Як встановити батьківський контроль на ютубі: на компютері, телефоні

Як встановити батьківський контроль на ютубі: як зробити, включити функцію на Андроїд через мобільний додаток на ПК, як прибрати опцію

Таку опцію вважають корисною, так як з її допомогою захищають дитину від перегляду відеоматеріалів негативного змісту. Щоб використовувати цей додаток, пропонуємо дізнатися, як встановити батьківський контроль на ютубі.

Особливості функції

Як відомо, на платформі міститься достатня кількість відеоматеріалу, не придатного для перегляду дітьми. Неповнолітній користувач здатний переглянути ролик випадково, отримавши психологічну навантаження. Включивши на комп’ютері батьківський контроль в ютубі, ви будете впевнені, що подібні ситуації дитині не загрожують.

На жаль, будь-яка спроба перекрити доступ до малоприємним відеосюжетами може виявитися недостатньо результативною.

Недобросовісні часом блогери публікують небезпечні ролики, а модератори дозволяють викладати цей контент.

Як встановити обмеження

Існує ряд способів, як встановити батьківський контроль на YouTube.

Справедливо зауважити, що це швидше відсікання негативних відеоматеріалів. Воно не гарантує стовідсотковий захист від небажаних відео, весь матеріал, опублікований на хостингу, не контролює.

Змінити списки каналів, переглянутих дитиною, ви не зможете, але історію переглядів уточнити в змозі.

Надійніше всього блокувати негативний ютуб – закрити його. Це вселить упевненість, що дитина не побачить нічого поганого. Але якщо шукаєте варіанти, як зробити батьківський контроль на ютубі, дамо деякі рекомендації, які залежать від того, через яку платформу здійснюється перегляд.

Закриваємо доступ на персональному комп’ютері

Щоб встановити батьківський контроль у YouTube на ПК, використовують будь-який з браузерів. Розглянемо приклад алгоритму для браузера Яндекс.

Отже, як прибрати весь негатив з інтернету? Діємо наступним чином:

  1. переходимо на головну ютубовскую сторінку, в гугловський акаунті проходимо процес авторизації, чекаємо, поки не закінчиться завантаження, вибираємо профільну іконку;
  2. прокручуємо меню вниз, знаходимо розділ «безпечний режим». Він вимкнений за замовчуванням, так що натискаємо на даний пункт;
  3. у черговому віконці зміщуємо повзунок у положення «вкл.», щоб активувати режим безпечного перегляду;
  4. залишається перезапустити ютуб, у списку на основній сторінці почнуть з’являтися лише ті відеоматеріали, які визначені для перегляду глядачами не старше вісімнадцяти років.

У разі, якщо відео не отфильтровались, виконайте очистку браузерного кеша і увійдіть в обліковий запис повторно.

Налаштування безпечного режиму таким способом дозволена користувачам, які пройшли на видеохостинговой платформі процес реєстрації.

Налаштування обмежень через мобільний додаток

Сучасні діти користуються смартфонами постійно, тому не буде зайвим дізнатися, як настроїти батьківський контроль на ютубі на Андроїд.

Подібні дії можна виконати навіть при відсутньою облікового запису.

Щоб встановити батьківський контроль в ютубі на телефоні Андроїд, здійснюємо наступні маніпуляції:

  • виконуємо вхід в мобільний додаток, клікаєм по профільної іконці;
  • у вікні переліку вибираємо розділ «налаштування», входимо в нього;
  • натискаємо на вкладку «загальні»;
  • виконуємо прокручування списку вниз, вибираємо пункт «безпечний режим», пересуваємо тумблер на позначку «вкл.».

Повторно входимо в програму, перед цим перевантаживши її з фонового режиму. Крім того, щоб активувати батьківський контроль у YouTube на Android, можна використовувати розширення безпеки, передбачені в Chrome і Mozilla Firefox.

Є ще один нескладний варіант, як встановити батьківський контроль, якщо стоїть ютуб – завантажте додаток, що дозволяє відслідковувати будь-яку активність вашої дитини.

З допомогою цієї функції ви зможете постійно контролювати малюка і приймати своєчасні заходи, щоб не дозволити йому переглядати відеоматеріали, призначені для дорослих глядачів.