Як включити ютуб на телевізорі LG: знайти, налаштувати, дивитися, дізнатися код

Як включити ютуб на телевізорі LG: як відкрити, додати, відновити додаток YouTube Смарт ТВ, увійти в свій обліковий запис з телефону

Уявіть, що вбудований виробником софт зник, або його спочатку не було. Як включити ютуб на телевізорі LG в такому випадку? Розглянемо покрокову інструкцію, яка допомагає у вирішенні завдання.

Алгоритм дій по встановленню

Починаємо розбиратися, як включити YouTube на телевізорі LG.

У більшості випадків пристрої, що володіють опцією Смарт ТВ, мають величезну кількість вбудованих додатків, в число яких входить і ютуб.

На жаль, трапляється таке, що в результаті оновлень активація ютуба стає неможливою, а іноді він зникає самостійно, що особливо характерно для телевізорів, випущених до початку 2012 р. У подібній ситуації необхідно знати, як повернути ютуб на Смарт ТВ LG. Щоб завантажити програму, необхідно виконати наступні маніпуляції:

 1. включаємо пристрій, переходимо в «смарт тв»;
 2. відкриваємо перелік софтів, входимо в LG Store;
 3. перед тим, як поставити додаток, в пошукову рядок вводимо слово «youtube» або ручним способом знаходимо необхідний сервіс у списку, повертаємося на сторінку програми для його установки;
 4. у віконці натискаємо відповідну клавішу, чекаємо, поки завершиться процес;
 5. YouTube для Смарт ТВ LG знову з’являється серед встановлених програм, додатком можна користуватися в будь-який час.

Якщо перелічені дії позитивного результату не дали, є другий варіант, як відновити ютуб на телевізорі LG. Дійте таким чином:

 1. увійдіть в телевізійні установки, знайдіть пункт «мережа», потім виберіть підпункт «мережеве підключення»;
 2. натисніть клавішу «налаштувати підключення», щоб відкрити перелік мереж, до яких є доступ, знайдіть розділ «додаткові налаштування»;
 3. визначитеся з варіантом, як зробити з’єднання. У віконці, що з’явилося вибираємо «задати днс» — «введення вручну», міняємо дані на комбінацію «85.17.30.89», тиснемо «ок»;
 4. входимо в перелік, вибираємо «Росія ТБ», і воно автоматично змінюється на Fork Player.

Цей додаток має багаточисельні опції, в тому числі – забезпечує перегляд відеоматеріалів з ютуба.

Як налаштувати ютуб

Як додати ютуб в Смарт ТВ LG, ми розібралися. Але щоб забезпечити комфортний перегляд, необхідно знати, як налаштувати додаток. Процес передбачає певні зміни, які роблять використання софту зручним.

Багато користувачів стверджують, що перехід в ютубовскую запис прискорює пошук каналів, надає масу можливостей. Якщо такий запис не створена, зробіть це для початку в персональному комп’ютері або ноутбуці, після чого – перенаправте в телевізор.

Є важливий пункт – зв’язати додаток зі смартфоном, що надалі спростить процеси.

Така настройка виконується по Wi-Fi:

 • у телефонному браузері знаходимо потрібний сайт;
 • виконуємо вхід в Смарт ТВ, відкриваємо ютубовское додаток, вибираємо розділ «налаштування», в ньому — пункт «прив’язати пристрій»;
 • на дисплеї смартфона відкриється віконце з кодом активації, який вводиться в спеціальне поле телевізора.

Тепер в ютубі ви зможете шукати відеоматеріали з телефону, активуючи їх показ на телевізорі LG.

Як створити обліковий запис

Після того, як ви змогли зайти в ютуб, рекомендується відразу зайнятися створенням облікового запису. Виконується це через офіційний портал виробника або безпосередньо з телевізора:

 1. переходимо в режим «Смарт ТВ», клікаєм по профільному значку;
 2. у віконці вибираємо клавішу «реєстрація»;
 3. вивчаємо угода, даємо підтвердження;
 4. в спеціальній графі вказуємо дані електронної пошти, на яку надійде повідомлення з кодом і паролем;
 5. два рази вписуємо пароль;
 6. тиснемо клавішу «реєстрація». У випадку, якщо всі дії виконані правильно, вам надійде пропозиція на підтвердження реєстрації;
 7. на комп’ютері відкриваємо пошту, читаємо повідомлення від LG, виконуємо перехід по надісланої посиланням, щоб завершити процес реєстрації, чекаємо відповідного повідомлення про завершення дії;
 8. повертаємося до телевізора, вводимо електронну поштову адресу, вказуємо пароль на вхід. З’являється повідомлення, щоб ви введи додаткові дані на користування різними послугами. Від цієї опції можна відмовитися натисканням кнопки «ні»;
 9. завершено процес реєстрації, червоний профільний значок стає зеленого кольору.

Відповідаємо на питання

Як дізнатися код телевізора LG для ютуба? Перед тим, як дивитися ютуб, відкриваємо додаток, заходимо в «налаштування», вибираємо розділ «підключити вручну». З’являється код синього відтінку. Необхідно ввести код з телевізора LG на YouTube activate в мобільний телефон, планшет або ПК.

Чому на телевізорі немає ютуба? Або додаток не встановлено виробником, або воно з якоїсь причини «злетіло», після чого LG Смарт ТВ автоматично припиняє його підтримку.

Як видалити додаток ютуб? Подвійним натисненням кнопки пульта викликаємо на екрані поява хрестика з намальованою головою білого кольору. Після цього тиснемо «ок», відкриваємо меню, в якому підтверджуємо процес видалення.

Як увійти в акаунт на телевізорі LG? Розглянемо варіант, як це виконати через смартфон. Перевіряємо, щоб телефон був підключений до мережі Wi-Fi, вибираємо на ньому опцію «увійти», відкриваємо ютубовское додаток, виходимо в учетку, виконуючи пункти інструкції.

Що означає чорний екран Lg Smart TV? Доступ до ютубу втрачений, доведеться перевстановлювати програму або перепрошивати пристрій.

Як знайти ютуб на телевізорі? Відкрийте перелік з додатками.

Як заблокувати або розблокувати показ відеоматеріалу? Включаємо систему блокування, вибираємо канал, тиснемо клавішу «блокувати» («розблокувати»).

чи Є спосіб очистити історію ютуб в смарт LG? Перейдіть в режим Смарт ТВ, активуйте інтернет-браузер, знайдіть розділ «налаштування» — пункт «очистити кеш», натисніть кнопку «ок».

У чому необхідність віджетів для LG Смарт ТВ з ютубом? Вони розширять можливості пристрою, додадуть функції.