороликів, щоб захистити неповнолітніх користувачів від висловлювання образливого характеру. Але сьогодні багатьом не дає спокою завдання, як включити коментарі в ютубі, використовуючи різні пристрої. З’ясуємо, як відкрити доступ до комментам на ПК або Андроїд.

Два способи

Перед тим, як включити коментарі в ютубі під відео, необхідно зробити вибір, який з існуючих методів буде для цього використаний.

Перший варіант, що дозволяє відкрити всі коменти – класична ютубовская студія. Слід пройти реєстрацію на акаунті, скористатися для переходу посиланням, потрапити в «налаштування спільноти». Тут знаходяться інструменти, що забезпечують дії з користувачем. Внизу є цікавить нас налаштування – впевніться, що біля «вирішити всі коментарі» встановлена мітка, і вона перебуває в активному стані.

У цьому ж розділі передбачена можливість блокування окремих облікових записів, налаштування модерації коментарів, додавання в заборонений список образ, вибору загального правила на всі коментарі на відеоканалі.

Тепер розглянемо другий метод, як вкл. коментарі через Творчу студію. Переходимо в цей розділ, вибираємо «налаштування», виконуємо перехід в «спільнота». Після цього виконуємо вже знайомі дії – визначаємо, в якому стані знаходиться мітка біля коментарів, визначаємо порядок показу.

Ряд каналів не активують коментарі навіть з модерацією, про що власники отримали відповідні повідомлення. Дитячі відеоканали входять в їх число.

Включення коментів під обраними роликами

Буває, що в цілому коментарі не заблоковані, але під певними роликами вони відсутні. Таке явище спостерігається, коли на каналі з’являються дитячі відеосюжети. У такому разі ютуб самостійно приймає рішення захистити вас відключенням коментів.

До того, як відкрити коментарі в ютубі, переконайтеся, що на відеоканал не накладено заборону на показ такої інформації. Виконавши для цього інструкцію попереднього розділу, перейдіть до редагування цікавить вас ролика, скориставшись розділом «розширені налаштування». Пункт «дозволити всі коментарі» повинен перебувати тут в активному стані.

Відомі випадки, коли після виконання таких дій і навіть оформлення скарги ютуб не повертав можливість для коментування відеороликів.

З яких пристроїв можливе включення?

Як включити коментарі на YouTube в 2020 році?

Нагадаємо, що класичний варіант Творчої студії змінив інтерфейс.

Якщо ви шукайте спосіб, як включити коментарі в ютубі на комп’ютері, скористайтеся одним із наведених нижче алгоритмів:

 • пройдіть авторизацію, задійте посилання;
 • на лівій панелі знаходимо «налаштування співтовариства»;
 • виберіть пункт «налаштування за замовчуванням». Щоб активувати коменти на ПК, біля потрібного розділу поставте позначку.

А як вирішити коментарі в ютубі, використовуючи другий метод? Рекомендація виглядає наступним чином:

 1. заходимо на видеохостинговую сторінку;
 2. натискаємо профільну іконку, з випав списку вибираємо розділ «творча студія»;
 3. лівіше знаходимо клавішу «налаштування», натискаємо її;
 4. входимо в «спільноти», далі – в «налаштування за замовчуванням»;
 5. у першому блоці визначаємо опцію «дозволити все»;
 6. буває, що після виконаних дій коментарі не включаються. Щоб уникнути цього, не забудьте натиснути клавішу «зберегти» до того, як вийдете з розділу.

Тепер розберемося, як включити коменти в ютубі з мобільного телефону. Це можливо, використовуючи браузер смартфона. Дійте таким чином:

 1. пройдіть авторизацію;
 2. відкрийте сторінку з відеороликами, натисніть кнопку з трьома крапками;
 3. відкриється меню, в якому вибираємо пункт «налаштування»;
 4. відключаємо «безпечний режим», перезапускаємо програму.

Розібравшись, як включити коментарі в ютубі на смартфоні, користувач не зможе перечитувати їх, але й писати нові.

Відповідаємо на питання

З цією темою пов’язано ще декілька нюансів, які цікавлять користувачів. Дізнавшись, як включити коментарі на каналі YouTube, багато людей шукають відповідь на питання «як включити переклад коментарів в ” ютубі». Для початку в гугловський браузері встановлюється спеціальне розширення «Гугл Перекладач». Тепер залишається зрозуміти, його включити. Для цього існує два способи:

 • натискаємо значок розширень, знаходимо пункт «перевести сторінку»;
 • виділяємо зацікавив нас текст, у випадаючому меню правою клавішею миші натискаємо Гугл Перекладач. У другому вікні з’явиться переклад тексту, придатного для роботи.

Як включити повідомлення? Для зручності відстеження коментарів активуйте в ютубі таку функцію, якщо повідомлення відключені.

Як її підключити:

 1. клікніть по значку меню в кутку екрану;
 2. перейдіть в «налаштування», знайдіть розділ «повідомлення»;
 3. визначте для роботи пункт «інші повідомлення», в ньому – підпункт «коментарі і відповіді».

Ми навели приклад, як увімкнути сповіщення про нові коментарі на ютубі на Андроїд. Щоб активувати цю функцію на персональному комп’ютері, зробіть кілька кроків:

 1. відкрийте ютубовский сайт, пройдіть авторизацію в записі;
 2. натисніть профільне фото, після цього – значок «шестірня»;
 3. перейдіть в «повідомлення»;
 4. виберіть пункт «надсилати повідомлення на останні дії на відеоканалі».

Висновок

Ми розібралися, яким чином відкриваються коментарі на хостингу.

Відключати їх не рекомендується, так як саме за допомогою коментів більшість блогерів залучають цільову аудиторію до своїх відеоканалами.

На жаль, для дитячих ресурсів можливість на залишення своєї думки відсутній. Крім того, ютуб відключає коменти під відео, на яких присутні неповнолітні.