Як встановити YouTube на Huawei: P40 Lite, Хонор 8с

Як встановити YouTube на Huawei: як створити акаунт, чому не відкривається, не запускається додаток на планшеті, як видалити ютуб з телефону Хуавей

Існує варіант установки ютуба, Гугл Плей і інших сервісів на мобільні пристрої Huawei. Застосувати такий метод може кожен користувач, але стовідсотковий результат поки не гарантується. Правда, більшість встановлених додатків починають функціонувати реально. Давайте розберемося разом, як встановити YouTube на Huawei, і працює він на Хуавей в принципі.

Наведемо приклад

Є спосіб, як швидко поставити ютуб на мобільник цього бренду без Гугл. Для прикладу розглянемо смартфони P40 Pro, P40 Lite, Mate 30, Mate 30 Pro, в яких звичної багатьом андроидной частини не передбачено спочатку.

Ці телефони вперше в світі вийшли на світовий ринок, не маючи відомих всім сервісів.

Кілька способів вирішення питання, як встановити ютуб на Хуавей, приводив CNews, але на Android Central був знайде новий метод більш економічний за часом і не передбачає особливих знань в сучасних мобільних пристроях.

Слід зауважити, що певні ризики ніхто не виключає, тому що перед тим, як встановити на YouTube Huawei P40 Pro, P40 Lite або іншу версію, доведеться завантажити на пристрій китайську програму, приховані опції якої до кінця не вивчені.

Як все працює

Щоб інтегрувати в такі смартфони гугловський сервіс, потрібна установка спеціальної програми, скачаного з порталу Izplay.net.

У вересні минулого року його ім’я розробника відомо не було, і установка такої програми виконувалася під повну відповідальність власника телефону.

Прога, що забезпечує процес, як встановити ютуб на Хуавей П40 Лайт, являє собою стандартний apk-файл для Андроидного софта, скачуваний через персональний комп’ютер або мобільний телефон з браузеру. Програмне забезпечення відрізняється простим інтерфейсом, доступному виключно на китайській мові, для роботи з ним потрібні адміністраторські права (не root!).

Запустивши додаток, з вказаного сайту ви автоматично скачаєте всі необхідні сервіси Гугл, аж до магазину Гугл Плей Маркет. Відомі випадки, коли процес завантаження переривався, але проблема усувалася повторним запуском, і всі необхідні файли скачують в повному обсязі.

Виконавши всі дії, мобільний пристрій слід перезавантажити, видалити китайську програму, запросившую права адміністратора. Гуглівського сервіси будуть працювати в штатному режимі.

Відповідаємо на запитання користувачів

Щоб ви краще уявляли собі, як все відбувається, наведемо відповіді на деякі запитання, що задаються користувачами найчастіше.

Як видалити ютуб з телефону Хуавей? Якщо ви скачували і встановлювали його самостійно, скористайтеся простим методом:

  • на робочому столі знайдіть програму;
  • натисніть на нього пальцем, поки не з’явиться опція видалення;
  • перетягніть до неї ярлик, припиніть тиск;
  • підтвердіть натиснути «ок».

Чому не відкривається ютуб на телефоні Гонор? Не варто турбуватися, що на зазначеному мобільнику пропав YouTube. Скоріше всього, ви придбали модель, на якій цей сервіс спочатку не встановлювався.

Як встановити ютуб на Huawei M6, як підключити до ютубу телефон Хонор 8с? Використовуйте для цього інструкцію, наведену вище.

На телефоні Хонор 4с не запускається ютуб, що робити? Сервіс не сумісний з пристроєм, дійте, як зазначено в інструкції.

Що робити, якщо не встановлюється ютуб на Хуавей? Перезапустіть пристрій і повторіть спробу.

Як виконується установка облікового запису YouTube на Huawei mediapad Pro? Перед тим, як створити обліковий запис, скачайте додаток, виберіть сервіс та реєструйтеся відомим всім способом.

Як знайти ютуб в телефоні Гонор? Зробити це неможливо через його відсутність – так вирішив виробник.

Але якщо ви виконаєте його установку самостійно, то на екрані телефону з’явиться заповітний значок.

Як на планшеті Хуавей встановити програму? Знайдіть в мережі цікаву для вас прогу, скачайте її в мобільний пристрій, активуйте завантажений файл. Система надішле запит на доступ до інформації, що знаходиться в смартфоні.

Спочатку на гаджетах Хуавей встановлювати програми сторонніх джерел заборонено. Мета такого рішення – захистити малодосвідчених користувачів від вірусів та інших загроз.

Необхідно увійти в налаштування, вибрати розділ «додатки і безпека» і відключити захисну опцію. Тепер програму можна встановлювати.

Не хвилюйтеся, якщо YouTube не встановлюється на Honor 10 Лайт, або не виходить встановити його на Хонор 7а. Просто вивчіть наведене вище керівництво і уважно виконуйте всі його пункти.