Як включити ютуб на телевізорі Соні: встановити, ввести код

Як включити ютуб на телевізорі Соні: як налаштувати додаток на Sony Бравиа, як підключити, закачати, активувати YouTube на Smart TV

Сьогодні ютуб вважається однією з великих видеоплатформ інтернету. Він зручний у використанні, представляє різноманітний контент, дозволяє розміщувати свої відеоматеріали – і це тільки основні його переваги. Як тільки з’явилися телевізори, оснащені опцією Смарт ТВ, хостинг набув ще більшої популярності, тому що увійшов до списку встановлених софтів, забезпечивши перегляд улюблених фільмів без комп’ютера і інших гаджетів. Розберемося, як включити ютуб на телевізорі Соні і що робити, якщо він відмовляється працювати.

Причини збою

Що робити, якщо програма не функціонує нормально? Працездатність сервісу на ТВ Соні залежить від багатьох факторів, основними з яких вважаються:

  • змінюється сервісна політика. Велика ймовірність того, що ваша модель застаріла, оновлене додаток на ній не підтримується;
  • активація ютуба на телевізорі Соні неможлива із-за збою операційки. Доведеться почекати, поки все наладиться самостійно;
  • якщо на Соні Бравиа з’явився сигнал «ютуб: помилка мережі», є ймовірність того, що збій стався на самому сервері. У цьому випадку теж слід почекати якийсь час і повторити спробу входу;
  • сталося ненавмисне видалення проги, або в ліцензійному магазині платформи сталася якась проблема. Як правило, таке відбувається з телевізорами, які працюють на базі Опера ТБ.

Відзначаються проблеми, пов’язані з розбіжностями між ютуб і компанією Соні. Така ситуація теж не залежить від користувачів.

Як виконується налаштування?

Спробуємо розібратися, як налаштувати додаток на телевізорі Соні Бравиа. Для цього існує кілька нескладних і універсальних рішень, знімають проблему.

Оновлення програми

Такий спосіб застосовується для передвстановленого софта. Перед тим, як включити ютуб на телевізорі Sony, переходять в Гугл Плей, у переліку додатків знаходять «youtube», стару прогу видаляють, в пошуковику вибирають оновлену версію та клацають кнопку «оновити».

Чистка кеша

Спосіб, як видалити ютуб і встановити оновлений, спрацьовує завжди.

Перед тим, як відключити сервіс, очистіть кеш.

Для цього на пульті телевізора Sony попрацюйте з кнопкою «home», перейдіть в розділ «налаштування», відшукайте пункт «програми», виберіть значок «youtube», клікніть по ньому. Вам слід натиснути кнопку «очищення даних», і, якщо ваш ТВ працює на Андроїд, успіх гарантований.

Способи для старих моделей

Ними користуються на пристроях, випущених до 2012 року. Офіційно відновити працездатність ютуба не вийде, але є обхідні шляхи вирішення такої проблеми. Необхідно підключити смартфон, ввести в нього код ютуб активате з телевізора Соні, і дивитися відео, що транслюється з гаджета, на телеекрані. Другий варіант виправлення ситуації – андроїдна приставка. Ще один – організація перегляду через браузер ПК.

Відповідаємо на питання

Ми розглянули кілька варіантів, як підключити ютуб до телевізора Соні. Тепер дамо відповіді на деякі питання, без яких усунення проблеми не буде можливим.

Як дізнатися код для підключення ютуба? Виконайте вхід в програму, знайдіть пункт «інший спосіб», вкажіть у рядку «new devices», і перед вами з’явиться код.

В телевізорах Соні з ютубом блимає лампочка 8 разів. Що це означає? Якщо індикатор працює таким чином, перед тим, як закачати ютуб, доведеться скинути налаштування. Таке діяння передбачено для певних моделей.

Чому в Sony xm1000m2 в ютубі переривається звук? Ймовірно, цей дефект викликаний самим відеороликом – попрацюйте регулятором гучності. Друга причина – нестійка зв’язок з інтернетом. Якість відео в YouTube на Sony Smart TV повинно бути не нижче 720p.